Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Uzupełniłem, wartości QO. Ważne przy takim DiVincenzo, gdzie QO: 5,758,552/1. Minima stażem sami już sobie poszukajcie przy głosowaniu: https://basketball.realgm.com/nba/info/minimum_scale

A i @bogans2 trzymaj projected 4 letnie full mle na przyszły rok: $ 48 516 900. I spójrz jeszcze raz na propozycje od Clippers. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ozzy110 napisał:

Uzupełniłem, wartości QO. Ważne przy takim DiVincenzo, gdzie QO: 5,758,552/1. Minima stażem sami już sobie poszukajcie przy głosowaniu: https://basketball.realgm.com/nba/info/minimum_scale

A i @bogans2 trzymaj projected 4 letnie full mle na przyszły rok: $ 48 516 900. I spójrz jeszcze raz na propozycje od Clippers. ;)

Nie wiem co ty do mnie mowisz🥲

25 minut temu, ozzy110 napisał:

No, ale beka z tym Poole'm i ofertą od Knicks. Turę wcześniej dostaje wyrównanie od Knicks: 91,044,981/3+1 PO. Po czym nagle widzi to: 84,723,119/4. Srogie grzyby.

Nie ladnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bogans2 napisał:

Nie wiem co ty do mnie mowisz🥲

Extension Kevin Porter Jr.

  • Clippers: 44,000,000/3+1 PO

Głos: TAK

Extension P.J. Washington

  • Clippers: 48,000,000/3+1 PO

Głos: TAK

To mówię.

I dlaczego według ciebie Mann bierze ofertę od Magic zamiast mojej? Większy pieniądz i Trade kicker gwarantujący kasę po ewentualnej wymianie

A Magic i tak muszą wyrównać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Ja pi****le @człowiek...morza wstyd jak się skurwiles dla spółdzielni.

Już o Walki czy Monku nie wspominam. Ale:

Nie dość, że właśnie dymasz mnie stwierdzając że zarówno Hartenstein jak i Looney odchodzą (totalny absurd),  to jeszcze wrzucasz Browna do Wolves zamiast do Lakers? Bo?

Weź się wstydź, tak się sprzedałeś, że się aż brzydzę. 

ale co ty pierdolsiz za farmazony.

w wolves brown ma duzo wieksze szanse na minuty, a to topowa druzyna. gosc szuka dla siebie miejsca gdzie moze sie pokazac przede wszystkim i odpowiednia role

tematu hartensteina i looneya nie chce nawet zaczynac, bo mi szkoda czasu. glosy cie wyjasnia od razu.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, że oferty dla Reeda i Taylora sa jednak ważne skoro znalazły się w arkuszu? 

na przyszłość możnaby też napisać wprost, że oferty @kolader też zostaną wzięte pod uwagę, @MarcusCamby pytał o tego Vandergoata chyba z 3 razy i jedyne co się dowiedzieliśmy to to, że się chłop pomylił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, ozzy110 napisał:

No, ale beka z tym Poole'm i ofertą od Knicks. Turę wcześniej dostaje wyrównanie od Knicks: 91,044,981/3+1 PO. Po czym nagle widzi to: 84,723,119/4. Srogie grzyby.

jakos nie widac chetnych na placenie mu wiecej.

poza tym ja w 2 turze oferowalem w ramach kontroferty pooleowi taka sama umowe jak teraz w wartosci czyt te 84 mln

wiec o jakic h grzybach mowa?

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, january napisał:

Jak ktokolwiek zagłosuje na Hartensteina w Mavs to się naprawdę wkurwię (mówię z góry, bo wiem, że niektórzy patrzą tylko na total i się cieszą).

 

ja też się wkurwiłem jak mi głos na Brogdona w odwecie za Kleksona zmieniłeś, poza tym Hartenstein to Niemiec a oni liczyć potrafią 

poza tym mógłbyś nie bluzgać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Sprzedałeś się za korzystny deal.

