Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, january napisał:

O ile zagłosowałem na Heat w wielu kwestiach (Durant, Horford, teraz Harris), o tyle to co piszesz to demagogia:)

Horfordowi dałeś tyle, bo inni mu dali mu grube oferty. Strus w RL nie jest FAsem jeszcze, dopiero będzie, więc dziwny argument, Brooksem bym się naprawdę nie podpierał, a Harris w Magic dostał 13/1, u Ciebie 22/3, więc no bez żartów :P

Moglem mu twoim sposobmem zaoferowac 10 milionow mniej i liczyc na paycut, ale dalem mu najwiecej na rynku. Strus poza moja nie dostal zadnej oferty, choc moglbym kombinowac i czekac z oferta do ewentualnej fazy kontrofert zeby zobaczyc co da mu rynek. Harris dostal 22/2+1 PO, wiecej gwarantowanej kasy i przez pierwsze 2 lata bedzie mial najwieksze szanse na pierscienie u boku Luki i Durexa. Przy takim scenariuszu jak wyoptuje za 2 lata to powinien dostac lepsza propozycje na FA. Nie uwazasz, ze rolsi z pierscieniami powinni byc lepiej oplacani? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fluber

Wiem, że Konchar to mało popularny gracz, w zasadzie drugiego, trzeciego planu, Ty postawiłeś na niego. Doceniam i jestem w stanie dać jakąś zniżkę za zaufanie jakim go obdarzyłeś, tym bardziej, że jakoś ochoczo nikt nie ruszył po niego. Ale jednak on w rl chwilę temu podpisał extension 19/3, gdzie cała kasa jest gwarantowana, a tu ma podpisać 12/3+1TO. Dałeś mu kontrakt w stylu tego, co w rl podpisywał dwa lata wstecz, a jednak wartość jego wzrosła myślę w tym czasie. Jakby tu było 3+1PO to inna sprawa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tangiers napisał:

Moglem mu twoim sposobmem zaoferowac 10 milionow mniej i liczyc na paycut, ale dalem mu najwiecej na rynku. Strus poza moja nie dostal zadnej oferty, choc moglbym kombinowac i czekac z oferta do ewentualnej fazy kontrofert zeby zobaczyc co da mu rynek. Harris dostal 22/2+1 PO, wiecej gwarantowanej kasy i przez pierwsze 2 lata bedzie mial najwieksze szanse na pierscienie u boku Luki i Durexa. Przy takim scenariuszu jak wyoptuje za 2 lata to powinien dostac lepsza propozycje na FA. Nie uwazasz, ze rolsi z pierscieniami powinni byc lepiej oplacani? ;) 

Przy NY sugerowalem sie tym ze bedzie mial zapewniona role w s5 i moze uderzyc w FA za rok. Teraz przy jego kontuzji roznie moze byc takze niech bedzie 2+1PO od Heat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tangiers napisał:

Tragedia. Mial obiecujacy sezon w Magic (lepsza tasma niz staty). Liczylem, ze teraz wroci do dawnej formy. 
@MarcusCamby

Odnosnie glosu za Harrisem w Kings. 
 

Dla Ciebie sprawa Brooksa, gdzie rok pozniej zaoferowalem mu 72/3+1PO > wiecej gwarantowanej kasy, duza rola w zespole(przewidywane S5) i to w contenderze, do tego Luka i Durant jako rekruterzy; trzymanie Dipo z podobnymi problemami?
 
Wybrales wlasnie celowo gorsza oferte dla gracza. Licze, na zmiane stanowiska w tym zakresie. Podobnie oznaczam @bogans2 , 

btw. 
Strus w reali gra za grosze - u mnie dostal 26 milionow, Horfordowi dalem wlasnie 48 milionow, Brooksowi oferowalem znacznie wiecej niz dostaje w realu, Harris ma gwarantowane od Magic 13 milionow - u mnie dostaje pewne 22 miliony z PO - najwiecej na rynku BeGM. W skladzie sa juz Durant i Luka, a ja nawet przeplacajac jakis graczy dalej u niektorych przegrywam glosowania ;)

Ee tam, od początku gry nikt tak fajnie nie przepłaca jak Pacers. Dokładną rozpiskę już dawałem w poprzedniej turze. Turner, Randle, Barton, Millsap, Lamb, czy teraz Barnes. Wszyscy zarabiali u mnie więcej niż w realu. Przez 5 czy 6 lat jedynie jeden cp3 zgodził się na lekki paycut u mnie. 
Pacers powinni mieć u agentów w tej lidze najlepsze dojścia tylko, ale Ci agenci graczy o tym nie pamiętają nigdy w głosowaniach, a szkoda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, january napisał:

Chwalisz się Strusem za 25/3, kiedy ostatni shooter z RL Heat dostał 90/5

Jak mam szukac skrajnych przykladow, to takiego Monka po mistrzowstwie, ktory wedle boxa zagral podobny sezon do Strusa wyceniles na 5,2/2, a rynek begmowy na max 22/4. W zwiazku z tym wydaje mi sie, ze ciezko cos zarzucic moim ofertom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Tyle było pisania, że odrzuci i spadnie do IV tury czekając na dobry deal, a coś nie odrzuca, tylko wybiera bieda umowy poza Lakers :) 

ja to się w ogóle zastanawiam się czy tacy gracze mają rynek u nas. Patrz Clarkson, który po bdb sezonie i tak na FA dostał grosze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Braveheart22 napisał:

@fluber

Wiem, że Konchar to mało popularny gracz, w zasadzie drugiego, trzeciego planu, Ty postawiłeś na niego. Doceniam i jestem w stanie dać jakąś zniżkę za zaufanie jakim go obdarzyłeś, tym bardziej, że jakoś ochoczo nikt nie ruszył po niego. Ale jednak on w rl chwilę temu podpisał extension 19/3, gdzie cała kasa jest gwarantowana, a tu ma podpisać 12/3+1TO. Dałeś mu kontrakt w stylu tego, co w rl podpisywał dwa lata wstecz, a jednak wartość jego wzrosła myślę w tym czasie. Jakby tu było 3+1PO to inna sprawa. 

Zdaję sobie z tego sprawę, ale jak widzę jak rok temu Kennard, Monk, czy Connaughton ( czyli lepsi gracze z tej pozycji) skończyli z minimalnymi umowami, to wydaje mi się, że fakt iż u nas wydaje się mniej niż w RL NBA przez zasady finansowe, najbardziej odbija się na takich rolesach za kilka milionów rocznie i uznałem, że danie mu 6 milionów rocznie na dłuższej umowie byłoby jednak poważnym przepłaceniem. Ale rozumiem Twój punkt widzenia jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, january napisał:

Yup, nie szedł od Mavs w tej multiway wymianie, tylko od Blazers. Edytowałem u siebie z powrotem na Mavericks na 2 miejscu.

Wciąż można by dyskutować. Na rok ta sama kasa, a ten dodatkowy rok wcale nie musi być na plus, ale okoliczności już zupełnie inne, więc też później zmienię na Mavs 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kuba2419 napisał:

@fluber wg ciebie ile powinien dostać NAW?

Żeby podpisał? Więcej niż byłbyś w stanie mu dać. 

Od 6 lat żaden gracz nie podpisał rookie Extension poniżej 10 milionów na sezon. Podejrzewam że dlatego iż agenci rookies wiedzą że taki jeden rok w przypadku bardzo młodego gracza może dużo zmienić. Dlatego nawet jeżeli naw jest warty teraz 6 milionów a może i mniej, to nie oznacza ze podpisze Extension. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Wciąż można by dyskutować. Na rok ta sama kasa, a ten dodatkowy rok wcale nie musi być na plus, ale okoliczności już zupełnie inne, więc też później zmienię na Mavs 

Nie wiem czemu Marcus próbujesz tu być na siłę kontrowersyjny. Bucks proponują mu 6/1, ja prawie 21/3. To nie jest ani na sezon ta sama kasa ani za rok nikt mu nie da więcej, skoro w tym roku, po rewelacyjnych PO, dostał ile dostał.

