Skocz do zawartości

Jazz 17/18 - In Gob we trust


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

To sophomore, z niezłym bb iq, wiec pewnie trochę gry dostanie, zależnie też jak Exum będzie wyglądał i czy Neto się ostanie. Plus Hill podobno wcale nie jest jeszcze skreślony w Jazz, czy ogólnie straci to możliwe ale jeszcze kilka klubów w akcie desperacji może mu dać te okolice 80/4

 

PS Kontrakt Ingelsa całkiem niezły, szczególnie że to prawdziwy Jazzman więc dobrze że został, ktoś powie że to dużo ale jeszcze przedwczoraj niektó©zy gadlai że może dostać coś ok 15 a nawet 18 za sezon więc i tak chyba nie ma tragedii, przy czym teraz to on dostaje kaskę jak legit starter a nie jak rols z ławki na 20 min, mam nadzieję że pokaże w nadchodzącym rs że był warty tego hajsu

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, coś wiadomo, jakie plany będą mieli Jazz wobec Mitchella? Na co może liczyć w pierwszym roku?

w lidze letniej podobno Snyder chce sprawdzić to jak Exum będzie współgrał Mitchell .Ale ogólnie widzą w nim rezerwowego rozgrywającego... I ogólnie to Snyder raczej chce dać duże minuty od początku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z Neto ?

 

Chłopak miał fajne wejścia z nami

Ale ma niegwarantowany kontrakt i raczej JAzz nie potrzebuje 3-4 rozgrywającego ale decyzje mogą podjąc dopiero w styczniu

Zależy od tego czy pozyskają jakiegoś PFa z rzutem bo podobno chcą MLE częsciowo dać na Pattersona chociażby bo takie chodzą słuchy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patterson chba lepsza opcja od Tolivera, przy czym męczy mnie już to gadanie w Utah jakby byśmy mieli po podpisaniu Hay mieli być cholera wie jak mocni, tak jakby ten Hayward przychodził z jakiegoś klubu z zewnątrz, kompletny absurd  :rolleyes-new: Kiedy się nad tym zastanawiam to wcale nie wiem czy bym nie wolał 5 Gob/Sap/Joe/Hill/Ricky niż Gob/Fav/Hay/Hood/Ricky

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patterson chba lepsza opcja od Tolivera, przy czym męczy mnie już to gadanie w Utah jakby byśmy mieli po podpisaniu Hay mieli być cholera wie jak mocni, tak jakby ten Hayward przychodził z jakiegoś klubu z zewnątrz, kompletny absurd  :rolleyes-new: Kiedy się nad tym zastanawiam to wcale nie wiem czy bym nie wolał 5 Gob/Sap/Joe/Hill/Ricky niż Gob/Fav/Hay/Hood/Ricky

Wiesz Patterson to dobra opcja i podobno realna ale co do drugiej częście Twojej wypowiedzi to się nie zgodzę

 

O ile Jazz będzie miało problem z rzutami to jednak Rubio prowadził Sotę do lepszej ofensywy niż Hill

Do tego masz prawie cały skład poniżej 25 roku życia i można założyć jakiś progres nawet u Goberta

 

No i zdrowie - Jazz drugi rok z rzędu była najbardziej kontuzjowane w lidze a mimo to zaliczyli skok z 40 na 50 zwycięstw więc jeśli trochę zdrowie dopisze to powinni pójść na poziom 55 - by byli wyżej to musiało by być albo duzo dużo zdrowia albo duży skok jakościowy gry Favorsa i Hooda ( ewentualnie Mitchell okaże się kozakiem)

 

Ale to jest gdybanie - wystarczy ,,że Hayward odejdzie i mamy walkę o PO a nie o bycie w TOP 3 Zachodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiające, że spotykają się ponoć w San Diego, a nie w Utah.

Ale to żadna tajemnica

 

Jazz remontuje swoją halę i hale treningową a Hayward ma drugi dom w San Diego gdzie ma też dogadaną siłownię i salę treningową.. PRawie co roku tam jedzie budować formę ( jedyny wyjątek to zeszły rok gdzie został w Salt Lake na indywidualne treningi)

 

Spotykają sie bo Gordon jest tam już od miesiąca i jakiś miesiac temu było wiadomo, że spotkanie będzie w San Diego ze względu na remont bazy treningowej w Salt LAke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rubio obecny na spotkaniu z Haywardem i podobno Gordon jest bardzo zadowolony z tego że JAzz ma Rubio

 

Pożyjemy zobaczymy ale coraz więcej wskazuje że Gordon zostanie w Salt Lake

Może powie Lindseyowi ze się cieszy że mają Rickiego i w takim razie on już im nie jest potrzebny :P Ponoć na chwilę obecną C's są faworytem i ja się temu niezbyt dziwie, jedynie przywiązanie HAya do Utah i kolegów tu gra rolę, bo C's na słabiutkim wschodzie to jest spokojna droga do ecf a Cavs bankowo szybciej się rozsypią od GSW, sportowo to jest "no brainer", jeszcze jak Tatum zaskoczy.

 

Plus @Ely słysze to gadanie o zdrowiu od 2 sezonóœ i nikt nie wyciąga żadnych wniosków tylko liczy że kolejny sezon będzie inny, otóż nie nie będzie jak ma się graczy podatnych na urazy to im się to raczej nie polepsza tylko pogarsza. Narazie powiedzmy sobie szczerze Jazz nie zrobili dużo żeby zatrzymać Haya, draft dobry i pozostawienie Ingelsa nie czyni nas specjalnie lepszymi, dodatkowo do szczęscia to jednak znacznie bardziej Hayowi potrzebny Hill niż Rubio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może powie Lindseyowi ze się cieszy że mają Rickiego i w takim razie on już im nie jest potrzebny :tongue: Ponoć na chwilę obecną C's są faworytem i ja się temu niezbyt dziwie, jedynie przywiązanie HAya do Utah i kolegów tu gra rolę, bo C's na słabiutkim wschodzie to jest spokojna droga do ecf a Cavs bankowo szybciej się rozsypią od GSW, sportowo to jest "no brainer", jeszcze jak Tatum zaskoczy.

 

Plus @Ely słysze to gadanie o zdrowiu od 2 sezonóœ i nikt nie wyciąga żadnych wniosków tylko liczy że kolejny sezon będzie inny, otóż nie nie będzie jak ma się graczy podatnych na urazy to im się to raczej nie polepsza tylko pogarsza. Narazie powiedzmy sobie szczerze Jazz nie zrobili dużo żeby zatrzymać Haya, draft dobry i pozostawienie Ingelsa nie czyni nas specjalnie lepszymi, dodatkowo do szczęscia to jednak znacznie bardziej Hayowi potrzebny Hill niż Rubio

A gdzie masz info że Boston jest faworytem?

 

Zdrowie zdrowiem a akurat Hill zagrał ostatni sezon na 49 a Rubio 75 meczów

 

Poza tym Jazz ustawiło głębie na każdej pozycji na tyle, że kontuzje nie wadziły aż tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym 27,28,29 i 30. W TOP 26 zostało pięciu: LeBron, Gianis, Wall, Thomas i Irving.

 

W TOP 50 jest aż 20!!!

 

ba w top7 jest 1 vs 6

 

ale tutaj rozgranicznikiem miało być top 30 :tongue:

 

ale tak czy siak straszny się robi ten zachód...

pewniaki: GSW, HOU, Spurs, OKC... i dalej masa ekip, które mogą wypalić a równie dobrze mogą wypaść poza 10tke... Grizz, Clippers, Nuggets, NOP, Jazz (chociaż z Haywardem idą do 'pewniaków'), PTB, Wolves, Mavs...

maskara

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie masz info że Boston jest faworytem?

 

Zdrowie zdrowiem a akurat Hill zagrał ostatni sezon na 49 a Rubio 75 meczów

 

Poza tym Jazz ustawiło głębie na każdej pozycji na tyle, że kontuzje nie wadziły aż tak

Dla Haya gry i jego stylu gry lepsze pół sezonu z Hillem niż Rickim cały, plus pokaz mi ta głębię bo w zeszłym sezonie jej nie widziałem ... znaczy może tak na po i 2 rd to może i tam jest jakaś głębia i gotowy skład ale to tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Haya gry i jego stylu gry lepsze pół sezonu z Hillem niż Rickim cały, plus pokaz mi ta głębię bo w zeszłym sezonie jej nie widziałem ... znaczy może tak na po i 2 rd to może i tam jest jakaś głębia i gotowy skład ale to tyle

Przecież Rubio jest lepszy w pick and rollu co bardzo pasuje Haywardowi to raz

 

A dwa jak nie widzisz głębi jak praktycznie każdy poza Gobertem był do zastąpienia

 

Jazz zrobiło 51 zwycięstw mimo dużej ilosci kontuzji było w TOP 5 net rtg MOV i SRS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilu graczy z top30 zostało na wschodzie? 4-5? Masakra ;-)

 

Liczyłem to ostatnio na podstawie naszej zabawy, która prowadził Zalias.

 

W Top 10 było dwóch (1. Lebron i 8. Giannis)

W top 25 - 5 (13. Wall, 19. IT, 23. Kyrie)

 

W top 30 masz aż 9, bo 27,28,29,30 to są Love, Lowry, Beal i  DDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.