Skocz do zawartości
Tomek9248

beGM - Free Agency - komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, ozzy110 napisał:

non-bird

A ok.

Ale i tak ma źle rozpisane oferty :P. Pisze np. 18/3, a za chwilę 1+1PO. No to jak w końcu? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Eld napisał:

Wydałeś taxpayer MLE na Clarksona, a teraz chcesz je drugi raz wydać na innego zawodnika? 

Tzn. mnie to ryba, ale to chyba tak nie działa :P.

przede wszystkim zapis w nawiasie (1+1PO) jak oferta jest 3 letnie to chyba jakaś pomyłk czy norma? może wprowadzić w błąd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Eld napisał:

A ok.

Ale i tak ma źle rozpisane oferty :P. Pisze np. 18/3, a za chwilę 1+1PO. No to jak w końcu? ;)

No dla mnie jest jasno 2+1PO

A z tymi TK to się nie ośmieszaj xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
15 minut temu, mac napisał:

przede wszystkim zapis w nawiasie (1+1PO) jak oferta jest 3 letnie to chyba jakaś pomyłk czy norma? może wprowadzić w błąd

Zawodnicy którzy dostali ofertę od Kings:

14470_55e81a68120ca89a13121787a35f8ad1.j

-------------------------------------------------------------------------

13 minut temu, ozzy110 napisał:

A z tymi TK to się nie ośmieszaj xd

Tak ma być.

Bez dyskusji i komentarza. Miałem bana na III turę. Czymś muszę nadrobić.

-------------------------------------------------------------------------

Do tego na luzie stać mnie. Tax mi nie grozi, a nadwyżkę finansową mam naprawdę pokaźną, więc każdy gracz który od OKC dostał ofertę, dostaje też w kontrakcie zapis Trade Kickera 15% w przypadku ewentualnej wymiany której nie przewiduję. 

--------------------------------------

Edytowane przez Eld

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@LeweBiodroSmoka czy ty w ramach ofert 4 tury wysłałeś swoje kontroferty z 3?

giphy.gif?cid=ecf05e47j8ignp594l5rauo84v

@Regis Krejci jest RFA, więc twoja oferta jest nieprawidłowa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ile wynosi QO dla Fultza? 

Oferta dla Brunsona od Houston jest nieważna. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Landale to jeden z lepszych graczy w eurolidze dwa lata temu, MVP ligi australijskiej, facet ma 26 lat i żadnego 3-letniego minimum nie weźmie i mieliśmy już podobne gadki przy decku czy campazzo. Też mogłem mu dać 3- letnie minimum ale daje mu lepsza umowę. 

Już nie wspominając o tym że po tym jak Lakers potraktowali ingrama i Russella czy jak biorą młodych za minimum tylko na handel to Hornets tu powinni być pierwszym wyborem, zwłaszcza że landale mówiąc dlaczego z wielu ofert wybrał akurat spurs, mówił o kulturze organizacji. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Typ wziął w RL 1+1 TO., a Ty o Campazzo czy Decku,, tiaaa.

Taki był na niego rynek. 

Boicie się dawać dłuższych umow, dla takich graczy by ich potem nie zrzucać w większości z dopłatą to Wasza sprawa.

Edytowane przez january

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, january napisał:

Boicie się dawać dłuższych umow, dla takich graczy by ich potem nie zrzucać w większości z dopłatą to Wasza sprawa.

Kto zrzucił tu kiedykolwiek minimalny kontrakt za dopłatą?

Próbujesz zrobić powtórkę z Doziera z zeszłego roku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, fluber napisał:

Kto zrzucił tu kiedykolwiek minimalny kontrakt za dopłatą?

Próbujesz zrobić powtórkę z Doziera z zeszłego roku.

Ja? Rok temu zaryzykowałem z 4 zawodnikami na dłuższych minimum i do 3 którzy nie wypalili doplacalem do zrzutki- Muldera, Richardsa i Morgana. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, january napisał:

Ja? Rok temu zaryzykowałem z 4 zawodnikami na dłuższych minimum i do 3 którzy nie wypalili doplacalem do zrzutki- Muldera, Richardsa i Morgana. 

Doliczajac Marshalla to już 4 graczy których wyjebałeś w ciągu roku po podpisaniu za minimum. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, fluber napisał:

Doliczajac Marshalla to już 4 graczy których wyjebałeś w ciągu roku po podpisaniu za minimum. 

No i?

Ty próbujesz wyrwać do jednego z najslabszych teamow ligi gracza, zabierając mu możliwość gry z legendami dyscypliny i walki o tytuł.

Na gorszej umowie, chwile po tym jak sam zazarcie argumentowales że dla undrafted graczy dłuższe deale są znacznie lepsze, bo zaraz może ich nie być w lidze.

