Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, karpik napisał:

@ozzy110 nie ma w szablonie Milesa Bridgesa. Ja rozumiem, że @Tecu prosił o wykreślenie, ale to jest jawne łamanie regulaminu, gdzie wyraźnie stoi, że oferty nie można wycofać.

Bridges na 59 miejscu. @january @bogans2 @człowiek...morza dodajcie go do swoich postów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, karpik napisał:

Przecież jestem na tak przy NAW, chyba coś źle zerkłeś. To straszny ziutek, i tak uważam, że go porządnie przepłacasz.

Wall nie ma kompletnie żadnego interesu, żeby brać teraz minimalną umowę oraz nie ma żadnego interesu w dołączaniu do zeszłorocznego tankera. Tu mamy kombinację obu tych rzeczy jednocześnie.

@ozzy110 nie ma w szablonie Milesa Bridgesa. Ja rozumiem, że @Tecu prosił o wykreślenie, ale to jest jawne łamanie regulaminu, gdzie wyraźnie stoi, że oferty nie można wycofać.

Tablet w Memphis? Chyba mylisz zespoły😉 mieliśmy sporo kontuzji, MPJ, filtz, Dray wyleciał na wiele spotkań i reszcie również się przytrafiały większe lub mniejsze urazy. Walczyliśmy tak jak potrafiliśmy, ale czy to nie był zespół typowego tableta jak Jazz czy Bulls

 

Faktycznie to @january głosuje na nie 😅

Edytowane przez kuba2419
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, ozzy110 napisał:

Reszta Rady siedziała cicho. Ja zawsze jestem za jak najmniejszym złem i nie miałem zamiaru czekać do następnego dnia jak nie dłużej. Po prostu wziąłem najlepszą ofertę. Twoje oferty dla Chłopaków są ważne tylko gdy nie wygrasz nikogo za tego full non taxa. Jeśli wygrasz to Reed i Taylor po prostu zlecą do kolejnej tury ;)

Ciekawe, ze jak Sota miala kilka ofert w 2 turze FA to nie brales najlepszej oferty tylko jako czlonek rady podjales o ich calkowitej anulacji.

Can't say I am suprised.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, january napisał:

Wstydziłbyś się.

nie mam w zadnym razie czego.

wstydzic to ty mozesz sie krucjaty z rubio i przeciw knicks po mistrzostwoe. to faktycznie powod do wstydu.

hartenstein idze po najwieksze pieniadze i tyle (nie zarobil poki co nic w karierze)

takze idz sie przewietrz a nie mi tu insynuujesz jakies nieczyste intencje, bo w zadnym razie takie nie sa. niejednokrotnie bronilem lakers i glosowalem za nimi. teraz widze to tak i nie ma w tym nic nieracjonalnego

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, ozzy110 napisał:

 

I dlaczego według ciebie Mann bierze ofertę od Magic zamiast mojej? Większy pieniądz i Trade kicker gwarantujący kasę po ewentualnej wymianie

A Magic i tak muszą wyrównać

Ciezka decyzja, sklady o podobnym potencjale, 300tys to mala roznica wiec bardziej patrze na fit.. jeszcze sie zastanowie i najwyzej zmienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bogans2 napisał:

Ciezka decyzja, sklady o podobnym potencjale, 300tys to mala roznica wiec bardziej patrze na fit.. jeszcze sie zastanowie i najwyzej zmienie

Teraz nie ma co patrzeć na skład. Mann bierze największy hajs + bonus za ewentualną wymianę a Magic tylko to ładnie matc***ą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serio to jest jakiś skandal, że ktoś coś obiecywał graczowi pokroju Wooda aby go potem oddać w dealu po superstara? 

poza tym Karpik nie napisał, że mu gwarantuje x lat tylko grę w contenderze, poza tym połamał się też Zion czego raczej GM Mavs nie zakładał sięgając po Wooda 

szkoda Jasiek, że się tak uczuciami Brogdona nie przejmowałeś robiąc z grubsza to samo :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

serio to jest jakiś skandal, że ktoś coś obiecywał graczowi pokroju Wooda aby go potem oddać w dealu po superstara? 

poza tym Karpik nie napisał, że mu gwarantuje x lat tylko grę w contenderze, poza tym połamał się też Zion czego raczej GM Mavs nie zakładał sięgając po Wooda 

szkoda Jasiek, że się tak uczuciami Brogdona nie przejmowałeś robiąc z grubsza to samo :)

 

