Skocz do zawartości
Tomek9248

beGM - Free Agency - komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

Oferta Cavs dla MCW jest poniżej minimum jak coś ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, fluber napisał:

sumie to masz Danilo na 1 priorytecie i go pewnie wygrasz więc Graham zostaje u mnie na qo:) 

Czemu oferta Kings (około 6/rok) miałaby wygrać z ofertami Cavs (7,5/rok) i Hawks (7/rok)? Wystarczy, żeby za 2 lata dostał 4 mln za sezon i i tak wyjdzie na tym lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Teraz, cvbe napisał:

Czemu oferta Kings (około 6/rok) miałaby wygrać z ofertami Cavs (7,5/rok) i Hawks (7/rok)? Wystarczy, żeby za 2 lata dostał 4 mln za sezon i i tak wyjdzie na tym lepiej :)

Za 2 lata to on będzie mógł grać w oldboyach:) patrz ile on ma lat:) 

Edytowane przez fluber

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, Eld napisał:

Spójrz do regulaminu.

Każdemu możesz dawać TK.

Dzieki to nie zmieniam głosów ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 minuty temu, fluber napisał:

https://www.news.com.au/sport/basketball/melbourne-united-star-jock-landale-places-nbl-championship-and-nba-over-league-mvp/news-story/0c6292f0c0792de337b1622b644208c9

Dlaczego wybrał Spurs?

Powtórzę, to nie jest no name. Nawet tu na forum wisi mój post sprzed 2 lat, gdzie dziwię się, dlaczgo Landale nie gra w NBA.

No pewnie znowu miał dostać camp deale, i musiał coś ładnego powiedzieć o nowym teamie od jakiego dostał ofertę ;)

Ogolnie gwiazdy Euroligi o NBL nie wspominajac w 99 procentach marzą o minimum w NBA, tu typ ma wziąć mniej gwarantowanego hajsu by wybrać totalnych lamusow ponad treningami i grą u boku Brona Kury i Butlera, chwile po tym jak Hornets robili mega argumentację że 3y deal jest lepszy od krótszego dla Aldamy, bo może wylecieć z ligi.

Ładna abstrakcja ;) Jak Ci się to uda wkręcić glosujacym fluber to szczere gratulacje!

Ja kończę temat, nie chce mu się drzeć szat o Landale. Imo Easy do Lakers, ale jaki tam tercet graczy właśnie do Lakers w tej rundzie taki wpadnie i tak będę zadowolony, pozdro;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, fluber napisał:

Za 2 lata to on będzie mógł grać w oldboyach:) patrz ile on ma lat:) 

No za młody nie jest, ale swoje w NBA też zarobił, więc mógłby zaryzykować - tak naprawdę za 2 lata wystarczyłoby mu złapać minimum (estimated 2,8 na 23/24) i już dostałby tyle samo co od Kings za 3 lata :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, cvbe napisał:

No za młody nie jest, ale swoje w NBA też zarobił, więc mógłby zaryzykować - tak naprawdę za 2 lata wystarczyłoby mu złapać minimum (estimated 2,8 na 23/24) i już dostałby tyle samo co od Kings za 3 lata :)

A to minimum by sobie mógł dodatkowo wybrać jako ringchaser teraz biorąc ostatni ciut lepszy deal. Tu Easy Cavs.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, january napisał:

A to minimum by sobie mógł dodatkowo wybrać jako ringchaser teraz biorąc ostatni ciut lepszy deal. Tu Easy Cavs.

Za 2 lata to go w NBA nie będzie:) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Ashigaru nie przeoczyłeś, zgapiłem się,nie wysłałem info, że nie składam oferty, moja wina, proszę karniaka.

Skład już w sumie zamknięty. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, shevcu napisał:

Dokładnke to punkt 13.8.

@ozzy110 u mnie Ish nie ma PO jako jedyny którym złożyłem oferty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, shevcu napisał:

Ariza do Thunder over Wizards czy Lakers ? Przecież w jego przypadku TK to nie ma żadnego znaczenia. Trochę abstrakcja takie głosowanie na Thunder przy równych ofertach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O co chodzi z głosami na tak przy ofertach Magic?

Typy dostają 0 gwarantowanego hajsu, nie ma bata by to klepneli, two-way deal jest lepszy od tych ofert.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jeśli by się okazało, że błędne oferty Denver to jakiś nie Jego błąd (w sensie wysłał nower oferty, ale ashigaru ich nie zauważył, bo może były jako kontynuacja wiadomości), to czy wtedy głosowanie od nowa, bo widzę że są już (dziwne że tak szybko) pewne głosy ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, mac napisał:

Czy jeśli by się okazało, że błędne oferty Denver to jakiś nie Jego błąd (w sensie wysłał nower oferty, ale ashigaru ich nie zauważył, bo może były jako kontynuacja wiadomości), to czy wtedy głosowanie od nowa, bo widzę że są już (dziwne że tak szybko) pewne głosy ?

Moze byc tez opcja, ze Denver nie lozylo ofert, a Ashi jakos przypadkiem skopiowal poprzednie :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Lucas napisał:

Moze byc tez opcja, ze Denver nie lozylo ofert, a Ashi jakos przypadkiem skopiowal poprzednie :D 

Może  być też tak, iż skompletowali 15ke graczy wymiana;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
3 minuty temu, Lucas napisał:

LBS to moj ziom i pisalismy wczoraj i pisal ze wyslal (tak twierdzil).

Trochę nie rozumiem w sumie, czemu nie ma odstępu od wstawienia opcji, do możliwości pierwszych głosów?

Jak np w poprzendiej turze też, część głosów była oddana przy niedostepnej opcji Reggie Jacksona w Min, bo ktoś nie słusznie uznał że nie legalna.

Warto by dać 1 dzień czasu myślę, byśmy wyłapali nieprawidłowości a dopiero potem głosowanie powinno być możliwe moim zdaniem.

Edytowane przez mac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, cvbe napisał:

Michael Carter-Williams

Cavaliers 6,300,000/2+1TO
Warriors min/1+1PO

Spora szansa na większe minuty, dzięki swoim umiejętnościom defensywnym.

3-letnie minimum MCW to 7,3 mln, także Twoja oferta jest nieważna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, january napisał:

Może  być też tak, iż skompletowali 15ke graczy wymiana;)

A to nie Ty miałeś rozmieniać Brogdona na większą ilość graczy? To LBS w końcu uzupełnił roster? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

kennard u mnie priorytet i ma spore szanse na s5.

ten szablon z glosowaniem jest troche mylacy, bo oferta pistons jest lepsza o jakies pareset tysiecy zaledwie, a rola duzo gorsza

on pwinien chciec przede wszystkim sie teraz wypromowac

takze polecam glosowac na knicks, bo tu ma spoko role (prawdopodobnie s5 jako secondary ballhaneder) w spoko druzynie :)

Edytowane przez człowiek...morza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi