Skocz do zawartości
ely3

Jazz 17/18 - In Gob we trust

Rekomendowane odpowiedzi

Dante nie ma kondycji na porządne granie.. Wczoraj pierwsza połowa wymiatał a w drugiej oddychał rękawami...

Obaj z Mtichelem w obronie zgasili Murraya z Forbsem choć na pewno teraz czekają ich większe wyzwania

A co do Haywarda to mam deja vu--- to samo piszczenie i marudzenie czytałem 3 lata temu, że jakies Gordon grymasi, że chce maxa i w ogóle to skandal dawać kase takiemu białasowi ( tak wiem teraz podobnie marudze w temacie Otto Portera) więc może tak ze spokojem bo facet nawet w serii z Golden nie zawiódł... Facet jest All Starem - jedynym jakiego mamy obok Goberta a do Jazz tak sami z siebie nie przybiegną nowi... Więc szanujmy tego , którego mamy i to jaki mamy skład

A postawa że albo kocha JAzz albo niech spierdala jest lekko irracjonalna po prostu ... Bo Jazz od 2013 świetnie buduje skład po wcześniejszych błedach typu odpuszczenie Carolla i Sapa - . Mamy praktycznie wszystkich ponizej 25 roku życia . Wciąz się rozwijają.. Gobert to już pewnie TOP 15 a może ok 9-11 miejsca w lidze

20-30-40-50 w 4 lata ... I nie chce mi się spadać z tego miejsca i zaczynać powiedzmy znów od 40 bo macie focha ze ktos sie zastanawia

Szacunek mu się należy że z poziomu wyśmiewaneo białasa doszedł do miejsca że już nikt nie założy wątku w którym będzie się nabijał z wariata że uważa Hayward=George

Ba w ostatnim roku Hayward subiektywnie był lepszym graczem od PG

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry post ely3, właśnie miałem pisać do fanów Jazz wyżej, że fajnie jak raczylibyście gościowi się namyślić po spotkaniach z klubami, zanim podejmie decyzje która wpływa poważnie na życie jego i jego rodziny na lata?

Zwłaszcza, że nie robi z tego żadnej telewizyjnej dramy ala Lebron.

Edytowane przez Reikai
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niemniej na rynku już planu B czy C nie ma... Chyba powinni wejść All In

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Wayward". No trochę szkoda, że nie ma szans na żaden plan B.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już go nie lubię. Jakbym miał to bym koszulkę palił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

E tam ... pożyjemy zobaczymy... Jazz nie umarlo

No i chyba jeszcze nie ma decyzji tylko sources mówią

Edytowane przez ely3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla ligi dobrze.

To teraz bedzie prawdziwy test dla Goberta - czy jest prawdziwym top10 kozakiem i Utah chociaz powalczy o PO.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To już jest pewne, że odchodzi?

Jak tak to proszę moderatora o zmianę nazwy tematu na: 

Jazz 17/18 - Goneward

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyglada na to, ze mamy falstart. Ponoć Hay jeszcze nie wie. Będzie zaraz cyrk jak z DeAndre.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już go nie lubię. Jakbym miał to bym koszulkę palił.

Nie ma to jak Johny Stockton, bo Karl w LAL próbował walczyć o pierścionek, ale co tam czasy lojalności klubowej vs. it's business 

Wyglada na to, ze mamy falstart. Ponoć Hay jeszcze nie wie. Będzie zaraz cyrk jak z DeAndre.

pytanie kto Go zamknie, gdzie i z kim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak w ogóle to BOS miałby 4 SF i żadnego PF :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Agent Haywarda oficjalnie powiedział ze nie ma żadnej decyzji i nie wiem skąd sa sources

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brown i tak większość czasu w rookie sezonie grał na SG i w tym sezonie zapewne też tak będzie , Hayward SF a Crowder ( jeśli zostanie ) spokojnie na 4rce.. nie mówie, że w s5 bo jeśli chodzi o s5 w next sezonie to wielka nie wiadoma jak moze wygladać. Do tego Tatum 3/4. Więc bym tak nie przesadzał z określeniem wszystkich SF'ami.

Edytowane przez Wielo18

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Crawford jest undersized and too slow na bronienie mobilnych 4 mających 6-9 do 7 wzrostu, z kolei za leciwym LBJ musiał Smart biegać. Tatum na 4 to może za 2 lata :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tatum może być lepszy na 4. Zresztą Boston już w poprzednim sezonie często grał bez typowego PF.

Możliwe, że celem na przyszłość jest granie Brown-Hayward-Tatum na 2-3-4. Dla mnie wygląda to spoko, choć dużo zależy od tego jak rozwinie się Tatum i czy będzie playmakerem z pewną trójką. Z picków można celować w wysokiego(Bamba, Ayton), albo szukać trade'u po takiego, bo Horford/Zizic raczej nie są optymalni w walce o pierścień za te trzy, cztery lata, kiedy Warriors się trochę zestarzeją. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat jestem teraz w SLC wiec ide pod hale i zobacze jakie nastroje ;)

• Like 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawy artykuł.

http://www.sltrib.com/sports/5470541-155/monson-goodbye-gordon-hayward-whoever-you

People talk about the draw of Brad Stevens at Boston, Hayward's college coach, but the player made more progress under Snyder than he did under Stevens.

Edytowane przez DeltaCenter

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat jestem teraz w SLC wiec ide pod hale i zobacze jakie nastroje ;)

I jakie nastroje ? Tłumy palą białe kukły?

A poważnie to na razie wiadomo że nic nie wiadomo poza tym, że po spotkaniu z Jazz Hayward zaczął się wahać czy iść na Wschód i zaczął się skłaniać do zostania

Rozumiem ten dylemat bo teraz na Wschodzie ma pewne All Star nominacje co roku a na Zachodzie na skrzydłowych jest duża konkurencja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I jakie nastroje ? Tłumy palą białe kukły?

Lindseya powinni kukłę spalić

PS Gratki @Karl ze okazji nie zmarnowałeś :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi