Skocz do zawartości

fluber

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też się nim jaram bo mam go w Fantasy :grin:

 

Zaskakuje i tak bardzo na plus.

Mam nadzieje że dostanie minuty bo to jest najważniejsze

W trakcie meczu był wywiad ze Snyderem i biorąc pod uwagę co o nim mówił to nie ma ryzyka że go będą kisić. Zachwycał się jego obroną i tym jak kreuje kolegów

Troche gorzej z Bradleyem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Kucio

 

Zapomnij o Calebie.. Zapomnij o Zachu Collinsie ( nota bene  rozczarowuje )

 

John Collins - niewiarygodne co ten człowiek potrafi... Hawks moim zdaniem ma rewelacyjnego grajka. Najlepszy podkoszowy tego draftu. Doceniam talent Bama czy Caleba ale Collins jest niesamowity po obu stronach parkietu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Kucio

 

Zapomnij o Calebie.. Zapomnij o Zachu Collinsie ( nota bene  rozczarowuje )

 

John Collins - niewiarygodne co ten człowiek potrafi... Hawks moim zdaniem ma rewelacyjnego grajka. Najlepszy podkoszowy tego draftu. Doceniam talent Bama czy Caleba ale Collins jest niesamowity po obu stronach parkietu

 

To chyba nie jest zaskoczenie, bo uchodził za jednego z najbardziej NBA ready player draftu,  ale za to z bardzo niskim sufitem.

 

Zach Collins wręcz odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://player.fm/series/game-theory-podcast-1336086/summer-league-player-breakdown-with-cole-zwicker

 

bardzo dobra chłodna analiza SL, realistyczna i bez zbędnej podniety  - Zwicker to chyba jednak w tej chwili mój ulubiony ekspert od draftowych i NCAAowych tematów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie jest zaskoczenie, bo uchodził za jednego z najbardziej NBA ready player draftu,  ale za to z bardzo niskim sufitem.

 

Zach Collins wręcz odwrotnie.

 

No to widać na boisku. Zach Collins przegrywa fizycznie na ten moment praktycznie z każdym podkoszowym w SL, nie wspominając o NBA. Jemu zajmie przynajmniej rok lub dwa zanim zbuduje jakąś siłę i masę, ale wierzę w niego bo ma ogromnego ducha rywalizacji. W przypadku graczy obwodowych nie jest to aż tak istotne żeby mieli ciało nba ready, trochę inaczej to wygląda u podkoszowych. Ale i tak Zach wyróżnia się pozytywnie jedną rzeczą, wręcz wyprzedza każdego big mana o lata świetlne w tym drafcie, chodzi o fundamenty gry w obronie i na własnej tablicy. Dawno nie widziałem wysokiego, który byłby tak skillowy po tej stronie parkietu. Podobno ojciec go trenował od małego i to trochę widać. To jak się Collins pozycjonuje w obronie, jak przy każdym rzucie szuka człowieka do wyboxoutowania, jak wie kiedy pójść do pomocy a kiedy nie, jak contestuje rzuty, jego 'instynkty' w obronie, defensive awarness - to wszystko jest next level. Po stronie ofensywnej, na tę chwilę to tylko spot-up shooter, który fajnie podaje. Ma zasięg NBA 3pt line, ma trochę shooting touch, ale nie ma czego szukać pod koszem. Jest mobilny, dosyć szybki na nogach, na poziomie NCAA może wszystko switchować, w NBA zobaczymy jeszcze. Dla mnie chłopak jest mega obiecujący, no ale trzeba będzie na niego poczekać trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga Letnia to w sumie ciekawa sprawa. W poprzednich latach miała ona swoich bohaterów , którzy niekoniecznie zagrzali miejsce w NBA. A wiele gwiazd zaczynało słabo

 

Ciekawe jest , że Fox ma opinię kozaka na tym forum choć rzut ma tragiczny a Lonzo jest jechany za słaby rzut choć moim zdaniem ogólne wrażenie czyni lepsze

 

Ogólnie ta klasa draftu ma sporo głębi i ciekawych graczy ale zaskakująco dużo graczy z TOP10 ma TS poniżej 50%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kyle Kuzma stealem draftu? Ogólnie większość graczy pierwszej rundy przez cały turniej wyglądało solidnie. Po ostatnich draftach ten wyróżnia się o lata świetlne

 

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

 

 

Kuzma jest z uczelni Utah i kilku insiderów JAzz dużo pisało o Kuzmie. O jego rzucie , wysokiej inteligencji itp więc oprę się o trochę szerszy obszar

Ofensywnie to jest świetny gracz ale defensywnie może mieć problemy. Pożyjemy zobaczymy. W lidze letniej był fantastyczny ale Dunn rok temu też

 

Ze wszystkich wysokich graczy w Lidze Letniej chyba jednak Josh Collins pokazał większy talent po obu stronach parkietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kyle Kuzma stealem draftu? Ogólnie większość graczy pierwszej rundy przez cały turniej wyglądało solidnie. Po ostatnich draftach ten wyróżnia się o lata świetlne

 

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Kuzma może mieć kłopoty z minutami u Lakers 

 

ale to może się wypowie jakiś fan LAL, jaka jest szansa na sensowne minuty u Waltona? bo to pozycja Randle'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment IMO poza rotacją jest Zubac, co oznacza, że Randle z Nance'm spędzą trochę minut na centrze. To może otworzyć minuty dla Kuzmy. Tylko trudno oczekiwać, że on utrzyma dotychczasowy poziom - 24/50 za trzy dla debiutanta na pf to jakiś popieprzony wynik.

 

Synergy Sports Tech @SynergySST

Kyle Kuzma is shooting an eFG% of 78% in transition and 76% on spot up jumpers in the half court for the @Lakers in the @NBASummerLeague

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.