Skocz do zawartości

fluber

Rekomendowane odpowiedzi

Walka o ROTY skonczyla sie w momencie, kiedy Kings wybrali Foxa. Tylko powazna kontuzja (odpukac) moze mu przeszkodzic, zeby zrobil z nich druzyne NBA. ;)

 

Oczywiscie to pol zartem, pol serio. Ale gosc bedzie wymiataczem w tej lidze.

Oni maja Hilla i Bogdanovicia wiec z tym Foxem to bym tak nie szalal. U mnie na dzien dzisiejszy raczej to sie rozstrzygnie miedzy Fultzem a Smithem. No chyba ze ten Mitchell rzeczywiscie pierdolnie z buta w Jazz lub Fox ale jakos nie mam przekonania do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni maja Hilla i Bogdanovicia wiec z tym Foxem to bym tak nie szalal. U mnie na dzien dzisiejszy raczej to sie rozstrzygnie miedzy Fultzem a Smithem. No chyba ze ten Mitchell rzeczywiscie pierdolnie z buta w Jazz lub Fox ale jakos nie mam przekonania do nich.

Mitchell powinien się sprawdzić, ale on wygląda głównie na kozaka w obronie, a nie w ataku, więc na ROTY przy takiej konkurencji to raczej nie ma szans.

 

A ROTY wygra pewnie najzdrowszy z typowanych rozgrywających :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mnie zastanawia, ze ma gosc 24lata a wlosy przerzedzone jak pola uprawne klasy VI.

Z powodu wzrostu .,Shem ma 7'1" a na campusie w Spokane są łózka dla studentów średniego wzrostu(5'11"-6'1")., Zbyt krótkie łózko  powoduje,że kiedy się wierci w czasie snu, to wyciera włosy o wezgłowie łózka.,Najgorzej jak wezgłowie jest tapicerowane skajem to włosy bardzo mocno się wycierają,jak wezgłowie jest z lakierowanego drewna to znacznie mniej.,  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni maja Hilla i Bogdanovicia wiec z tym Foxem to bym tak nie szalal. U mnie na dzien dzisiejszy raczej to sie rozstrzygnie miedzy Fultzem a Smithem. No chyba ze ten Mitchell rzeczywiscie pierdolnie z buta w Jazz lub Fox ale jakos nie mam przekonania do nich.

Mitchell będzie kozakiem.. Jak na tak młodego gracza ma świetny przegląd pola , Z Foxem są chyba najlepszymi atletami i będzie pewnie najlepszym obrońcą w tej klasie ale..... on w Jazz nie będzie pełnił roli startera - choć kto wie może mnie zaskoczy

 

Fox, Jackson czy Fultz o ile go nie dopadnie klątwa filadelfijskiego debiutanta będą pełnić znacznie większa rolę i będą mieć średnią pkt ok 18-22

PS Hield wygląda na razie mega słabiutko co mnie zaskakuje in minus. Obok Zizica to chyba największe rozczarowanie jak na razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do ROTY:

 

Niby  DSJ wydaje się głównym  faworytem, ale Mavs mają szeroki obwód (Ferrell, Matthews, Barnes, Curry), więc nie wiem czy przy Carlisle, Smith będzie mógł sobie nabijać staty.

 

Fultz niby jest najlepszy i gra w najlepszym zespole, ale raz, że Simmons mu weźmie trochę głosów (i analogicznie), to jeszcze zdrowi Sixers mają dużo opcji do zdobywania punktów.

 

Fox będzie grać pewnie po 28-30 minut, a 15-4-5 w kiepskim zespole to nie jest ROTY-statline.

 

Ball jest za słabym scorerem, a za 10-4-7 na 40%fg + słaba obrona w kiepskim teamie, nikt mu pewnie nie da ROTY.

 

Jackson niby ma fajne warunki, ale on nie jest tak dobrym scorerem żeby przy Bledsoe i Bookerze kręcić jakieś mocne-ROTY-cyferki.

 

To samo z Isaaciem.

 

Markkanen pewnie będzie zdobywać sporo punktów, ale to biały Fin, please.

 

Ntilikiny chyba nikt nie bierze pod uwagę.

 

Na mój gust głównym faworytem jest Fultz, potem DSJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Fox będzie grać pewnie po 28-30 minut, a 15-4-5 w kiepskim zespole to nie jest ROTY-statline.
 
