Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, bogans2 napisał:

Mozna tak. Tylko jak plan nie wypali i dozna kontuzji zostanie z 2mln kosztem tego co moze zgarnac teraz. Ja bym tak nie ryzykowal🙂

Skoro tak bronisz tych pełnych 4 lat to mam dla ciebie coś takiego.

Jesteś po 3 roku umowy, czeka cię decyzja o podjęciu Player Option. W tym sezonie zagrałeś przekozackie zawody i wiesz, że jesteś wart 35 mln i więcej i dostaniesz taką umowę na 4 lata. Co robisz? Ryzykujesz, bierzesz PO i myślisz ok zagram kolejny zajebisty sezon i wezmę nową umowę rok później? Czy może jednak zgarniasz kolejną sporą wypłatę teraz. Zong łamiesz się, z umowy nici, bo twój GM to sknera. Czy może jednak rok wcześniej zapewniasz sobie kolejny jeszcze większy kontrakt na 4 lata z kolejną opcją po 3 roku maksymalizując swoje szanse na jeszcze większe zyski.

Przemyśl to.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, LONGER01 napisał:

Dla przypomnienia Brooks 100/4, Simons 103/3+1, Smart 99/3+1, VanVleet 110/3+1. Wszystkie kontakty wyższe niż w realu. Te 91/3+1 dla Poole'a to promocja wręcz 🙂

będzie naprawde dobrze jeśli chociaż dwie z tych umów się obronią, a Poole u nas nie zdobył mistrzostwa, nawet nie był tego blisko jego statut w beGM a ten w NBA to zupełnie dwie różne sytuacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

będzie naprawde dobrze jeśli chociaż dwie z tych umów się obronią, a Poole u nas nie zdobył mistrzostwa, nawet nie był tego blisko jego statut w beGM a ten w NBA to zupełnie dwie różne sytuacje

U nas był 1 opcja swojego teamu a nie rezerwowym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, january napisał:

Warto dodać, że opcja dla Poole'a wybrania sobie organizacji za rok po QO może być bardzo atrakcyjna. Obecny GM zniszczył mistrzowski team jaki dostał po Woodenie i sprowadził Knicks na równię pochyłą. I choć sam nie wierzę w to co piszę to kultura organizacji Knicks jest jeszcze gorsza niż Wolves. Że wspomnę tylko ostatnie 12 miesięcy:

- wyjebanie bez powodu Leonarda do tankera po tym jak doznał kontuzji ledwie rok po wybraniu przez niega na FA Knicks i podpisaniu długoletniego maxa z NYK,
- sprzedaż bez powodu Irvinga rok po podpisaniu przez niego długoletniej umowy z Knicks
- oszukanie Davisa mamieniem go grą z tym duetem na FA (sprzedano ich chwilę później, gdy AD już podpisał kontrakt)
- oszukanie Kennarda na FA (miał obietnicę grubych minut w NYK i dlatego z nimi podpisał, a został chwilę później sprzedany)

Poole ma zerowe zaufanie do tego GMa i jak nie dostanie możliwego maxa (91/3+1 PO) to bierze QO i odchodzi za rok gdzie indziej.
 

ze ci serio nie wstyd takie brednie pisac

knicks po 3 latach wspolnej gry BIG3 znalezli sie w trudnym polozeniu, bo bez zadnego sukcesu spowodowanego kontuzjami. z relatywnie kiepskimi perspektywami na przyszlosc (zle finanse, brak srodkow na uzupelnienie).

organizacja zrobila co mogla, zeby osiagnac sukces co roky wymieniajaac picki na wzmocnienia (via bojan, beasley etc).

nie wyszlo z przyczyn niezaleznych, bo sklad co roku byl najlepszy.

przykro mi z powodu kontuzji na ktore mialem jakze wieli wplyw. pewnie zlych fizjo zatrudnilem.

system mamy jaki mamy.

w konsekwencji zostal wcisniety reset po paru latach. tyle.

a w przeciwienstwie do 90 % organizacji w tej lidze w knicks jest okreslona polityka i okreslony plan dzialania. jeden sie skonczyl. zaczal sie drugi. wszystko dziala konsekwentnie

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

PO zaczynał w s5 i był topowym graczem 1 rundy, więc wciąż jego status jest niższy, powoływanie się na ewidentnie przepłacone umowy nie jest raczej najszczęśliwszym argumentem

Jak twój psiapsi walczył o wynik to pisałeś że poole jest lepszy niż beal. Pisałeś też że Poole jest lepszy niż wszyscy moi zawodnicy w składzie razem wzieci, ale jak twój psiapsi próbuje okraść gracza to nagle Poole ma niższy status. Weźcie może prowadzcie jeden team na spolke bo już niedobrze mi się robi od twojego rimmingu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź fluber wypierdalaj z tymi docinkami, piszę sobie we własnej osobie, ja Ci się to nie podoba to nie odpisuj 

o przepłaconych umowach pisałem już w kontekście Brogdona i teraz piszę to samo, a jeśli nie rozumiesz hiperboli to już Twoja sprawa, nie zmienia to faktu, że Twój skład to obraz nędzy i sierot po zwłokach Westbrooka 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

weź fluber wypierdalaj z tymi docinkami, piszę sobie we własnej osobie, ja Ci się to nie podoba to nie odpisuj 

o przepłaconych umowach pisałem już w kontekście Brogdona i teraz piszę to samo, a jeśli nie rozumiesz hiperboli to już Twoja sprawa, nie zmienia to faktu, że Twój skład to obraz nędzy i sierot po zwłokach Westbrooka 

