Skocz do zawartości

Jazz 17/18 - In Gob we trust


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

A nikt nie piszę że Boston nie ma przyszłości ale ja bym wstrzymał bo na razie to by pozyskać Haywarda musieli dokonać głębszyc zmian niż Golden rok temu dla Duranta...

Pod koszem jest Zizc i Horford i nikt więcej . A zbiórki już w ostatnim sezonie  były problemem

Mają 4 SFów .. Brak zmiennika dla Thomasa i Horforda.. Na razie to nie wygląda jak zespół który powtórzy finał ECF ...

 

I Boston na Zachodzie by tych 55 winów nie miał ... Patrz na SRS czy MOV który Boston w pełnym zdrowiu miał słabszy niż Jazz połamane


Ely, nie no, Tatum i Brown to bardzo fajni prospekci, za rok Boston może mieć dwa picki w top5, tego nie da się porównać do Utah. I nie da się porównać do kogokolwiek poza Warriors, żeby była jasność.

Ja wiem ale picki świetnie wyglądają przed wybraniem... A trzeba umieć je zamienić w sukces

 

Fultza cenię wyżej niż Tatuma z Brownem razem wziętych..Ale nie twierdzę że Jazz AD 18 jest na poziomie Bostonu bo nie jest..

 

Jest słabsze i będzie mieć problem z wejściem do PO,, Ultra defensywa i słaba ofensywa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ely - Celtics jeszcze mogą kogoś pozyskać pod kosz, poczekajmy co zrobią zamiast wyrokować. A jak nie pozyskają to cóż, Brada w tym głowa jak to poukładać. I ja wierzę, że zrobi to dobrze. Awansujemy do ECF. 

 

Browna bym nie skreślał, bo gość ma chęć i bardzo, bardzo dużo nad sobą pracuje. Może coś z niego być jeszcze. 

 

Ruchu z Fultzem nadal nie rozumiem, bo nie chce mi się wierzyć, że DA miał jako jedyny rację. No ale zobaczymy jak to się ułoży. Przecież to jeszcze dzieciaki. 

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha ale wiesz kto poszedł po Olynyku?

 

Shabazz Muhamad. Ale ja tylko stwierdzam fakty, że z 13 pickiem lepszych graczy nie wybierano. A to że poza loterią poszło dwóch all starów, no to cóż. Bardzo wiele drużyn nie poznało się na ich talencie.

 

 

Aha ale wiesz kto poszedł po Olynyku?

 

IT 28

Bradely 26

Hay 27

Crawder27

Horford 31

vs

Rubio 25

Hood 23

Hayward 27

Favors 25

Gobert 25

 

 

To gdzie jest tych 3 starszych od Haywarda w pierwszej piątce ja się pytam? Przecież Boston ma w ogóle dwóch graczy starszych od Haywarda.

 

Dodaj, że z ławki Celtics mają Brown (21), Zizić (20) i Tatum (19), a Jazz mają Exum (22), Joe Johnson (36) i Joe Ingles (30).

 

Nie wiem też ,jak Ricky Rubio ( rocznik 1990 ) ma 25 lat, a Jae Crowder i Gordon Hayward ( rocznik 1990) mają ich 27 a  do tego Rodney Hood (rocznik 1992 ) ma ich 23, a Derrick Favors (rocznik 1991) ma ich 25.

Na razie to nie wygląda jak zespół który powtórzy finał ECF ...

 

Pojutrze będzie można dopiero podpisywać kontrakty, a Celtics zamienili Smarta, Roziera, Johnsona i Olynyka na all stara max playera na zachodzie Haywarda, Tatuma i Zizića, gdzie Wizards moga co najwyżej jakimś cudem podpisać Portera i Bogdanovića i być na zeszłorocznym poziomie, Raptors już stracili Pattersona, a innej konkurencji tam nie ma. Plus żaden z graczy nie jest post prime, a tylko jeden ma więcej niż 28 lat, jest kupa miejsca na rozwój. Ja nie wiem na podstawie czego nie widzisz powtórki ECF, ale na pewno nie na podstawie racjonalnych argumentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dodaj, że z ławki Celtics mają Brown (21), Zizić (20) i Tatum (19), a Jazz mają Exum (22), Joe Johnson (36) i Joe Ingles (30).

 

Nie wiem też ,jak Ricky Rubio ( rocznik 1990 ) ma 25 lat, a Jae Crowder i Gordon Hayward ( rocznik 1990) mają ich 27 a  do tego Rodney Hood (rocznik 1992 ) ma ich 23, a Derrick Favors (rocznik 1991) ma ich 25.

No cóż mea culpa pisanie z pamięci czasem nie służy w sensie nie patrzyłem na roczniki bo Bradley też jest 90 i Rubio 90.. W sumie dzięki za korektę

 

Ale z drugiej strony czemu po stronie Bostonu wymieniasz debiutantów a po stronie Jazz już ich pomijasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ale z drugiej strony czemu po stronie Bostonu wymieniasz debiutantów a po stronie Jazz już ich pomijasz?

A kogo mam wymieniać po stronie Bostonu? Przecież Ci tłumaczę, że to młoda drużyna i na ten moment wygląda to tak, że 6,7 i 8 zawodnik rotacji to będą Brown, Tatum i Zizić. Kto będzie w rotacji Jazz 6,7 i 8 graczem? Nie Exum, Johnson i Ingles?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kogo mam wymieniać po stronie Bostonu? Przecież Ci tłumaczę, że to młoda drużyna i na ten moment wygląda to tak, że 6,7 i 8 zawodnik rotacji to będą Brown, Tatum i Zizić. Kto będzie w rotacji Jazz 6,7 i 8 graczem? Nie Exum, Johnson i Ingles?

No to jeśli to jest ich rotacja od 6-8 to raczej nie jest to ekipa która powtórzy zeszłoroczny finał

 

A rotację pytasz z Haywardem? To byłby Mitchell Exum Johnson... Bez Haywarda możliwe że taka jak piszesz a możliwe że Bradley przed Inglesem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeśli to jest ich rotacja od 6-8 to raczej nie jest to ekipa która powtórzy zeszłoroczny finał

 

A rotację pytasz z Haywardem? To byłby Mitchell Exum Johnson... Bez Haywarda możliwe że taka jak piszesz a możliwe że Bradley przed Inglesem

No chyba żartujesz, że Jazz dali 52 miliony gościowi, który będzie u was w rotacji za 13 i 28 pickiem draftu.

 

Przecież Brown już w zeszłym roku był w 8-osobowej rotacji Celtics, którą stanowili Thomas, Bradley, Crowder, Horford, Smart, Amir, Olynyk i Brown. Teraz Brown zostaje i w miejsce Smarta Olynyka i Amira wstawiasz do rotacji Haywarda, Tatuma i Zizića. Przecież tu można postawić znak równości, jeśli chodzi o jakość tych graczy. Zwłaszcza, że konkurenci się osłabili/osłabią. Dodam jeszcze tylko, że Jaylen Brown był plusowym graczem w Celtics w tegorocznych play-offs

 

No i nie wiem, czemu dwie trójki ostatnich draftów mają być dyskwalifikujące z walki o finał wschodu, bo będą graczami numer 7 i 8 w rotacji, a to, ze u Jazz 7 i 8 graczem rotacji mają być 13 pick i 28 pick draftu, to już nie przeszkadza w niczym. Podwójne standardy?

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAkie podwójne?

Czy ja piszę ,że Jazz walczą o finał Zachodu

 

z Inglesem jest róznie czasem był w s5 czasem wchodził jako drugi w rotacji a czasem jako czwarty ... Snyder nie przywiązuje się do tego kto wchodził i kiedy... Ba u niego nie było stałych punktów poza Haywardem i Gobertem kto kończył mecze

 

NA razie głębia Bostonu wygląda słabo.. Thomas nie ma zmiennika i nie ma go Horford... Kto będzie rozgrywał z ławki? Kto będzie grał pod koszem w przypadku problemu z faulami Horforda albo nie daj Boże kontuzji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAkie podwójne?

Czy ja piszę ,że Jazz walczą o finał Zachodu

 

 

Nie, ale gdyby Hayward został u was, a Jazz graliby na Wschodzie to nie miałbyś wątpliwości, że zagrają w finale konfy. A w przypadku Celtics takie duże wątpliwości masz. Bo mają trzech graczy w wieku 19-21 na pozycjach 6,7 i 8 pozycji w rotacji. W ogóle pół godziny temu pytałeś, gdzie ten Boston jest młody, a teraz podważasz ich szansę na ECF, bo mają za dużo młodych graczy w rotacji. Sorry, ale nie kapuję :nevreness:

 

 

 

z Inglesem jest róznie czasem był w s5 czasem wchodził jako drugi w rotacji a czasem jako czwarty ... Snyder nie przywiązuje się do tego kto wchodził i kiedy... Ba u niego nie było stałych punktów poza Haywardem i Gobertem kto kończył mecze

 

 

No ale skoro zapłacili mu ponad 50 baniek, to chyba nie po to, żeby był czwartym rezerwowym? No niech Jazz nie robią sobie jaj.

 

 

 

NA razie głębia Bostonu wygląda słabo.. Thomas nie ma zmiennika i nie ma go Horford...

Bo jest 5 lipca!!!

 

 

Thomas nie ma zmiennika i nie ma go Horford... Kto będzie rozgrywał z ławki? Kto będzie grał pod koszem w przypadku problemu z faulami Horforda albo nie daj Boże kontuzji?

 

Czyli Celtics będą w przyszłym sezonie słabsi, bo podpisali Haywarda? Dobrze rozumiem?

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czyli Celtics będą w przyszłym sezonie słabsi, bo podpisali Haywarda? Dobrze rozumiem?

Pisałem to od połowy sezonu że tak

 

Boston by podpisać Haywarda musiał się bardziej wyczyścić niż rok temu Golden dla Duranta

 

Za dwa lata będa już znacznie mocniejsi ale teraz nie zostało im wielu graczy na rynku z których usług by mogli skorzystać. Myślę że nie powtórzą wyniku z zeszłego roku

I nie jest to wina Haywarda bo on jest niewątpliwie świetnym graczem i przez lata będzie All Starem --- ale to nie jest idealny fit do Bostonu przy Thomasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem to od połowy sezonu że tak

 

Boston by podpisać Haywarda musiał się bardziej wyczyścić niż rok temu Golden dla Duranta

 

Za dwa lata będa już znacznie mocniejsi ale teraz nie zostało im wielu graczy na rynku z których usług by mogli skorzystać. Myślę że nie powtórzą wyniku z zeszłego roku

 

I nie jest to wina Haywarda bo on jest niewątpliwie świetnym graczem i przez lata będzie All Starem --- ale to nie jest idealny fit do Bostonu przy Thomasie

 

Boston in:GH + Tatum + jakiś niemiec na C/PF + Zizič

Boston out:zeller-nikt ważny zapychacz

amir-mówi się trudno i tak wypadał z rotacji w PO

pewnie odejdą:

Smart-zastępczy PG niezły obrońca.Jest Rozier który robi postępy i powinien sobie poradzić w roli rezerwowego PG

Crowder-słabszy niż GH za niego pewnie będzie mięso pod kosz

 

Do tego dodać rozwój Browna który jak już ktoś napisał w PO nie jest minusowym graczem,IT który jak co roku zrobi postęp.Bradley który dzięki przyjściu Gordona będzie mógł skupić się na obronie.

Jak dla mnie to Boston będzie mocniejszy.Jak masz możliwość sciąnięcia kogoś takiego jak GH to olewasz wypełniacze w rotacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyrk na kółkach się tutaj zrobił. Szczerze - mam nadzieje ze nastepny mecz Jazz - Celtics wygra Utah. Miejcie cos od zycia frustraci.

No już bez jaj. Ja osobiscie mam nadzieje że jak Hayward przyjedzie do Salt Lake to nie będzie gwizdów jak to bywa z wizytami Derona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz się już wszystko wyjaśniło. GH miał przygotowane 3 wersje dla The Players 'Tribune. Jak poszedł przeciek to jeszcze nie podjął decyzji. Dopiero 2h później podjął i wysłał wersję przygotowaną dla BostonC :smile:

 

http://www.deseretnews.com/article/865684258/Agent-tells-Gordon-Haywards-side-of-the-story-from-a-wild-day.html

Edytowane przez mSala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sources donosza, ze chlopak byl tak zdezorientowany, ze udal sie do kasyna by powierzyc decyzje jedynej obiektywnej osobie, krupierowi.

 

Na ruletce wypadlo 0, a wiec zielone, Gordon juz wiedzial...

 

Szkoda, ze byl korek przy wc przed rzutem, bo 1 losowanie wczesniej wypadlo czarne 20, czyli Jazz.

 

Jak to przypadek moze wplynac na przyszlosc...

 

Srutututu, badzmy powazni, decyzji na taki temat nie podejmuje sie na podstawie jednodniowego spotkania, Gordon, tak jak i lata temu Lebron, musial wiedziec duzo wczesniej co zrobi i takie pierd.enie tylko bardziej denerwuje. No chyba ze Boston mial naprawde zajebista prezentacje w powerpoincie na temat przyszlosci, to rozumiem.

 

Przygotowal tez 3 wersje na wypadek odbioru decyzji przez fanow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sources donosza, ze chlopak byl tak zdezorientowany, ze udal sie do kasyna by powierzyc decyzje jedynej obiektywnej osobie, krupierowi.

 

Na ruletce wypadlo 0, a wiec zielone, Gordon juz wiedzial...

 

Szkoda, ze byl korek przy wc przed rzutem, bo 1 losowanie wczesniej wypadlo czarne 20, czyli Jazz.

 

Jak to przypadek moze wplynac na przyszlosc...

 

Srutututu, badzmy powazni, decyzji na taki temat nie podejmuje sie na podstawie jednodniowego spotkania, Gordon, tak jak i lata temu Lebron, musial wiedziec duzo wczesniej co zrobi i takie pierd.enie tylko bardziej denerwuje. No chyba ze Boston mial naprawde zajebista prezentacje w powerpoincie na temat przyszlosci, to rozumiem.

 

Przygotowal tez 3 wersje na wypadek odbioru decyzji przez fanow?

 

Podpisywałeś kiedyś kontrakt zawodowy na ponad 100 milionów dolarów?

 

Ja też nie.

 

P.S: wspaniały ból dupy, gratuluję - a byłem pewien, że to LAF będzie potencjalnie największym histerykiem tego FA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisywałeś kiedyś kontrakt zawodowy na ponad 100 milionów dolarów?

 

Ja też nie.

 

P.S: wspaniały ból dupy, gratuluję - a byłem pewien, że to LAF będzie potencjalnie największym histerykiem tego FA

 

Mnie to lotto, co wybral Hay, co się stanie z Jazz itd. Ale co ma kwota do tego, skoro wszędzie dostałby taką samą kasę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sources donosza, ze chlopak byl tak zdezorientowany, ze udal sie do kasyna by powierzyc decyzje jedynej obiektywnej osobie, krupierowi.

 

Na ruletce wypadlo 0, a wiec zielone, Gordon juz wiedzial...

 

Szkoda, ze byl korek przy wc przed rzutem, bo 1 losowanie wczesniej wypadlo czarne 20, czyli Jazz.

 

Jak to przypadek moze wplynac na przyszlosc...

 

Srutututu, badzmy powazni, decyzji na taki temat nie podejmuje sie na podstawie jednodniowego spotkania, Gordon, tak jak i lata temu Lebron, musial wiedziec duzo wczesniej co zrobi i takie pierd.enie tylko bardziej denerwuje. No chyba ze Boston mial naprawde zajebista prezentacje w powerpoincie na temat przyszlosci, to rozumiem.

 

Przygotowal tez 3 wersje na wypadek odbioru decyzji przez fanow?

Wyluzuj

 

Traktujesz to bardzo osobiście jakby ci kto krzywdę zrobił

Z Haywardem Jazz byłoby TOP 3-5 Zachodu kolejny krok do przodu ale on jednak grał u nas 7 lat i trudno go nazwać legendą.

Świetny gracz - dawał ostatni rok zwłaszcza dużo radości .  Świetna seria z Golden , dobra z Clippers. Ale Gordon odszedł do Bostonu bo chciał. I nie ma co tu go wyzywać od judaszy

 

Czy zrobił najlepszą dla siebie decyzje to pewny nie jestem ale to czas pokaże..

Jazz musi teraz skupić sie na sobie a nie Haywardzie. Brać jakiegoś PFa ale bez przepłacenia .. Skupić się na grze i wygrywania

 

Poczytaj moze sobie list Snydera w tym temacie bo widać że zbyt emocjonalnie do tego podchodzisz a to nie tędy droga

Ja tam szanuje Haywarda za to jak się rozwijał. JEstem rozczarowany że wybrał Boston ale tak to bywa.. Jak się jest fanem zespołu z małej dziury to musisz to sobie wpisać ,ze zawodnicy nie sa lojalni

A jeśli ktos w ogóle w tej sytuacji zagrał nie fair to Bartelstein , który najpierw nagadał że Haywardowi zalezy na tym by Ingles podpisał więc mu Jazz dali ofertę jakies 2-3 banki na rok za dużą i na dodatek pełni gwarantowana w sytuacji kiedy było jasne że Hayward skłania się ku Bostonowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to lotto, co wybral Hay, co się stanie z Jazz itd. Ale co ma kwota do tego, skoro wszędzie dostałby taką samą kasę?

 

To był komentarz do kolegi wyżej, który przecież WIE jak/kiedy podejmuje się takie decyzje.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.