Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, january napisał:

Haha, no a jak niby? Wirtualna przyszła oferta ma się do buyoutu liczyć?

Myślę, że cały czas myli Ci się kwota buyoutu z kwotą nowego kontraktu. To są 2 niezależne od siebie rzeczy. Kwotę buyoutu poznamy w niedzielę, a kwotę za ile podpisze Wall poznamy później. I, prawdopodobnie tu się zdziwisz, te kwoty mogą się od siebie różnić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reikai napisał:

A ile z tych drużyn walczy o pierścień?

Kazdy contender bedzie mogl przedstawic propozycje warta minimum, wiec oferta na tym poziomie w tej rundzie niewiele daje Wallowi. Czesc dobrych teamow bedzie miec jeszcze wyjatki. Co wiecej zmniejszy sie pula sensownych graczy, a czesc teamow mocno musi sie napocic zeby wypelnic 15 osobowy roster. W zwiazku z tym mozna zalozyc, ze na Walla nie czeka nic gorszego niz 1 year vet min. To nie jest sprzedaz auta, ze pierwszy klient to najlepszy klient. Niewielu graczy spadnie z tej tury do IV, a miejsc w rosterach jest jeszcze sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, tangiers napisał:

Kazdy contender bedzie mogl przedstawic propozycje warta minimum, wiec oferta na tym poziomie w tej rundzie niewiele daje Wallowi. Czesc dobrych teamow bedzie miec jeszcze wyjatki. Co wiecej zmniejszy sie pula sensownych graczy, a czesc teamow mocno musi sie napocic zeby wypelnic 15 osobowy roster. W zwiazku z tym mozna zalozyc, ze na Walla nie czeka nic gorszego niz 1 year vet min. To nie jest sprzedaz auta, ze pierwszy klient to najlepszy klient. Niewielu graczy spadnie z tej tury do IV, a miejsc w rosterach jest jeszcze sporo.

Ja myslalem, że Lakers jako jedyni z contenderow uderzyli już po Walla

 

W takim razie nie ma tematu, karty są na stole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MarcusCamby napisał:

A co z tym Vamderbiitem?

@kolader nie dał kontroferty i jest to po części też wina rady, która się nie ustosunkowała do prawidłowości oferty. 

Oferta numer 2 to była oferta za Terance Manna ale źle mi się skopiowało i wkleiło 2x Vanderbilta

Oferta numer 3 to oferta za Vanderbilta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Reikai napisał:

@fluber oferta dla Bridgesa?

Czy dopuszczalne jest argumentowanie w odniesieniu do Warriors i tego i co robił ich poprzedni GM wobec graczy tak, że rzutuje to na mnie? :]

Oferta dla bridgesa od hornets jest niezgodna z regulaminem (nie można składać nowych ofert w reofertach). Fluber chyba was strollowal, ale nie jestem pewien bo innym tez złożył reoferty nie składając im ofert wcześniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

Oferta dla bridgesa od hornets jest niezgodna z regulaminem (nie można składać nowych ofert w reofertach). Fluber chyba was strollowal, ale nie jestem pewien bo innym tez złożył reoferty nie składając im ofert wcześniej. 

Jasne że nielegalna, nie wiem jakim cudem napisałem bridges, skoro tam powinien być wall. Sorry za zamieszanie

Moja jedyna reoferta to kennard.

Dopisalem do reofert komplet ofert żeby Ashiemu było łatwiej przy wrzucaniu tylko napisałem bridges zamiast wall, nie wiem jakim sposobem. 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, january napisał:

Oczywiście, że nie - ale mój deal znacznie lepszy dla niego niż ten od Mavs.

XD - przecież Hartenstein ma ode mnie więcej pieniędzy rocznie i znacznie więcej kasy gwarantowanej plus możliwość ponownego wejścia na rynek w 2025, czyli wtedy, gdy wejdzie nowy TV deal, salary cap skoczy o jakieś 50 mln i wszyscy będą mieć morze gotówki.

Tl:dr - tradycyjnie kłamiesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.