Chłopie Brown ma większe szanse na minuty jako backup Brona i  Batuma czy Tatuma i Middletona?

No nie dziwię się, że nie, bo skurwiles się tu totalnie. 

dobra idz szczekac gdzie indziej, bo nie bede na takiego leszcze tracil czasu xd

ja juz lafa raz na priv wyjasnilem jak chcial po przyajcielsku jakies akcje robic

 

nie ma czystszego w tej grze ode mnie takze spierdalaj

a z wolves to ty sie kochales przy okazji rubio. takze za brame

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

rozumiem, że oferty dla Reeda i Taylora sa jednak ważne skoro znalazły się w arkuszu? 

na przyszłość możnaby też napisać wprost, że oferty @kolader też zostaną wzięte pod uwagę, @MarcusCamby pytał o tego Vandergoata chyba z 3 razy i jedyne co się dowiedzieliśmy to to, że się chłop pomylił

Reszta Rady siedziała cicho. Ja zawsze jestem za jak najmniejszym złem i nie miałem zamiaru czekać do następnego dnia jak nie dłużej. Po prostu wziąłem najlepszą ofertę. Twoje oferty dla Chłopaków są ważne tylko gdy nie wygrasz nikogo za tego full non taxa. Jeśli wygrasz to Reed i Taylor po prostu zlecą do kolejnej tury ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ozzy110 napisał:

Reszta Rady siedziała cicho. Ja zawsze jestem za jak najmniejszym złem i nie miałem zamiaru czekać do następnego dnia jak nie dłużej. Po prostu wziąłem najlepszą ofertę. Twoje oferty dla Chłopaków są ważne tylko gdy nie wygrasz nikogo za tego full non taxa. Jeśli wygrasz to Reed i Taylor po prostu zlecą do kolejnej tury ;)

ok, a z tymi ofertami za Vandera o co to chodzi, bo GM Nets pisał o ofercie dla Manna a w arkuszu jej nie ma?

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

jakos nie widac chetnych na placenie mu wiecej.

poza tym ja w 2 turze oferowalem w ramach kontroferty pooleowi taka sama umowe jak teraz w wartosci czyt te 84 mln

wiec o jakic h grzybach mowa?

No tak bo najlepiej to wyc***ać gościa na hajs. Na pewno się nie dowie nie. Ładnie traktujesz swój future core xddd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, kuba2419 napisał:

@karpik co Ciebie składnia ku odrzuceniu extension przez NAW, why? I dlaczego aż tak daleko Grizz w głosowaniu po Walla?

Przecież jestem na tak przy NAW, chyba coś źle zerkłeś. To straszny ziutek, i tak uważam, że go porządnie przepłacasz.

Wall nie ma kompletnie żadnego interesu, żeby brać teraz minimalną umowę oraz nie ma żadnego interesu w dołączaniu do zeszłorocznego tankera. Tu mamy kombinację obu tych rzeczy jednocześnie.

@ozzy110 nie ma w szablonie Milesa Bridgesa. Ja rozumiem, że @Tecu prosił o wykreślenie, ale to jest jawne łamanie regulaminu, gdzie wyraźnie stoi, że oferty nie można wycofać.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ozzy110 napisał:

No tak bo najlepiej to wyc***ać gościa na hajs. Na pewno się nie dowie nie. Ładnie traktujesz swój future core xddd

ale z czym ja go wyjebalem?

to jest pierwsza oferta jakakolwiek dostał. co wiecej. jedyna.

wiec tak go rynek ocenil (czyli wy). jako jedyny go docenilem i dalem sowity czek. odrzucenie bedzie wbrew logice (pierwsza i jedyna oferta, a 29 druzyn miala mozliwosc)

 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

A jak już poruszyłeś "Niemca" to Mavericks po oddaniu w swoim czasie legendy Dirka by zatankować są na zachodzie skreśleni.

jaki argument hahahahahahah

a moze sie nie lubia? 

a moze sa obywatelami swiata?

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.