 

A czym jak nie przepłaceniem są pierwsze umowy po rookie dealach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

PO zaczynał w s5 i był topowym graczem 1 rundy, więc wciąż jego status jest niższy, powoływanie się na ewidentnie przepłacone umowy nie jest raczej najszczęśliwszym argumentem

Za to rok temu grał w WCF, a w realu nawet go w PO zabrakło. Także on zeszły sezon zaczynał u nas z innego pułapu niż w real. Przy okazji @człowiek...morza proszę sobie nie przypisywać zasług za wynalezienie Poole, pochyl głowę i ukłoń się przed królem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ozzy110 napisał:

Skoro tak bronisz tych pełnych 4 lat to mam dla ciebie coś takiego.

Jesteś po 3 roku umowy, czeka cię decyzja o podjęciu Player Option. W tym sezonie zagrałeś przekozackie zawody i wiesz, że jesteś wart 35 mln i więcej i dostaniesz taką umowę na 4 lata. Co robisz? Ryzykujesz, bierzesz PO i myślisz ok zagram kolejny zajebisty sezon i wezmę nową umowę rok później? Czy może jednak zgarniasz kolejną sporą wypłatę teraz. Zong łamiesz się, z umowy nici, bo twój GM to sknera. Czy może jednak rok wcześniej zapewniasz sobie kolejny jeszcze większy kontrakt na 4 lata z kolejną opcją po 3 roku maksymalizując swoje szanse na jeszcze większe zyski.

Przemyśl to.

 

Rozumiem ale wy czegos nie widzicie ale nie moje FA to sie nie bede wpierd... Po drugie na jakiej podstawie odrzucacie obecna oferte? A jak innej nie bedzie? 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bogans2 napisał:

Rozumiem ale wy czegos nie widzicie ale nie moje FA to sie nie bede wpierd... Po drugie na jakiej podstawie odrzucacie obecna oferte? A jak innej nie bedzie? 🙂

Bo mój GM jest c***em i płaci tylko wtedy gdy ktoś inny przyłoży spluwę do głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, karpik napisał:

Za to rok temu grał w WCF, a w realu nawet go w PO zabrakło. Także on zeszły sezon zaczynał u nas z innego pułapu niż w real. Przy okazji @człowiek...morza proszę sobie nie przypisywać zasług za wynalezienie Poole, pochyl głowę i ukłoń się przed królem.

a o tym zapomniałem rzeczywiście, choć marki za dużej sobie u nas wtedy raczej nie wyrobił,jego impact był mocno wirtualny tak jak Granta po drugiej stronie gdy walczyliśmy między sobą, wciąż wolałbym abysmy przestali się podpierać umowami dla Brooksa czy Simmonsa, ciężko mi sobie wyobrazić większy gambling

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, karpik napisał:

Za to rok temu grał w WCF, a w realu nawet go w PO zabrakło. Także on zeszły sezon zaczynał u nas z innego pułapu niż w real. Przy okazji @człowiek...morza proszę sobie nie przypisywać zasług za wynalezienie Poole, pochyl głowę i ukłoń się przed królem.

przeciez poole to łajza xd

 chronologia zaś taka, ze dopiero w knicks odpalil 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ozzy110 napisał:

A czym jak nie przepłaceniem są pierwsze umowy po rookie dealach

jeśli dajesz komuś 100/4 po jednym dobrym sezonie w drużynie jak PTB bez Lillarda, to chyba nie jest to zwyczajna sytuacja, życzę aby każde z tych nazwisk wypaliło, ale nie udawajmy, że Poole u nas może rozdawać karty na bazie takich umów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

weź fluber wypierdalaj z tymi docinkami, piszę sobie we własnej osobie, ja Ci się to nie podoba to nie odpisuj 

 

Proszę się tak do mnie nie odnosić, nie jestem u Ciebie w domu. 

12 minut temu, karpik napisał:

Przy okazji @człowiek...morza proszę sobie nie przypisywać zasług za wynalezienie Poole, pochyl głowę i ukłoń się przed królem.

Dzięki, nie było mi łatwo go wyjąć w drafcie, ale na szczęście się udało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

jak przestaniesz się zachowywać jak natrętny Jehowy, to język ulegnie poprawie

Jak nauczysz się odróżniać prywatne sympatie od obiektywnej oceny to może zmienię swój stosunek do ciebie. 

Póki co mam porównanie co pisałeś o poolu gdy cm walczył o play in i co piszesz o poolu gdy cm próbuje go ojebac na kasę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Jak nauczysz się odróżniać prywatne sympatie od obiektywnej oceny to może zmienię swój stosunek do ciebie. 

Póki co mam porównanie co pisałeś o poolu gdy cm walczył o play in i co piszesz o poolu gdy cm próbuje go ojebac na kasę. 

tyle, że ja uważam, że cm musi dać i PO i brakującą kasę, piszę tylko w kontekście postu @LONGER01 

więc zostaw mój domofon i nagabuj kogoś innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.