Skocz do zawartości

Jazz 17/18 - In Gob we trust


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

No to mamy 1 lipca 2017

 

Z czym zaczyna Jazz

 

Gobert    21,974

Rubio      14,275

Favors     12

Burks       10,845

Johnson   10,505

Exum        4,992

Hood        2,386

Bolomboy 1,312

 

Do tego

Diaw 7,5 które jest gwarantowane po 15 lipca i raczej Jazz go nie przedłuży

Neto 1,471 gwarantowane w styczniu !!

 

z draftu

Mitchell 2,621

Bradley 1,414

 

Wolna agentura

 

Hayward ------ rozmawia z Heat ( daje jakieś 5% szans że tam podpisze) Boston i Jazz... Jazz mu oferuje maxa ale pewnie w porozumieniu z nim 4letni z 4 rokiem jako ETO czy inna opcja gracza by za 3 lata mógł walczyć o super maxa

Ingles --- rynek oszalał bo Magic chce mu dać 60/4.... Joe chce zostać w Jazz nie chce iść do byle jakiej drużyny ale Jazz mu nie daje więcej niż 8-9 mln więc kto wie czy nie wybierze jednak lukratywnej oferty z innego klubu

 

MAck whitney już ich nie zobaczymy

 

Hill -- Jazz bardzo go chciało przedłużyć w lutym - dostał extension 85/4 (z czego Jazz 14 chciało wrzucić już w obecny rok) i odrzucił bo mu agent zapewniał o maxie. Dzis został na lodzie bo właściwie nie widze kto mógłby z nim podpisać--Jazz ma wciąz prawa Birda i kto wie czy Jazz czegoś nie wymyśli choć szanse na to by pozostał są niewielkie ale może jakieś sign&trade

 

Jazz w czewcu poszalało nie ma dwóch zdań

 

Poszło w góre w drafcie pozyskali dwóch świetnych obrońców - Mitchell to jest niesamowice atletyczny gość o łapach pająka. Rozpiętość ramion budzi szacunek. Obejrzałem sobie kilka meczów Louisville i uważam ,że chłopak ma papiery na świetnego obrońce. Rzut musi ustabilizować bo czasem podejmuje decyzje zbyt szalone i nieodpowiedzialne ale jest dobrym kreatorem i atletą jakiego Jazz praktycznie nie miało

Bradley to upgrade ponad Bolomboyem czy Withneyem którzy w JAzz byli rezerwowymi centrami. Młody szybki na nogach , świetnie zbiera, dobrze blokuje ale na razie dużo pracy przed nim

 

No i Rubio -- jestem fanem Rubio - ba kiedyś uważałem go za TOP5 rozgrywających. Kontuzje mu nie pozwoliły rozwinąć skrzydeł ale to jeden z najlepszych kreatorów tej ligi. Nakręca ofensywe a to wciąż trochę kulało w Jazz

 

W obronie Jazz wymienia średnich obrońców na jeszcze lepszych

 

Cel na to lato

 

Hayward -- max dla niego najlepiej 5 letni to jest plan A i B i C

 

Jakby wypadł to Jazz ma ok 18 baniek do wydania ale nie mam koncepcji na kogo je wydać

 

Jeśli Hayward zostanie to Jazz potrzebuje jedynie zdrowia by zrobić krok w górę po 55-57 zwycięstw

 

Gobert to obecnie center nr 1 tej ligi. Jeden z najlepszych obrońców właściwie to jeden Draymond jest na tym samym poziom i Leonard ale by musiało mu znów zależeć na tej stronie parkietu. W ofensywie robi ogromne postępy a jeszcze intensywnie nad tym pracuje. Myślę, że będzie regularnym All Starem

Hayward - dzięki indywidualnym treningom wszedł na poziom All Star i ociera się o TOP20 tej ligi. Świetny gracz, Poprawił obronę , rzut, decyzyjność. Mam nadzieje że zostanie

 

Reszta to jest młodzież Jazz powyżej 27 roku życia ma tylko Johnsona obecnie ( Boris pewnie wyleci a Joe może się skusić na 15-16 baniek za sezon)

 

Hood, Exum i podobno Rubio dostaną indywidualne treningi rzutowe coś jak dostał Ingles i Hayward rok temu

Jazz ma kilku kreatorów i kozłujących( bo Mitchell też to potrafi i jest niezłym kreatorem). Będzie grać dużo picków i dużo rolować

Jedyny który teraz nei pasuje to Burks i jego koszmarne 11 baniek na sezon ale tu podobno Jazz chce najpierw podbić jego wartość i oddać w lutym za kogoś niż jeszcze dopłacać przez np dorzucenie Exuma

 

Jazz najpewniej przed sezonem zaproponuje nowe umowy dla Exuma i Hooda - obie raczej w niskich wartościach

 

 

Jeśli Hayward zostanie to Jazz powinno być wyżej np 3-4 miejsce na Zachodzie z Thunder i walka o finały Zachodzu

 

Jeśli nie to pewnie JAzz kogoś podpiszą w jego miejsce ale to na razie wróżenie z fusów

 

Jazz powino mieć jeszcze lepszą obronę a w ataku powinni wskoczyć do TOP 8 ligi bo Rubio to jest tego typu talent.

Favors Gobert powinni dostawać o wiele więcej lobów niż kiedykolwiek w swojej karierze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rubio rzut ma słaby, ale największą bolączką nie jest nawet to. On zawsze słabo kończył spod obręczy.. Niech głównie to poprawi to przy penetracjach stworzy jeszcze więcej miejsca dla ścinających i podkoszowych. Rzut? Byłoby nieźle, ale już i tak doszedł do niezłego poziomu. Wg mnie 31-32% za 3 to nie jest dobry wynik, ale też nie jest fatalny. No i z półdystansu jest o wiele lepiej niż było. Rzut to nie jest jego największa bolączka. Są większe problemy jak jego zdrowie choćby. No i chyba mimo wszystko pogorszył się ostatnio w obronie, ale może to wynika po prostu z degrengolady w tym aspekcie całej jego drużyny. Chociaż nigdy nie widziałem w nim tak wartościowego obrońcę, jak niektórzy go oceniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam inne pytanie: czy Rubio jest w ogóle top15 pg w tej chwili? moim zdaniem nie, raczej gdzieś w okolicach 20-25 miejsca się błąka, nie wiem skąd ten optymizm kibiców Jazz po wczorajszej wymianie.

 

Ale też Indiana wam pomogła tą wczorajszą akcją więc szanse że Hayward zostanie są chyba nieco większe dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam inne pytanie: czy Rubio jest w ogóle top15 pg w tej chwili? moim zdaniem nie, raczej gdzieś w okolicach 20-25 miejsca się błąka, nie wiem skąd ten optymizm kibiców Jazz po wczorajszej wymianie.

 

Ale też Indiana wam pomogła tą wczorajszą akcją więc szanse że Hayward zostanie są chyba nieco większe dzisiaj.

Rubio jest graczem, który poszedł za pick w drafcie spoza loterii, taka jest jego aktualna wartość...

 

Raczej nie pomogła, źródła mówiły, że Hayward mocno uzależnia pozostanie w Jazz od tego, czy zostanie tam Hill. Trade Rubio sprawia, że Hill w Jazz nie zostanie, a co za tym idzie Hayward także nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rubio jest graczem, który poszedł za pick w drafcie spoza loterii, taka jest jego aktualna wartość...

 

Raczej nie pomogła, źródła mówiły, że Hayward mocno uzależnia pozostanie w Jazz od tego, czy zostanie tam Hill. Trade Rubio sprawia, że Hill w Jazz nie zostanie, a co za tym idzie Hayward także nie.

Te same źródła mówią że Hayward akceptuje Rubio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rubio jest graczem, który poszedł za pick w drafcie spoza loterii, taka jest jego aktualna wartość...

 

Raczej nie pomogła, źródła mówiły, że Hayward mocno uzależnia pozostanie w Jazz od tego, czy zostanie tam Hill. Trade Rubio sprawia, że Hill w Jazz nie zostanie, a co za tym idzie Hayward także nie.

 

jak tak też wczoraj myślałem, ale Indy rozwaliła plan Ainge'a więc może teraz Hayward weźmie 1+1 w Jazz - na pewno po trejdzie George'a szanse Celtics na Haywarda spadły, choć zamiast 70/30 jest teraz pewnie bliżej 50/50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tak też wczoraj myślałem, ale Indy rozwaliła plan Ainge'a więc może teraz Hayward weźmie 1+1 w Jazz - na pewno po trejdzie George'a szanse Celtics na Haywarda spadły, choć zamiast 70/30 jest teraz pewnie bliżej 50/50

50/50 to było wcześniej... Boston faworytem nie było

 

Może trochę po tym jak Jazz uznało że nie sa w stanie się porozumieć z Hillem bo ten cały czas chce ponad 100/4 ale bez George'a i z IT jako liderem to moim zdaniem cały czas jest minimalna przewaga Jazz ale wszystko to kwestia prywatnych preferencji Gordona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rubio jest graczem, który poszedł za pick w drafcie spoza loterii, taka jest jego aktualna wartość...

 

Raczej nie pomogła, źródła mówiły, że Hayward mocno uzależnia pozostanie w Jazz od tego, czy zostanie tam Hill. Trade Rubio sprawia, że Hill w Jazz nie zostanie, a co za tym idzie Hayward także nie.

 

 

Te same źródła mówią że Hayward akceptuje Rubio

Żeby już Hayward musiał akceptować to czy owo, świat staje na głowie :tongue: Słowem sam Rubio to żadne wzmocnienie, ale jak zostanie Hay i dorzucą dobrą 4 z rzutem to pogadamy. Na razie mówi się że Hill wcale taki chętny do przenosin nie jest, Wolves załatwili sobie lepszą umowę z Jeffem (słowem gratki za nią) i na polu bitwy pozostali już chyba realnie tylko Spurs, a Pop wbrew pozorom nie chce chyba wywalać na niego jakichś astronomicznych sum. Ogólnie żeby się Hill nie przejechał na tym że nie podjął tego przedłużenia w zimę, za sezon może i więcej dostanie na teraz ale czy ogólnie dużo więcej zarobi to wątpię. Dużo się mówi o tym ,że pozyskanie Rubio wcale nie wyklucza jego pozostania i że mieli by grać w parze jako obrońcy. Pożyjemy zobaczymy.

 

Co do Haya to też mnie śmieszy to gadanie jak to już znalazł sobie nowy klub, dla mnie tylko Stevens jest jakimś tam mocnym argumentem aby do nich poszedł, bo ma takie same zasługi dla jego kariery jak Jazz, no i ten wschód który jest relatywnie słaby ale to też może się niedługo zmienić. W Heat ciężko mi uwierzyć, wątpię żeby tak mu się marzyło na plaży w zimę wylegiwać :tongue::smile:

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ely3

 

Spójrz wyżej i co na ten temat uważasz ?

Ale wiesz, że Twoja propozycja nei ma racji bytu bo gracz po podpisaniu nie można tak od razu wymienić zwłaszcza, że tylko Clippers mogło mu dac taką kasę

 

No i sportowo to Jazz nie odda 2 starterów i 6th mana za Griffina

 

I jeszcze by mieli dorzucić swój wybór draftowy?

 

Ja rozumiem ,że masz kaca po tym jak odszedł Paul ale Jazz nawet po odejściu Haywarda nie będzie w desperacji by robić rewolucję

@wariato

 

Hill się przeliczył bo nikt mu nie da tego co mu nagadał agent - Spurs już wypadli z gry bo podpisali Millsa.. Podobno głównie to Knicks zostali ale on chce ponad 20 baniek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem UTA po wzięciu Rubio i ewentualnym fiasku z Gordonem, podpisać brać Gaya i Inglesa lub próbować Millsapa ściągnąć ponownie. Do tego jakieś vet. min na rok (Dunleavy/Barnes/Lee). To będzie tak czy inaczej walec w obronie jeśli się nie połamią...

 

PS: LAF po odejściu CP3 i kontrakcie BG pij dużo wody, to pomaga na kaca najbardziej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to @Ely właśnie o Hillu to napisałem, plus fakt Knicks są jeszcze w grze, jak mu chodzi o kaskę niech idzie :P Ad vocem uwielbiam twój "młodzieńczy" optymizm, jakim cudem, nawet jakby Hay miał zostać, my my mamy na chwilę obecną wykręcić 57 zwycięstw, wymieniając Rubio na Hilla? Bo z tego co napisałeś to tak wynika. Bez dobrej stretch 4 i ewentualnie ze zdrowym Favem to my przy jeszcze mocniejszym zachodzie możemy wykręcić podobny rezultat. Musisz zrozumieć, że Hill to bym najlepszy kadrowy ruch Lindseya na stołku, idealny fit, Rubio moze i jest fajny, jest super passerem, ale nijak nie jest wstanie zastąpić Hilla w systemie Jazz gdzie typowa 1 w zasadzie nie jest tak bardzo potrzebna. Plus rozumiem już twój zachwyt nad Exumem skoro się przyznałeś do kibicowania Rickiemu :P  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50/50 to było wcześniej... Boston faworytem nie było

 

Może trochę po tym jak Jazz uznało że nie sa w stanie się porozumieć z Hillem bo ten cały czas chce ponad 100/4 ale bez George'a i z IT jako liderem to moim zdaniem cały czas jest minimalna przewaga Jazz ale wszystko to kwestia prywatnych preferencji Gordona

 

myślałem tak świeżo po ich serii z clippers, ale dominacja Warriors i ruchy Ainge'a z fultzem spowodowała, że zacząłem obstawiać celtics - Hayward widzi, że Durant tylko zyskał na odejściu z OKC i już za chwilę nikt nie będzie mu tego wypominał + wschód jest teraz tak cienki, że celtics mają z Haywardem bardzo łatwiutką drogę do ECF

 

a Jazz z Rubio to będzie katorga i midrange jumperki na nierozciągniętej szczelnej obronie przeciwnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie przesadzajmy, że Hill to był taki super fit skoro prawie pół sezonu go nie było. Hill myślał, że ma przewagę w negocjacjach, a tu zonk. Jazz sprowadzili Rubio i już nie potrzebują Hilla.

 

Jestem ciekawy czy Gordon wybierze Jazz, nie wiem czy Heat to nie byłaby dla niego najlepsza opcja (o wiele łatwiej by miał jeśli chodzi o All-Star)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie przesadzajmy, że Hill to był taki super fit skoro prawie pół sezonu go nie było. Hill myślał, że ma przewagę w negocjacjach, a tu zonk. Jazz sprowadzili Rubio i już nie potrzebują Hilla.

 

Jestem ciekawy czy Gordon wybierze Jazz, nie wiem czy Heat to nie byłaby dla niego najlepsza opcja (o wiele łatwiej by miał jeśli chodzi o All-Star)

Boston to najgorsza opcja dla Haywarda. Sportowo heat to lepsza opcja.

Agent Inglesa potwierdza ze nie dostal propozycji z Orlando

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.