Skocz do zawartości

fluber

Rekomendowane odpowiedzi

Ogladal ktos 76ers-celtics i napisze cos wiecej o fultzie i tatumie?

Fultz i Tatum pokazali, że mogą być w NBA kimś. Fultz nawet bardziej, ale Tatum miał game winnera ( jego selekcja rzutowa nadal jest zła ). Obu przykrył Brown, gościu może być naprawdę kozacki. 

 

Do tego Bam i Mitchell zagrali świetne spotkania.

 

Tu masz bezpłatny kawałek z 6g o 76ers - Celtics:

http://szostygracz.pl/2017/07/04/flesz-celtics-sixers-extravaganza-nowanba/

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fultz i Tatum pokazali, że mogą być w NBA kimś. Fultz nawet bardziej, ale Tatum miał game winnera ( jego selekcja rzutowa nadal jest zła ). Obu przykrył Brown, gościu może być naprawdę kozacki. 

 

Do tego Bam i Mitchell zagrali świetne spotkania.

Pisałem to w wątku Jazzowym ale Mitchell ma potencjał na bycie niesamowitym graczem po obu stronach parkietu . To co on wyrabiał z Forbsem który już grał w PO dla Spurs było niesamowity.. W ataku rewelacyjnie się wbija pod kosz.. Dynamit w nogach. Dobry rzut

Dante też ugrał swoje ale bez szału - niemniej w tej chwili Alec Burks może już być myślami na wczasach bo on za dużo to sobie nie pogra na parkiecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten Brown to był jakiś dramat. Facet nic nie widzi, gra 1 na 5, w całym meczu 16 rzutów, 0 asyst i 7 strat. Pamiętam jego jedno dobre podanie. Jest groźny w transition i ma rzut, ale to by było na tyle.

 

Tatum zrobił znacznie lepsze wrażenie. Momentami niewidoczny, nieskuteczny z dystansu i trochę za dużo long two's. Ale wszechstronność, kilka świetnych zagrań i oczywiście klasa w końcówce.

 

Fultz miał kilka niezłych momentów, zaskoczył blokami z pomocy.

 

Zizic trochę drewniany. Bardzo fajnie Bolden.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się laurka Browna po meczu 29-13 przy 10/16 z gry. :D To że był samolubny to nie oznacza, że nic nie widzi, bo zupełnie inaczej gra w "dorosłej drużynie". Tutaj miał zespół pod siebie i dostał pozwolenie na rzucanie, a skoro siedziało do rzucał. Także mało boli 0 as i 7 to ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, facet jest drugoroczniakiem i góruje nad wszystkimi warunkami i atletyzmem, dlatego jego statline nie robi na mnie takiego wrażenia. Według mnie nic nowego nie pokazał (może poza pewnością rzutu z dystansu), takim samym zawodnikiem był na uniwerku. Tatuma oglądało mi się znacznie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ja sam jestem daleki od jakiegokolwiek jarania się SL bo wiadomo, że wszystko weryfikuje prawdziwe granie. Jednak cieszę się, że Jaylen pokazuje potencjał na świetnego startera, a po drafcie nie było to takie oczywiste. Forum grzmiało, że pick utopiony, że draftowanie w stylu Ainge, a tu pick jak najbardziej się broni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brown jest dokładnie takim zawodnikiem, który powinien dominować SL, nie ma co się podniecać.

 

Zizic jakiś powolny, słaby fizycznie. Z europejskich hajlajtów wyglądał na lepszego aletę. Jest długi i potrafi zbierać, więc Bostonowi i tak się przyda.

 

Fultz wyglądał super obiecująco, ma momenty w których widać jak specjalnym jest grajkiem, te spiny.

Edytowane przez LukeMorrison
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brown jest dokładnie takim zawodnikiem, który powinien dominować SL, nie ma co się podniecać.

 

Zizic jakiś powolny, słaby fizycznie. Z europejskich hajlajtów wyglądał na lepszego aletę. Jest długi i potrafi zbierać, więc Bostonowi i tak się przyda.

 

Fultz wyglądał super obiecująco, ma momenty w których widać jak specjalnym jest grajkiem, te spiny.

Tak w ogóle to ciekaw jest pojedynku Mitchell-Brown bo pewnie będą się bronić nawzajem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.