Ogólnie Bucks wstępnie wyglądają na największych przegranych tej tury. Chyba nie podpiszą nikogo, a nawet stracą swojego startera, do którego mieli full Birds. Giannis traci cierpliwość.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, karpik napisał:

Nie wiem czemu Marcus próbujesz tu być na siłę kontrowersyjny. Bucks proponują mu 6/1, ja prawie 21/3. To nie jest ani na sezon ta sama kasa ani za rok nikt mu nie da więcej, skoro w tym roku, po rewelacyjnych PO, dostał ile dostał.

Ogólnie Bucks wstępnie wyglądają na największych przegranych tej tury. Chyba nie podpiszą nikogo, a nawet stracą swojego startera, do którego mieli full Birds. Giannis traci cierpliwość.

 

Nom. A Wschód słabszy się nie robi i praktycznie każda ekipa ze wzmocnieniami.

Coś ten Giannis ma u nas pecha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fluber napisał:

Zdaję sobie z tego sprawę, ale jak widzę jak rok temu Kennard, Monk, czy Connaughton ( czyli lepsi gracze z tej pozycji) skończyli z minimalnymi umowami, to wydaje mi się, że fakt iż u nas wydaje się mniej niż w RL NBA przez zasady finansowe, najbardziej odbija się na takich rolesach za kilka milionów rocznie i uznałem, że danie mu 6 milionów rocznie na dłuższej umowie byłoby jednak poważnym przepłaceniem. Ale rozumiem Twój punkt widzenia jak najbardziej.

Kwotę spokojnie bym zaakceptował. Bardziej chodzi po prostu o niekorzystną strukturę tej umowy, tj. gracz, który wiadomo, że ma zabezpieczoną przyszłość w lidze na dobrych kilka sezonów do przodu ma zgodzić się jeszcze na team option. To jest w moim odczuciu dla niego nieopłacalne. Standardowe 3 lata lub 3+1PO byłoby ok.Team option raczej dostają gracze, których (pomijając już kwestie zdrowotne) albo przepłacasz, albo nie mają zabezpieczonej przyszłości w rl, a jednak chcesz zainwestować i trochę się zabezpieczasz w ten sposób. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, karpik napisał:

Nie wiem czemu Marcus próbujesz tu być na siłę kontrowersyjny. Bucks proponują mu 6/1, ja prawie 21/3. To nie jest ani na sezon ta sama kasa ani za rok nikt mu nie da więcej, skoro w tym roku, po rewelacyjnych PO, dostał ile dostał.

Ogólnie Bucks wstępnie wyglądają na największych przegranych tej tury. Chyba nie podpiszą nikogo, a nawet stracą swojego startera, do którego mieli full Birds. Giannis traci cierpliwość.

 

21/3 to jest przy równym rozkładzie 7mln na sezon, a skoro jest PO to będzie kontrakt rosnący, więc skończy się na jakimś notabene 6mln w pierwszym roku. Więc kasa ta sama. 

Rewelacyjne PO? 5 lat temu odgrzebałem go z nicości i dostał 3mln, co uważałem za super steal. Potem miał 5nln. Dziś po pięciu latach dostaje 7mln. To nie jest żadna super oferta za STARTERA PO TEAMU. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, człowiek...morza napisał:

mam nadzieje, ze kazdy zauwazyl brak odpowiedzi  tylko jakeis debilne odbijanie paleczki wymieszane klamstwami i obrażaniem.

wymowne.

klasyczny January to przecież, jak narracja mu sprzyja to wymyśli 100 argumentów z pizdy i będzie tryskał humorem, jak dostaje trudne pytania to odwraca kota ogonem i wrzuca na ignora 🙃

Mistrz z gwiazdka, za to bez godności 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.