Ball jest za słabym scorerem, a za 10-4-7 na 40%fg + słaba obrona w kiepskim teamie, nikt mu pewnie nie da ROTY.
 

 

W tym roku żeby zdobyć ROTY nie trzeba było ani rzucać 15 punktów, ani zbierać 4 piłek, ani rozdawać 5 asyst :nevreness:

 

Tak w ogóle to sprawdziłem sobie, ilu ROTYs z ostatnich 10 lat robiło 15-4-5 i wyszło mi, że dwóch. A najlepsze jest to, że nie byli to Rose, Irving, czy Lillard, ale Tyreke Evans i Michael Carter - Williams :nevreness:

 

No ale rzeczywiście trudno się spodziewać, żeby to Fox był ROY, bo trochę minut będzie musiał pograć także i Mason i Hill. Ball może mieć ciężko, chyba że dociągnie do 10-10 to może będzie w dyskusji. Smith jest dla mnie faworytem, ale tylko dlatego ,że Simmons i Fultz grają w jednej drużynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jackson wygląda na gracza, który może mieć problem z efektywnym scoringiem, ale dobrym w defensywie - a ROTY to jednak boxscore.

 

Zresztą, czasy się zmieniają, 15 lat temu ktoś leciał w ścisłej czołówce draftu to trafiał do jakiejś śmiesznej ekipy bez jakiegokolwiek talentu, teraz byle Suns mają na obwodzie dwóch ~20ppg scorerów.

 

Fluber, nudziło mi się i 15-4-5 to byłby poza Wigginsem i Brogdonem najsłabszy boxscore który dał ROTY od czasów LeBrona. Ale Wigginsowi połamał się Parker i Embiid, a draft 2016 to najgorszy draft od 2003 właśnie, więc na powtórkę nie ma szans.

 

Dlatego Fox ma średnie szanse IMHO.

 

Tatum też odpada, zapomniałem o nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę, żeby Magic nie wybrali Smitha przez historię jego kontuzji. Hammond od początku mówił jakiego typu gracza chce i Isaac wpisywał się idealnie. Poza tym jego uraz nie był poważny, ale na tym etapie się nie ryzykuje. Przed nim całe lato na pracę. Zresztą ludzie: Isaac robił w SL coś koło 20pkt/16zb/3blk per 36, a i tak jest najmniej "ready" z całej czołówki draftu. W artykule na oficjalnej stronie Magic podano, że aktualny wingspan 7-3, reach 9-2, vertical 38. Wg badań może jeszcze urosnąć do 7-1. Jest szansa na unikat.

Wow, to nieźle się te wymiary różnią od tych na draftexpress. Tam ma 6'10.5 / 7'1.25 / 9.05

 

Co do ROY:

 

Fox nie będzie miał raczej wystarczających minut, przy Hillu może być zmiennikiem, na 2 są Hield i Bogdanovic.

 

To samo JJ - wiem, że TJ Warren to nikt, ale raczej on będzie starterem, przynajmniej na początku.

 

Tatum co wyżej.

 

Moja piątka faworytów: Fultz, DSJ, Simmons, Lonzo i Markkanen. Zaskoczyć może John Collins.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym tam tatuma nie skreslal w drodze po roty szybko moze dostac po 30 min. wszystko zalezy w sumie od niego jak bedzie napierdalal jak w tym SL to minuty, starting 5, granie na niego, same przyjdzie mimo takiej konkurencji. wyglada na nba ready.

NBA ready? Mam nadzieję, że nie piszesz postów po pijaku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do ROTY:
 
Niby  DSJ wydaje się głównym  faworytem, ale Mavs mają szeroki obwód (Ferrell, Matthews, Barnes, Curry), więc nie wiem czy przy Carlisle, Smith będzie mógł sobie nabijać staty.
 
Fultz niby jest najlepszy i gra w najlepszym zespole, ale raz, że Simmons mu weźmie trochę głosów (i analogicznie), to jeszcze zdrowi Sixers mają dużo opcji do zdobywania punktów.
 
Fox będzie grać pewnie po 28-30 minut, a 15-4-5 w kiepskim zespole to nie jest ROTY-statline.
 
Ball jest za słabym scorerem, a za 10-4-7 na 40%fg + słaba obrona w kiepskim teamie, nikt mu pewnie nie da ROTY.
 
Jackson niby ma fajne warunki, ale on nie jest tak dobrym scorerem żeby przy Bledsoe i Bookerze kręcić jakieś mocne-ROTY-cyferki.
 
To samo z Isaaciem.
 
Markkanen pewnie będzie zdobywać sporo punktów, ale to biały Fin, please.
 
Ntilikiny chyba nikt nie bierze pod uwagę.
 
Na mój gust głównym faworytem jest Fultz, potem DSJ.

 

 

Eksperci (czyt. buki) się z Tobą nie bardzo zgadzają. Weźmy takiego Williama Hilla;

 

Simmons i Ball ex equo TOP1 z kursem 7/2. Drugi Smith (wskoczył dosłownie wczoraj, wcześniej zamykał TOP5) - 6/1. Dalej Fultz (7/1) i Fox (9/1).

 

Swoją drogą to nie jesteś odosobniony w tym odmiennym zdaniu. Widziałęm gdzieś rozkład betów; ponad 50% userów objętych "badaniem" obstawia Simmonsa, nie dając dużych szans Ballowi (porównywalna statystyka do Tatuma, na którego bety są w okolicach 10-20/1)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Fluber

 

Oglądałem ten mecz i o ile w pierwszej połowie podejmował same właściwe decyzje to w drugiej cała obrona się skupiła na nim i czasem troche go ponosiła fantazja

 

Niemniej facet ma łatwośc uwalniania się od obrońcy i kreowania sobie pozycji do rzutu. Wjazdy ma rewelacyjne i w większości sytuacji rywal musi go faulować . W obronie on 2-3 razy w każdym meczu po prostu zabierał rywalowi pilkę z rąk.. Jego przechwyty pod względem to jest absolutny top. Mitchell to jest 1st All Def w ciągu 2-3 lat. Do tego facet świetnie czyta grę rywali i widać jak przecina linię podania w momencie jak rywal zaczyna podawać.

 

To co mi jednak najbardziej imponuje w nim to jego wjazdy na pełnej prędkości pod kosz często z pivotem i kiedy cała obrona się na nim skupia to podaje na obwód na czystą pozycję albo pod kosz do wolnego kolegi. Mitchell dobrze kreuje pick and rolle.. Gdyby Jazz miała w lidze letniej na obwodzi choc jednego gracza z talentem NBA ( tak jak Exum w pierwszych trzech meczach) to by ten mecz wygrali ze spokojem..

 

Niestety z tej całej hałastry jeden Griffin pewnie zasługuje na dwustronny kontrakt.. Bolomboya mamy pod kontraktem ale niestety niczego nie pokazuje wielkiego a Bradley jeszcze się musi wiele nauczyć w ofensywie choć czasem zaskakuje mnie rzutem z mid rangu

 

Jego średnia przechwytów z ligi letniej to chyba 4,5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Fluber

Niemniej facet ma łatwośc uwalniania się od obrońcy i kreowania sobie pozycji do rzutu. Wjazdy ma rewelacyjne i w większości sytuacji rywal musi go faulować . W obronie on 2-3 razy w każdym meczu po prostu zabierał rywalowi pilkę z rąk.. Jego przechwyty pod względem to jest absolutny top. Mitchell to jest 1st All Def w ciągu 2-3 lat. Do tego facet świetnie czyta grę rywali i widać jak przecina linię podania w momencie jak rywal zaczyna podawać.

 

To co mi jednak najbardziej imponuje w nim to jego wjazdy na pełnej prędkości pod kosz często z pivotem i kiedy cała obrona się na nim skupia to podaje na obwód na czystą pozycję albo pod kosz do wolnego kolegi. Mitchell dobrze kreuje pick and rolle.. Gdyby Jazz miała w lidze letniej na obwodzi choc jednego gracza z talentem NBA ( tak jak Exum w pierwszych trzech meczach) to by ten mecz wygrali ze spokojem..

 

Mitchell wygląda na niezłego steala i będę mocno rozczarowany, jeśli on nic nie pokaże w pierwszym sezonie na parkietach NBA. Gość ma bardzo zróżnicowany arsenał, a te jego przechwyty są pierwszorzędne. Trudno uwierzyć, że taki zawodnik został wybrany tak późno w drafcie.

Edytowane przez shadowy86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.