Kur** bez jaj. Jak opierasz swoja argumentacje o to, ze zawodnik jest przerzucany z klubu do klubu sugerujac, ze u Ciebie dla odmiany bedzie waznym graczem, po czym w nastepnym okienku go sprzedajesz, to oczywiście że jest to skandal. Rozumiem nawet po roku, rozumiem przy jakiejś kontuzji czy coś. Ale to było perfidne działanie, Wood potraktowany jak szmata, a my oszukani i dobrze, że @january to przypomina. W sensie spoko, ale następnym razem niech sie karpik nie dziwi, że nikt mu w bajeczki nie bedzie wierzyc. (to abstrac***ac od tego fa, bo nie patrzylem na oferty jeszcze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.08.2022 o 18:46, january napisał:

Z mojej strony masz january pecha jak chodzi o Looneya, bo to akurat mega specyficzny FA, ktory jest juz dosc stary, a zarobił chyba łącznie ledwie okolo 10mln Total. I dla niego ryzyko INJ przy nowej umowie jest zbyt duże, by odrzucił lepszą umowę z 9 mln  gwarantowanymi więcej.

Hm, jak wam się Podoba moja argumentacja co do Looneya ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, eMeS napisał:

Jak opierasz swoja argumentacje o to, ze zawodnik jest przerzucany z klubu do klubu sugerujac, ze u Ciebie dla odmiany bedzie waznym graczem, po czym w nastepnym okienku go sprzedajesz, to oczywiście że jest to skandal.

nie, to jest biznes, ja też oddałem Murraya i trzy picki po to by pójść w górę, by spuścić KP przy najbliższej okazji, jeśli grasz o wynik, to pewne rzeczy przestają mieć znaczenie, może kiedyś zrozumiesz, a Wood tak samo jak inni gracze powinni mieć tego świadomość, że coś może pójść nie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, january napisał:

Serio aż tak boisz się Lakers, że będziesz chciał wysłać Walla zamiast po pierścień to do bieda-PO teamu, który oddał bez powodu Hardena?

Mowisz o tradzie gdzie dostal najwiekszy w BeGM return za superstara ever? To Regis ma byc za krytykowany? Dales prawie najgorsza oferte ze wszystkich, nie wiem nad czym dyskutowac.

Od poczatku tej tury dajesz wyjatkowy pokaz zenady. W wiekszosci propozycji oferujesz znacznie mniej gotowki niz reszta, a jak ktos ma inne zdanie w tym temacie to wprost sugerujesz, ze jest w jakims ukladzie. Quasi polityczny populizm, juz o szantazach emocjalnych nie wspominajac. Takie masz metody, zreszta od wielu lat. Ja z nich nie korzystam, nawet kosztem wyniku. Pisze o zawodnikach to co uwazam, nie bawie sie w ,,prawdy BeGM” typu Capela TOP20 ligi oraz nie sugeruje, ze Spoelstra popelnil blad grajac za malo Meyersem Leonardem (owczesny gracz BeGM LAL). 

Looney, Hartenstein, Monk dostali na rynku znacznie lepsze finansowo oferty. Dwoch z nich prawie jeszcze nic nie zarobilo w tej lidze, sa po dobrych sezonach, wiec teraz jest ich czas na wyplate. Looney co 2 sezon lamie sie, wiec czemu mialby rezygnowac z takiej gotowki? Bo Lakers zadaja paycutow. Nie stac cie na nich, bo masz 3 gosci na maxach? Trudno, Carmelo czeka.
 

Poza Batumem czy Brownem to nie widze zebys mial szanse kogos podpisac w tej turze. 

p.s.

Za dymanie Poole na siano hańba Knicksom @człowiek...morza Bede glosowal za odrzuceniem.

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie, to jest biznes, ja też oddałem Murraya i trzy picki po to by pójść w górę, by spuścić KP przy najbliższej okazji, jeśli grasz o wynik, to pewne rzeczy przestają mieć znaczenie, może kiedyś zrozumiesz, a Wood tak samo jak inni gracze powinni mieć tego świadomość, że coś może pójść nie tak

Jeżeli podpisujesz kogoś nie robiąc obietnic, a potem spuszczasz to jest biznes. Jeżeli używasz argumentacji, jak to zawodnik jest przerzucany pomiędzy organizacjami, czym przechylasz szalę na swoją korzyść przy głosowaniu, po czym go przerzucasz dalej - to wiem, że może nie mieścić ci się to w głowie, ale to zupełnie inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.