Skocz do zawartości
Tomek9248

beGM - Free Agency - komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, january napisał:

Ty zabierasz  im brak możliwości bycia w 5 rundzie FA i wezyku two-way w zamian za dosłownie nic. Null zero. Po prostu za to, że Magic nabeda prawa do darmowego wypi****lenia ich na bruk w kazdej sekundzie. 

Już widzę te tłumy uderzające po Mika Beasleya, czy Camerona Krutwiga o którym pierwszy raz w życiu dziś usłyszałeś. 

Tak naprawdę u mnie o ten slot mają walczyć Garrett i Martin w zależności od tego jak wypadną w preseasson.

Zajmij się Lakers i nie twórz Jasiu problemów tam gdzie ich nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie czytalem dyskusji, ale czy to jest ten moment, gdzie @człowiek...morza prosi o laske podczas glosowania, bo jak zwykle nie ma lawki i mozna sie u niego wypromowac?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Extension Gordona też nielegalne :) (nie może dostać NTC - nie można dawać NTC w extension, jeśli poprzedni kontrakt nie zawiera NTC, a nawet jeśli, to Gordon ma za mały staż w lidze).

Edytowane przez karpik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, karpik napisał:

Extension Gordona też nielegalne :) (nie może dostać NTC, za mały staż w lidze).

wgl to NTC dla takiego kasztana niezly hit

notabene psuje lige takie cos i jest oderwane od rzeczywistosci

Edytowane przez człowiek...morza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, karpik napisał:

Extension Gordona też nielegalne :) (nie może dostać NTC - nie można dawać NTC w extension, jeśli poprzedni kontrakt nie zawiera NTC, a nawet jeśli, to Gordon ma za mały staż w lidze).

No to bez NTC wrzucić pod głosowanie. Imho nie ma sensu unieważniać oferty przez takie coś, jeśli z finansowego punktu widzenia jest wszystko legalne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Braveheart22 napisał:

No to bez NTC wrzucić pod głosowanie. Imho nie ma sensu unieważniać oferty przez takie coś, jeśli z finansowego punktu widzenia jest wszystko legalne. 

Wiesz, ja tak samo w poprzedniej turze mogłem powiedzieć, że skoro nie mogę dać Gayowi czy Tuckerowi niegwarantowanego drugiego roku, to zmieńcie to na TO. A jednak tak nie powiedziałem, bo nadrzędną zasadą jest, że nie zmieniamy ofert po otwarciu kopert, a oferta musi być zgodna z CBA. Ta taka nie jest. Magic złożą poprawną ofertę w V turze i tyle, nie ma potrzeby tu tworzyć precedensów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, karpik napisał:

Magic złożą poprawną ofertę w V turze i tyle, nie ma potrzeby tu tworzyć precedensów.

Jeśli tak to oczywiście ok. Nie założyłem tego, że 5 tura nas czeka jeszcze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, karpik napisał:

Wiesz, ja tak samo w poprzedniej turze mogłem powiedzieć, że skoro nie mogę dać Gayowi czy Tuckerowi niegwarantowanego drugiego roku, to zmieńcie to na TO. A jednak tak nie powiedziałem, bo nadrzędną zasadą jest, że nie zmieniamy ofert po otwarciu kopert, a oferta musi być zgodna z CBA. Ta taka nie jest. Magic złożą poprawną ofertę w V turze i tyle, nie ma potrzeby tu tworzyć precedensów.

ale to jest zupełnie inna sytuacja, bo extension to nie jest walka z innymi przecież.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Braveheart22 napisał:

A jakie są Twoje przewagi nad Bucks? Bo szczerze powiedziawszy to ja tu będę się mocno zastanawiał właśnie nad Bucks i Twoimi Knicks. 

@evitacre będą jakieś argumenty? 

Bedą jutro z rana - tak żebyście przy kawusi o 7:30 już mieli :)  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
44 minuty temu, Alonzo napisał:

Już widzę te tłumy uderzające po Mika Beasleya, czy Camerona Krutwiga o którym pierwszy raz w życiu dziś usłyszałeś. 

Tak naprawdę u mnie o ten slot mają walczyć Garrett i Martin w zależności od tego jak wypadną w preseasson.

Zajmij się Lakers i nie twórz Jasiu problemów tam gdzie ich nie ma.

Czy to nie Ty mnie niedawno chwaliles, że mam wywalone na powszechne spółdzielniane lizodupstwo, bo piszę zawsze to co myślę, ale teraz jak piszę że Twoje oferty to totalny szajs  to piszesz mi bym się zajął swoimi sprawami;) ?

Edytowane przez january

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Eld napisał:

Argumenty OKC:

Rzucanie TK 15% gdzie popadnie... 

Sorki Eld, ale nie mogłem się powstrzymać 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niektórzy to powinni wziąć sobie dzień wolnego na czytanie CBA

Maksymalne extension Granta wynosi $ 47 446 329 @LeweBiodroSmoka

I Extension Gordona nie podlega pod zmianę i @Alonzo będzie mógł poprawić ofertę w 5 turze. Tak samo LBS

Godzinę temu, karpik napisał:

BTW Extension Konchara też do wykreślenia @ozzy110

Rzeczywiście. znowu casus 120%. Dobra reakcja ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, Braveheart22 napisał:

Sorki Eld, ale nie mogłem się powstrzymać 😄

No sorry, ale po banie na III turę to chwytałem się czego mogłem ;).

Dawaj do łapu-capu. Będzie na pamiątkę ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, ozzy110 napisał:

Rzeczywiście. znowu casus 120%. Dobra reakcja ;)

Tego nawet nie sprawdzałem. Z Koncharem chodzi o to, że on dopiero rok temu podpisał dwuletni kontrakt z Hornets, a prawo do extension przysługuje w przypadku kontraktów minimum 3-letnich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

„Raul Neto - GSW ma na tyle świetnie rozbudowany rooster, że jego rola u nich pewnie spadnie.”

wrzuce sobie ten cytacik przy opisach i będę przypominał przy głosowaniu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, karpik napisał:

Tego nawet nie sprawdzałem. Z Koncharem chodzi o to, że on dopiero rok temu podpisał dwuletni kontrakt z Hornets, a prawo do extension przysługuje w przypadku kontraktów minimum 3-letnich.

No to już w ogóle. Myślałem, że teraz jest w 3 roku umowy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, MMM2121 napisał:

„Raul Neto - GSW ma na tyle świetnie rozbudowany rooster, że jego rola u nich pewnie spadnie.”

wrzuce sobie ten cytacik przy opisach i będę przypominał przy głosowaniu. 

To napisz GMom, że w sumie ten Neto to tak z 5 mpg pogra u Ciebie i wszyscy będą szczęśliwi. Mnie trochę guardów brakuje, Tobie nie, a w pakiecie dorzucę Ci jeszcze kilka fajnych tekstów :P.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, karpik napisał:

Czy Minny moze zaproponować YurtSevenowi extension?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oho widzę, że Chcecie za rok Wagnera wyrzucić z ligi. Chłop w realu podpisał 2 letnie minimum i to jeszcze z niegwarantowanym 2 rokiem. Po tym jak był rozsyłany po kilku miastach i jeszcze Wizards nie podjęli jego 4 roku rookie umowy.

W Realu był już w Lakers, Wizards, Celtics, Magic. U nas od wybrania w drafcie jest cały czas w Detroit. Chłop mieszka tu już 3 lata. Dostaje kolejne 2 lata pewnych pieniędzy. Do 4 tury nie dostał ani jednej oferty od was.

Ma 4,2 mln gwarantowane. Za rok nie wiadomo, czy on w ogóle nadal będzie w lidze, więc wielkie X D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi