Skocz do zawartości

Warriors 17/18 - będzie repeat?


microlab

Rekomendowane odpowiedzi

nigdzie nie chciałem się wyższościowo pozycjonować tylko wiem ze czasem wydarzeń na boisku nie da się ubrać w cyfry.

Ale neguje ze gra raz post Up na mecz.

Na pewno.

 

Jak ma na plecach niskiego gra tego sporo.

Gracz z rotacji 8 wchodzi i trener przeciwnika patrzy na swoją ławkę i kogo widzi do krycia sl?

Najgorszego do krycia.

 

Uwierz ze nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warriors mają jeszcze Bi-Annual Exception za 3,2 i Non-Taxpayer Mid-Level Exception za 8,4 czyli teoretycznie mogą pozyskać jeszcze kogoś ciekawego (Rudy Gay za MLE?)

 

Kontrakt Livingstona jest ok, za wcześniejsze zasługi (choć całej kasy za 3 rok raczej nie dostanie, skoro tylko 2 bańki są gwarantowane). Kontrakt Iggiego, były właściciel Warriors Vivek trochę licytował i Lacob musi zapłacić więcej niż chciał. A Andre wykorzystał okazje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma na plecach niskiego gra tego sporo.

Gracz z rotacji 8 wchodzi i trener przeciwnika patrzy na swoją ławkę i kogo widzi do krycia sl?

Najgorszego do krycia.

 

Uwierz ze nie.

 

Nikt nie będzie się matchupował pod Shauna Livingstona - jeśli wolisz rzucić najgorszych obrońców na Curry'ego, Klaya albo Duranta a stoppera na Livingstona, to życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby SL był takim masakratorem 2ndunitów, to w PER36 by robił więcej niż 10ppg. Jest wysoki, długi, rzuca z midrange'a i nie jest debilem. To wnosi do Golden State SL. Idąc dalej takimi wywodami, to przecież JaVale to król centrów, bo jak wchodził na boisko, to skakał po głowach ludziom, którzy po PNR szli bronić Currego lub Duranta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shaun nie będzie robił dużych punktów bo gra z Kurą, Durantem, Klayem i Greenem.

Kerr nie musi bawić się w wyciąganie mozliwości ofensywnych Livingstona i ustawiac pod niego zagrywek bo robi to w pierwszej kolejnosci dla 4 wymienionych.

Z podobnego powodu Barnes robił niewiele punktów a teraz w Dallas robi wiecej.

gdyby został w GSW obecnosć Duranta spowodowałaby że robiłby w GSW tych punktów jeszcze mniej.

Sam jestem zwolennikiem statystyk, bo lepiej oddają rzeczywistość niż "test wzrokowy", ale często je niewłaściwie interpretujemy. Ocenianie Livingstona po zdobyczach punktowych w drużynie w której do piłki jest tak długa kolejka nie jest najlepsze. Ocenianie go na podstawie +/- też nie będzie najlepsze bo on zmienia Kurę, Klaya, może czasem Duranta i nie ma dwóch zdań że to pogorszy grę zespołu a nie polepszy, statystyki pokażą że cienias ale przecież to nie będzie znaczyło że jest słaby, a tylko że jest słabszy od tych gwiazd które zmienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shaun nie będzie robił dużych punktów bo gra z Kurą, Durantem, Klayem i Greenem.

Kerr nie musi bawić się w wyciąganie mozliwości ofensywnych Livingstona i ustawiac pod niego zagrywek bo robi to w pierwszej kolejnosci dla 4 wymienionych.

Z podobnego powodu Barnes robił niewiele punktów a teraz w Dallas robi wiecej.

 

Dlaczego więc w mega słabych Cavs 2013 albo upośledzonych ofensywnie Bobcats 2011 nie wyciągnięto jego możliwości ofensywnych i zdobywał tylko po 7 punktów?

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego więc w mega słabych Cavs 2013 albo upośledzonych ofensywnie Bobcats 2011 nie wyciągnięto jego możliwości ofensywnych i zdobywał tylko po 7 punktów?

Nie wiem, moze słaby był, moze kontuzjowany, a może bał się grać po tym co przeżył na boisku.

Jak już pisałem nie raz, patrzę od nowa na NBA od dwóch lat, dużo na goldenów i ten zawodnik wydał mi się najbardziej niedoceniany ze wszystkich.  Stałmszony też przez to z kim gra i jaką ma rolę.

Nie wiem jaki był kiedyś.

To nie pierwszy raz jak się sprzeczam na jego temat, chyba kiedyś ladowałem w łapu-capu jak dawałem go na którymś tam miejscu w hierarchii ważności zawodników w zespole.

Oczywiście mogę się mylić, ale choć tyle mam satysfakcji że ze mną też managerowie GSW :)

To w jakim obecnie jest składzie GSW sugeruje że rdzeń zespołu to nie tylko 4 gwiazdy, ale aż 6 ludzi i Livingston jest wśród nich.

Patrząc na ich salary obecne i przyszłe wydawałoby się że rdzeniem powinno być tylko 4 największych a reszta jako przystawki gotowe sięgnąc po pierścień kosztem wypłaty. Jednak na dziś jest 6 i jest tam Igi, co nikogo nie dziwi oraz Livingston co też nikogo nie dziwi (dziwne bo przeciez leszcz) a prawie kazdy traktuje to jako przypadek. 

Kto by uwierzył w to że dadza 16 baniek Igiemu i mimo to zatrzymają livingstona za 8? Myślę że jeszcze tydzień temu nie uwierzył by nikt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przeciez zaczęli od niego budowę

Mogli czekać i się z nim targować "słuchaj, starzejesz się, miałeś w zeszłym sezonie 5 baniek, a teraz damy Ci 3 bańki i się ciesz."

Woleli podpisac od razu nie ryzkując ze ktoś mu zaproponuje więcej i majac napięte salary 1 lipca od razu wyłozyli 8 rocznie i to przez 3 lata.

No i Livingston zarabie mniejsze pieniądze od Shumperta. Ta go cenią, że dali mu mniejszy kontrakt od jednego z największych cancerow w lidze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że:

Young za Clarka - spory? upgrade
Casspi za Barnesa - upgrade
Bell za McAdoo - bez znaczenia,ale poprawa fitu

Zostały 2 miejsca. 3 zakładając zwolnienie Looneya który na NBA się nie nadaje. IMO Looney poleci dopiero w lutym kiedy będą buyouty w innych klubach i się będzie można dodatkowo wzmocnić (albo i raczej zapobiec wzmocnieniu przeciwników w ich przypadku...)

W te 2 miejsca oczywiście potrzeba dwóch centrów i tutaj są głosy że rozmawiają i z Zazą i z McGee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa a ktoś się martwił o kasę Golden

 

Jak na razie wygląda na to że podpisali każdego ze swoich agentów ( wątpiłem , że zrobią to z Livingstonem) i na dodatek wzieli lepszych zmienników

 

W sumie im wszystko jedno zrobią 16-0 to znów SC nie wzrośnie

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa a ktoś się martwił o kasę Golden

 

Jak na razie wygląda na to że podpisali każdego ze swoich agentów ( wątpiłem , że zrobią to z Livingstonem) i na dodatek wzieli lepszych zmienników

 

W sumie im wszystko jedno zrobią 16-0 to znów SC nie wzrośnie

A ja wciąż mówię i nie rozumiem. Durant zarabiający 26 milionów, za rok może podpisać z GSW albo 1+1 za 31,2 mln lub na early birdach jeszcze niższy kontrakt. Czy on jest gotowy kolejne 5 mln odpuścić? To jest jakiś nowy poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Zazie już było na forum. Podpisał na rok za 3,5 mln.

Dawid West jest dogadany za weteran minimum.

Javale rozmawiał z Clippers, ale rozmowa się ponoć nie kleiła. Teraz dyskutuje z Kings, tyle że oni mają Cauley-Steina, Koufosa i Zacha, który przy small ballu też może grać na C. Nie wiem po co on Kings. 

Od Warriors ma ponoć ofertę na minimum. Weźmie to dobrze, jeśli nie, więcej minut dostanie Bell z McAdoo (który wtedy IMO zostanie w składzie). No chyba że na tyle rozwinie się Damian Jones żeby dostawać te 10 minut w meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czyli na ten moment mają:
PG: Curry, Livingston
SG: Thompson, Young, McCaw
SF: Durant, Iguodala, Casspi
PF: Green, West, Bell
C: Pachulia, Mcgee, Looney, Jones

 

Udało im się skompletować lepszy skład niż rok temu, jak będą zdrowi to znów się zameldują w finale, oby tylko nie z bilansem 16-0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.