Skocz do zawartości

Denver Nuggets 17/18 czyli "Andrzeju, to może się udać"


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

Plumlee to taki gracz, którego chciałbyś mieć w swojej drużynie. Idealne uzupełnienie każdej drużyny. Inteligentny, niekontrowersyjny, nie będzie marudził tylko realizował założenia. Ma swoje poważne ograniczenia fizyczne i rzutowe ale gdyby ich nie miał to zarabiał by nie kilkanaście a 30kk za sezon. Nie sądziłem, że po słabym początku dostanie tak dużo od Nuggets ale widać mają plan jak wykożystać jego najlepsze cechy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysokich się przepłaca więc ok --- ale to że w to lato nie pozbyto się ani Farieda ani Arthura to spory błąd. To że oddali Mitchella do Jazz to już niestety strategiczna pomyłka.

 

Donovan byłby idealnym uzupełnieniem Murraya na lata a tak mają dwóch kolejnych PFow - Lyles ma fajny potencjał ale nie wiem jak on się przebije w rotacji a Lydon to już w ogóle bez szans

 

Gdyby wtedy wzięli centra to mogli by zrezygnować z MAsona. Nie zrobili więc teraz to było jedyne co mogli zrobić nawet za taką kase

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tę umowe trzeba patrzeć dwojako

 

Mason jako gracz jest na krawędzi starter/dobry zmiennik. Pasuje do Millsapa, pasuje do Lylesa - nie może współistnieć z Jokicem i Fariedem ale jeszcze w czerwcu bym go wyceniał na te 10-11 baniek. Dostał 14 . Może jest ciut przepłacony ale to nie jest zły ruch

 

Problemem jest to że w to lato Denver nie pozbyło sie umowy Farieda ani też Arthura. Obaj im nie są potrzebni do niczego Mogli choć Darrela wysłać do Hawks.

Ja wiem ,że te umowy sprawiają że Mason wyśle Denver za rok w obszary luksusu ale jednak lepiej mieć Masona niż Farieda

 

Trochę to jest działanie na zasadzie może za rok się uda a na razie grajmy tym co mamy

Mogli spakować pakiet wybór Jazz i Faried i posłać do Nets albo do Hawks

 

Denver odpuszczając Masona i tak za rok by miała problem z umową Farieda. A na dodatek do braku zmiennika Wilsona dołożyliby problem z brakiem zmiennika Jokica bo nikt poza nim w small ballu nie może tam grać jako center

 

Skoro Clippers zależało na Gallo to trzeba było wyrwać choć Dekkera

 

Mason choć przepłacony to jest niezbędny w Denver ( i dobrze że tylko 3 lata)

 

podoba mi sięwyzja, grania Plumlee - Milsap podczas nieobecności Jokicia

ale tutaj się odbija ciągle kontkrakt Farieda i szkoda że go gdzieś nie spuscili

możliwe że było cięzko bez pierwszo-rundowego picku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak jakaś sprawiedliwość istnieje. Bałem się, że Mason będzie zarabiał mniej niż Miles.

 

Ten kontrakt to nie dramat. Większym dramatem byłoby nie podpisanie Śliwki.

 

Wymienili za niego za pick i Nurka, który w PTB okazał się dobry. Przy braku kontraktu dla Śliwki ta wymiana byłaby mega wtopą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zestawienie obok siebie "dobrze podaje" ze "słabym BBIQ" trochę mnie już dobiło i mam wrażenie Luke, że ewidentnie oceniasz Plumlee po tych nieudanych meczach w Nuggets gdzie od pierwszego meczu był parowamy z Jokiem grając na czwórce i zwyczajnie nie czuł się z tym najlepiej

Nie chodziło mi o to, że ma słabe BBIQ, tylko że mimo swojej umiejętności podawania zdarza mu się podejmować dziwne decyzje, czasem traci, wolno ogarnia itd. Takie przynajmniej wywarł na mniej wrażenie w swoich dotychczasowych meczach w Denver. Być może faktycznie kiedy już przyzwyczai się do gry w Denver to będzie lepiej, oby.

-

Ehh, mimo wszystko jest to solidny gracz, ale czemu mając potencjalnie najlepszego centra w lidze trzeba mieć też jednego z najlepszych backupów? I dodatkowo płacić mu ponad 13 mln za rok. Tak jak pisałem, wolałbym podpisać słabszego centra, ale który nie utrudniłby tak sytuacji finansowej.

Edytowane przez LukeMorrison
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Nuggets stwierdzili że będą szli pod prąd ówczesnej NBA i walić small-ball? Tyle że jak piszo koledzy powyżej na 4 to on nie pogra, tak samo jak Jokić. No chyba że są przewidziane mega minuty dla Sapa. 

 

Sam kontrakt jest lekkim przegięciem. Wydawało się że rynek się unormował pod względem chorych cyfr dla rolesów a tu taki klops w takim jeszcze momencie. 

 

A może dla Śliwki leżała inna nieoficjalna oferta na stole?

 

Lub również pod owym stołem mają jednak dogadany jakiś transfer z Dredem i pickiem i wiedzą że kapustę mieć będą? Pierwsze co mi na myśl przyszło to....Wade. W końcu poważnie się zastanawiał rok temu czy by nie grać dla nich, ma spadające cyfry, ściągnął by trochę publiki do hali. Faries + ktoś ( spadający Nelson? Niespełnony Muiday - w końcu Bulls lubią kolekcjonować PG,  ) + jakiś pick/picki i gra gitara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jokic to powinien dostac do grania 4 gosci 3&d (2 obroncow i 2 na skrzydlo). 

Z obecnego skladu millsap jest mega fitem (zreszta wszedzie by byl) pasuje chandler, harris, juancho pewnie tez. O murrayu wiem tyle co widze na bbref, ale wyglada obiecujaco.

Do tego barton na ciagniecie lawy. 

Jeszcze faried sie broni, ma ciag na kosz i biega do cutow czego mayson nie robi. 

 

Gdyby grubasek nie mogl grac 35 min na mecz to bym zrozumial, ale w drugiej czesci sezonu dawal rade.

Mierny trejd i mierne przedluzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

                                         Kenneth Faried

                                       JAmeer Nelson

                                    MaSon Plumlee

            Juan HernangomeZ                                       

                        Tyler Lydon

                             Darrel Arthur

                                EmmNuel Mudiay

                              Trey LYles

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

                                         Kenneth Faried

                                       JAmeer Nelson

                                    MaSon Plumlee

            Juan HernangomeZ                                       

                        Tyler Lydon

                             Darrel Arthur

                                EmmNuel Mudiay

                              Trey LYles

 

:smile:

 

zainspirowałeś mnie - idę wymyślić coś podobnego na temat Cavs i ich naczelnej dziwki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozum wreszcie , że to już budzi zażenowanie

 

no też tak własnie stwierdziłem, nie chce mi się ich butować zwłaszcza, że stałem się fanem Richarda Jeffersona za te jego podcasty, a Allie Clifton z Fox Sports Cleveland to fajny lachon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://youtu.be/tXZyWp_LBUY

 

się przywitał

 

na plus Sap i jego trójki, które zamknęły mecz, to cieszy

 

no i Manny Mudiay całkiem mądrze, ale to akurat nic nie oznacza

 

Faried superstar nie powąchał chyba parkietu, wygłąda na to, że Lyles i Juancho zyskają sporo minut

 

dużo chaosu, widać, że słabo ze zgraniem jeszcze, ale brawa za chęć wygrania w przeciwieństwie do Dubs, którzy grali trochę jak u wujka za stodołą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://youtu.be/tXZyWp_LBUY

 

się przywitał

 

na plus Sap i jego trójki, które zamknęły mecz, to cieszy

 

no i Manny Mudiay całkiem mądrze, ale to akurat nic nie oznacza

 

Faried superstar nie powąchał chyba parkietu, wygłąda na to, że Lyles i Juancho zyskają sporo minut

 

dużo chaosu, widać, że słabo ze zgraniem jeszcze, ale brawa za chęć wygrania w przeciwieństwie do Dubs, którzy grali trochę jak u wujka za stodołą

MIałem wrażenie że Nuggets mocno nastawili się na obronę, było widać effort.A to dobry znak, bo w zeszłym sezonie było z tym krucho.

 

No i Millsap...klasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sap jest jak złoto -- ale co mnie zdziwiło to jednak bardzo dużo ofensywy szło przez Millsapa a nie przez Jokica. To on był centralnym punktem ofensywy... Nie wiem czy tak już będzie cały czas ale trochę wygląda to tak jakby Sap przejął drużynę...

 

A to że Faried kompletnie poza drużyną to akurat dobrze bo nie wiem co on mógłby wnieść w tej chwili. Obrona lepiej rotuje - ogólnie kilka ciekwaych zmian w tym pierwszym meczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.