Skocz do zawartości

Denver Nuggets 17/18 czyli "Andrzeju, to może się udać"


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

@LBS

 

Deprecjonujesz trochę chyba poziom europejskiego basketu. Uważam, że euro średniak > top zespół ncaa. Pod względem organizacji gry, poziomu sportowego jak i podejścia do gry.

 

W NCAA gra często ma założenia biegać, biegać, biegać, biegać, walić za trzy i znowu grać z kontry. Ostatnio widziałem mecz gdzie w jednym zespole biegało 4 guardów plus skrzydłowy... no nie powiesz, że zawodnicy załapią w ten sposób zmysł taktyczny i nauczą się czytać grę.

 

Zwłaszcza, że koszykówka europejska poszła bardzo do przodu w ostatnich latach, także nie zgodzę się, ze Jokic miał jakoś gorzej od MJ na początku.

 

Pewnie masz sporo racji, zwłaszcza, że trochę mi się zapomniało iż Mega Leks to kuznia talentów pod NBA. Mimo wszystko uważam, że tytuł w  NCAA pod trener legendą ma pewną przewagę nad grą w drużynie, która nigdy nawet nie otarła się o mistrzostwo swojego kraju, ale rzeczywiście czasy się trochę zmieniły i tak różnica nie musi być specjalnie duża.

 

 

weź pokoloruj parę kratek przy LBJ na zielono bo nam Rapcio zwariuje :smile:

 

Spokojną głowa, tam gdzie jest czerwony u Lebrona, RappaR i tak widzi na zielono, więc większej afery się nie spodziewam. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok młodszy od Jordana i starszy o rok od Lebrona - no rzeczywiście nie zdawałem sobie z tego sprawy. Jakby to w ogóle miało jakieś znaczenie, nie mówiąc już o tym, że gdy MJ był na uniwerku pod top trenerio, Jokić w europejskim średniaku i zawodowej koszykówki to w zasadzie musiał się uczyć od podstaw.

Starszy o 2 lata od Lebrona, w takim wieku to są ogromne różnice. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj z Zarządzania ludźmi (choć lepiej by brzmiało z manipujacji) to on profesora powinien mieć.

 

chyba z płakania, ciągłego narzekania i  publicznego objeżdżania dupy kolegom z drużyny

 

 

...

 

edit: dobra, koniec hejtu na dzisiaj, bo jeszcze trochę i będzie jakaś eskalacja ;)

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie przekonuje mnie zainteresowanie Childressem, zdecydowanie wolałbym pójście w np. Cunninghama. 

 

DE tyle rzeczy publikuje, że dopiero teraz zauważyłem co wrzucili kilka miesięcy temu. Polecam Nikola Jokić Evolution, większość części ma zaledwie ~tysiąc wyświetleń (znacznie więcej tylko część z podaniami, przypadek? ;)), a osobom za często nie oglądającym Denver polecam szczególnie. 

 

Ostatnio odpaliłem sobie podcast Jucia u Wandzela i trochę zdziwił mnie fragment, w którym Rafał mówił o priorytetach Malone'a przy drafcie. Polski skaut wspomniał, że Malone patrzy najpierw przede wszystkim na obronę, a gracze bez D nie mają szansy wyboru, trochę dziwnie to brzmi patrząc na a) #29 defensywę ligi b ) na to, że najlepszym wyborem Denver jest Jokić, który błyszczy przede wszystkim ofensywnie.

 

Bardzo ciekawy jestem tego sezonu, dodanie Millsapa powinno zapewnić Playoffs mimo tak mocnego Zachodu, na tym zyskać powinna przede wszystkim obrona właśnie. Ciekawe co z tymi wszystkimi PF, bo ciężko będzie o minuty, ten draft dalej boli, zwłaszcza po tym co w SL wyczyniał Mitchell :tongue:

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie ten Childress nie przekonuje, 34 lata, gość od pięciu lat nie grał w NBA, a większych minut praktycznie od czasu kiedy odszedł do Olympiacos. No, ale to pewnie tylko zaproszenie na camp. 

 

Draft wciąż boli straszliwie, Lydon w SL zdecydowanie nie wyglądał na gracza NBA, dodatkowo jest czwórką więc ciężko mu będzie o jakiekolwiek minuty. Ten bulterier Mitchell byłby jak znalazł, ze swoją atletyzmem i wingspanem mógłby może nawet kryć trójki, poza tym to gracz bardzo pasujący pod Jokica, zetnie pod kosz, rzuci za trzy z wolnej pozycji, nie potrzebuje piłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lucas

 

też zwróciłem uwagę na ten fragment o obronie i to chyba nie chodziło pod kątem draftu tylko selekcji w ogóle

 

może chodzi o to, że Malone sobie ogląda i jak ktoś jest c***owy w obronie to wtedy mówi - bierzemy go!

 

trochę strach z tego żartować

 

tymczasem

 

http://www.espn.com/nba/story/_/page/nbarank1130/nbarank-players-11-30

 

z perspektywy fana Joka nawet fajnie, ale aż tyle pozycji przed Doktorem Marciem? no nie wiem, nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.