I już zdazyles posciemniac jak to Landale sam przecież chciał w RL 2y umowy, zamiast napisać że dostał najbardziej bieda deal, bo nie było rynku na niego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, january napisał:

No i?

Ty próbujesz wyrwać do jednego z najslabszych teamow ligi gracza, zabierając mu możliwość gry z legendami dyscypliny i walki o tytuł.

Gościu w rl NBA poszedł do jednego z najsłabszych teamów ligi san Antonio że względu na kulturę organizacji. 

2 minuty temu, january napisał:

Na gorszej umowie, chwile po tym jak sam zazarcie argumentowales że dla undrafted graczy dłuższe deale są znacznie lepsze, bo zaraz może ich nie być w lidze.

To nie jest undrafted no name. Gościu jest w prime, jest od dawna starterem topowej reprezentacji, w ostatnim przed pandemia meczu euroligi dla zalgirisu jebnął 27 punktów. Jest MVP ligi australijskiej gdzie robił ponad 20-10.

Sam fakt ze od 4 rano napierdalasz posty jak to on musi iść do Ciebie na 3 lata za minimum bez opcji pokazuje z jaka skala kradziezy mamy tu do czynienia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Eld napisał:

Wydałeś taxpayer MLE na Clarksona, a teraz chcesz je drugi raz wydać na innego zawodnika? 

Tzn. mnie to ryba, ale to chyba tak nie działa :P.

Jego podpisałem z non birdow. Chłopie odpocznij od tej gry bo co post to ewidentne widac ze nie jesteś w stanie skontrolować sytuacji wszystkich ekip. Chill ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, fluber napisał:

Gościu w rl NBA poszedł do jednego z najsłabszych teamów ligi san Antonio że względu na kulturę organizacji. 

To nie jest undrafted no name. Gościu jest w prime, jest od dawna starterem topowej reprezentacji, w ostatnim przed pandemia meczu euroligi dla zalgirisu jebnął 27 punktów. Jest MVP ligi australijskiej gdzie robił ponad 20-10.

Sam fakt ze od 4 rano napierdalasz posty jak to on musi iść do Ciebie na 3 lata za minimum bez opcji pokazuje z jaka skala kradziezy mamy tu do czynienia

Nie - że względu na to,.że w końcu po odbiciu się od ligi w 2018 i 2019 roku podczas letnich treningow (W 2020 covid to nie miał okazji) dostał ofertę kontraktu. U nas zgłosił się po niego również team2beat z Currym, Butlerem i Lebronem, ale na pewno pójdzie xa mniej gwarantowanych pieniedzy do Wrstbrooka, Housea i Kuzmy

W Eurolidze w tamtym sezonie więcej pkt zdobywali od niego Bojan dubljevic czy scottie wilbekin. Ja nawet typów nie znam, Ty pewnie tez, a było jeszcze wielu innych.

Nie jest MVP ligi australijskiej. Jest nim jaki Bryce Cotton, a niedawno były zwłoki Boguta.

Nie robił 20/10.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, january napisał:

Nie jest MVP ligi australijskiej.

No przepraszam, został MVP finałów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Eld tak na marginesie czy Ty w ogóle mogłeś tym graczom dawać TK czy przez danie TK Twoje oferty do co niektórych graczy są nieważne?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
31 minut temu, january napisał:

Nie - że względu na to,.że w końcu po odbiciu się od ligi w 2018 i 2019 roku podczas letnich treningow (W 2020 covid to nie miał okazji) dostał ofertę kontraktu.

Cytat

Landale also revealed he has received “a lot” of NBA interest this season

https://www.news.com.au/sport/basketball/melbourne-united-star-jock-landale-places-nbl-championship-and-nba-over-league-mvp/news-story/0c6292f0c0792de337b1622b644208c9

Dlaczego wybrał Spurs?

Cytat

To finally be here among the Spurs culture  it feels like home.

Powtórzę, to nie jest no name. Nawet tu na forum wisi mój post sprzed 2 lat, gdzie dziwię się, dlaczgo Landale nie gra w NBA.

26 minut temu, shevcu napisał:

Jego podpisałem z non birdow. Chłopie odpocznij od tej gry bo co post to ewidentne widac ze nie jesteś w stanie skontrolować sytuacji wszystkich ekip. Chill ;)

W sumie to masz Danilo na 1 priorytecie i go pewnie wygrasz więc Graham zostaje u mnie na qo:) 

Edytowane przez fluber

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, shevcu napisał:

@Eld tak na marginesie czy Ty w ogóle mogłeś tym graczom dawać TK czy przez danie TK Twoje oferty do co niektórych graczy są nieważne?

Spójrz do regulaminu.

Każdemu możesz dawać TK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ozzy110 nie dawałem Ntilikinie PO, popraw proszę w szablonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi