Skocz do zawartości

PG13 w OKC


falcao

Rekomendowane odpowiedzi

OKC ogolnie ruch 10/10, nie chodzi nawet o samo sciagniecie PG tylko o to, ze nawet jesli to bedzie one-year rental to nie zaplacili prawie nic,ba! zrzucili kontrakt Oladipo, ktory generalnie na taki hajs nie zasluguje, a Sabonis mimo ze kazdy Litwin ma u mnie +50 do sympatii na starcie, to no jest okej i moze beda z niego ludzie ale nie jest nikim nadzwyczajnym zeby jakos szczegolnie po nim plakac

 

co do Pacers to WTF!?

naprawde jedna z najgorszych wymian jakie sobie bym mogl wyobrazic - ani ten ruch nie mowi ze stawiaja na przebudowe, ani nie pozwala im sie jakos polepszyc

 

czy najzwyczajniej w swiecie, jesli nie stawiaja na przebudowe totalna, nie lepiej juz by bylo sciagnac chociazby tego Kevina Love? serio az tak wszyscy nim w tej lidze gardza? jesli tak to troche nie rozumiem z jakiego powodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajebisty deal dla OKC, ale to oczywiste. Sabonis choc kontrakt ma bardzo dobry i to do 2021, to bedzie rolesem w lidze, max niezlym starterem, imo to brakuje mu atletyzmu, a kontrakt Oladipo byl tragiczny tak jak i jego gra.

nie dosc ze pozyskali superstara to jeszcze pozbyli sie tragicznego kontraktu. mistrzostwo. a jeszcze kilka dni temu bodajze Rappar mowil cos, ze OKC to jeden z najgorszych managementow w NBA  :panda: ich picki w draftach, a teraz ten ruch kompletnie temu zaprzeczaja, nawet jesli George zostanie w Oklahomie tylko na rok.

 

w sumie szkoda, ze nie maja caly czas Ibaki bo rzeczywiscie to by byla niemal powtorka z OKC sprzed 2-3 lat.

OKC to teraz top4 zachodu, pewnie i top3 po wypadnieciu Clippers, jesli MInnesota pozyska Teague (ktory jest niedoceniany na forum, a imo to jest upgrade nad RR z tego powodu chociazby ze rzuca trojki, rzuca moze za duzo powiedziane: grozi rzutem za 3, 35% w karierze i poprzednim sezonie, ale tylko 1 trojka na mecz, sam Rubio zagral 2 niemal pelne sezony, cos mi tu pachnie kontuzją :smile:) albo tymbardziej Lowry'ego to chyba tez wchodzi do top4 (ewentualnie Spurs, ale bez LMA, Parkera moze byc ciezko), Utah z Rubio imo bez HCA w nast. sezonie, ja szczerze wolalbym Hilla w Utah zamiast niego. jesli NOP sie ogarna, Denver pozyska Sapa, Clippers przy zatrzymaniu Griffina, z nowymi nabytkami tez zapewne wejda do PO, Dallas, PTB, Grizzlies to moze kontrowersyjna teza ale nie zdziwie sie jak Jazz nie wejda do PO, a jak odejdzie Hayward to w ogole nie ma gadki. zachod jest niesamowicie mocny a przy jakiejs kontuzji Kawhi to moze byc i breakout sezon dla Spurs, nie kupuje gadki, ze sam Pop gdzies tam ich dociagnie.

 

juz sie nie moge doczekac aby zobaczyc RW i PG razem, jestem pewien ze to bedzie rozpierdol moze i nawet na miare wczesniejszego duo, zakladajac ciagly postep Westbrooka i zastrzyk motywacji dla George'a

 

w sumie szkoda z drugiej strony ze PG nie wyladowal w Houston czy Cavs bo WCF czy Finals bylyby zapewne duuuzo ciekawsze. cieszy natomiast to, ze OKC wracaja na salony, a i #0 dostal konkretna pomoc, bo na to zaslugiwal.

 

dziwne tez jest to, ze Indy przyjela tak słaba oferte, zapewne Lakers jak i inne zespoly oferowaly wiecej, no chyba ze tu dzialal strach przed odejsciem PG za rok i rzeczywiscie nie bylo lepszych ofert. ale brak pickow i ogolnie to za co poszedl George troche smieszy. to juz Clippers wyciagneli duzo wiecej, a byli jednak pod wieksza presją, bo traciliby Chrisa juz w tym sezonie.

 

no i teraz dla mnie PG w Lakers za rok to malo realne skoro Lakers z PG beda gorsi niz OKC z PG. George jesli otrze sie o WCF i zasmakuje ponownie jakiejś walki o wyższe cele w PO, to powinien i pewnie tak będzie albo zostać w OKC, albo własnie trafić do Houston czy Cavs.

 

ps. ten offseason jest niesamowity

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z punku widzenia Thunder 100% win, pozbyli się najglupszego kontraktu jaki dali od czasu zmiany nazwy i miasta, nie oddali pickow i wzleli (mojego osobistego) top6 gracza ligi

Z punktu widzenia Pacers WTF? Bird chyba wypił na raz cała flaszkę kiedy się dowiedział co zrobili z jego zespołem. Już bym wolał chyba zwolnić Georgea i bujac się z tym rok w salary niż brać na plecy taki kontrakt! Oczy mi krwawia, od lat Pacers to jeden z moich ulubionych klubów a zpstsli z lancelotem i olidupa! WTF!

Z punktu widzenia Paula to w sumie bez znaczenia. Wątpię żeby chciał tu zostać po sezonie, tym bardziej jeśli nie rozwiążą sprawy kontraktu Wessa assp. Miał rok czekać na powrót do domu w Indianie, może poczekać trochę bliżej LA.

 

 

Nie rozumiem Indiany, jednym ruchem zrownali się z Chicago w walce o loterie, z tą różnicą że Bulls nie mają wdupionej kasy w tej chwili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się Oladipo ogarnie, w OKC całkowicie niewypalił bo był cały czas w cieniu RW0. W Indy już nie będzie presji, oczekiwań i chvj wie czego jeszcze, tak jak było w Orlando gdzie nawet nieźle mu szło. A jakby się czasem ogarnął to za 2-3 lata ten jego kontrakt nie będzie wcale taki zły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już bym wolał chyba zwolnić Georgea i bujac się z tym rok w salary niż brać na plecy taki kontrakt!

 

Jeszcze mogli Kantera wziąć :grin:

 

A tak poważnie, to tak - Oladipo jest przepłacony, ale obecnie w tej lidze prawie każdy jest przepłacony. Wystarczy spojrzeć roster Blazers, żeby zobaczyć lepsze cuda.

Edytowane przez jamalcegłacrawford
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, że Pacers nie mieli lepszej oferty. Może ich management bardzo wierzy w Oladipo, tak jak Bulls są rzekomo zakochani w Lavine. Co kto lubi. Boston tymczasem grzeje się ze swoimi wszystkimi assetami. 

 

Oby Hayward miał rozum i podpisał z Celtics/Miami, ziomek będziesz trzecim najlepszym graczem w konferencji^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już powoli staje się chore. Zachód to będzie zupełnie inna liga. Już w poprzednim sezonie dysproporcja była ogromna, a  teraz 2 z top 4 graczy wschodu przeszło na zachód. 

 

A co robi Danny to ja serio nie mam pojęcia. Chyba, że teamy serio robią na złość Celtom i nie chcą z nimi handlować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parafrazując Nikodema S. ps. Nikoś lepiej żyć rok jak jak tygrys, niż stolat życiem żółwia

 

- jednym słowem good job OKC nawet jeśli tylko  na rok to warto było

Better to be king for a night than schmuck for a lifetime.

 

Rupert Pupkin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwie moje ulubione supergwiazdy w jednym teamie, lepiej być nie może. może i nie będzie WCF, ale na pewno będzie się działo, show 24/7.. a wcale bym nie stawiał teraz wyżej Houston od Thunder, bo Houston znowu będzie grało tylko w ataku, a OKC pozyskali właśnie top4 two way playera na skrzydle (Lebron, Durant, Kawhi).

pytanie co zrobią Spurs, bo chyba bez wzmocnień na pozycji rozgrywającego nie mają większych szans ani z OKC, ani z Houston. Nie widzę na pewno kto ma tam bronić przeciwko RW0...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam kiedy przy okazji dwóch wycoeczek Nets do Finału pisaliśmy o historycznie słabym wschodzie

No to teraz mamy powtórkę z historii

 

Tegoroczny ASG to będzie ból głowy

Z jednej strony przynajmniej 5, jak nie 7miu graczy ominie "wyróżnienie", gdzie po drugiej stronie barykady będą nominalni rolesi ;)

Aż chyba obejrzę to widowisko!

 

Mocno trzymam kciuki żeby LeBron odszedł jeszcze tego lata a Cavs tradowali też Irvinga

Łysy duren dostanie sraczki a Liga w trybie natychmiastowym przywola Sterna

moim zdaniem Goerge po prostu już tak totalnie wqurwił front office Indiany, że stwierdzili, że mu zrobią na złość i ześlą do Oklahomy - nie znajduję innego wytłumaczenia po z punktu widzenia pacers trade debilny

gdyby tak było wyslaliby go do Kings albo Atlanty (myślę że Millsapa spokojnie by mogli wziąć) Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby tak było wyslaliby go do Kings albo Atlanty (myślę że Millsapa spokojnie by mogli wziąć)

 

wcale nie bo Kings to przecież Cali czyli jego ojcowizna,a  w Atlancie jest zajebiste życie nocne

 

za to Oklahoma to największa pipidówa, jestem pewien że Larry maczał w  tym palce " bujasz się po talk showach i gadasz ciągle o Lakersach to masz c***u cierp teraz" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po kiego PG miałby iść do tego LA. Przecież tam jest zbieranina grajków po 20 lat i co on z nimi niby ma ugrać? 

Besides

za rok wszyscy będą czekać i patrzeć co zrobi Lebron

 

Może dlatego, że w przypadku George'a najbardziej prawdopodobnym motywem przejścia do Lakers jest aspekt pozasportowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcale nie bo Kings to przecież Cali czyli jego ojcowizna,a w Atlancie jest zajebiste życie nocne

 

za to Oklahoma to największa pipidówa, jestem pewien że Larry maczał w tym palce " bujasz się po talk showach i gadasz ciągle o Lakersach to masz c***u cierp teraz" ;)

no to nets, dalej się już od Kalifornii nie da, albo Magic lub ewentualnie Pistons
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.