Skocz do zawartości

Rockets 17/18


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem pewny czy byl sens tworzenia nowego tematu bo nie ma za bardzo o czym dyskutowac, to nie tak jakbysmy umieli spekulowac i podac 10 realnych nazwisk kto to kupi itp. Ale no dobra to ja dodam od siebie 2 rzeczy. Po 1 nie ma opcji absolutnie zadnej szansy ze klub przeniosa do innego miasta. Po 2 to nie tak ze on to zaplanowal ten offseason i wybral idealny moment na sprzedaz (znaczy po czesci moze i tak) tylko ma podobno klopoty finansowe o ktorych mowi sie juz jakis czas (oczywiscie klopoty jak na standardy miliardera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś wyda 2 mld na Rakiety to nie przeniesie ich na zadupie bo by na dzień dobry stracił 60% weartości

 

Milwaaukee poszło za 550 Atlanta za 850 a Clippers za 2 mld... Ballmer choć związany ze Seattle powiedział to wprost - nie kupujesz klubu z LA by przenieść do Seattlle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny czy byl sens tworzenia nowego tematu

Jako że nie ma jeszcze teamtu Rockets 2017/2018 to nie chciałem wrzucać tego byle gdzie,a że sytuacja może się różnie rozwinąć i jest to informacja dość niespodziewana,to pomyślałem że może rozwinąć się dyskusja.

 

 

Jak ktoś wyda 2 mld na Rakiety to nie przeniesie ich na zadupie bo by na dzień dobry stracił 60% weartości

Pamiętaj,że ludzie mający takie pieniądze są często ekscentrykami i nie zawsze kierują się w pierwszej kolejności aspektami finansowymi.Nie skreślałbym tutaj żadnej opcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że nie ma jeszcze teamtu Rockets 2017/2018 to nie chciałem wrzucać tego byle gdzie,a że sytuacja może się różnie rozwinąć i jest to informacja dość niespodziewana,to pomyślałem że może rozwinąć się dyskusja.

 

 

Pamiętaj,że ludzie mający takie pieniądze są często ekscentrykami i nie zawsze kierują się w pierwszej kolejności aspektami finansowymi.Nie skreślałbym tutaj żadnej opcji

Ludzie bogaci to są biznesmeni - wątpie by któryś z nich marzył by robić biznes na którym stracą na dzień dobry

zresztą ballmer udowodnił, że biznes to biznes a nie sentymenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie bogaci to są biznesmeni - wątpie by któryś z nich marzył by robić biznes na którym stracą na dzień dobry

zresztą ballmer udowodnił, że biznes to biznes a nie sentymenty

Mi chodzi o taką kastę ludzi,dla których kupienie Rockets to nie będzie zrobienie biznesu a kupienie sobie zabawki.Bo są i tacy,którzy że 2-3mld to mają w lewej kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi o taką kastę ludzi,dla których kupienie Rockets to nie będzie zrobienie biznesu a kupienie sobie zabawki.Bo są i tacy,którzy że 2-3mld to mają w lewej kieszeni.

Ale wiesz ze dokładnie taka sama gadka była jak Ballmer kupował Clippers? Jakoś nie przeniósł

 

Więc zaparkujmy naszą rozmowę w której Ty wierzysz w istnienie ludzi którzy lubią traci 2 mld a ja wierzę w to że nikt nie przeniesie klubu z jednego bogatszych miast na jakąś prowincję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz ze dokładnie taka sama gadka była jak Ballmer kupował Clippers? Jakoś nie przeniósł

 

Więc zaparkujmy naszą rozmowę w której Ty wierzysz w istnienie ludzi którzy lubią traci 2 mld a ja wierzę w to że nikt nie przeniesie klubu z jednego bogatszych miast na jakąś prowincję

nie no,żeby była jasność.Ja wiem że klub najprawdopodobniej zostanie w Houston,po prostu zostawiam sobie jakiś tam margines procentowy na taką możliwość ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LBJ to kupi, a później wybuduje ogroooooomny basen i zatopi tam "banana"...

Ma kasę, kupi, przekształci i będzie

Akron Lebrons

Pierwszy skład to Juwan "garnitur" Howard

LBJ

Świnioryj

"Ja i mój dżej dżej"

Mike Bibby albo cycek Gibson, zależnie od tego, czy grają z mormonami czy z Pistons

i co najlepsze pewnie z takim składem by do po na wschodzie weszli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak się sprowadza Chrisa Paula. To już chyba trzeci raz jak team z tym panem będzie sprzedawany.

Ciekawe czy jakiś Chińczyk się nie skusi, zważywszy na popularność Rockets i ogólnie NBA na tym rynku.

Edytowane przez halfoat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi o taką kastę ludzi,dla których kupienie Rockets to nie będzie zrobienie biznesu a kupienie sobie zabawki.Bo są i tacy,którzy że 2-3mld to mają w lewej kieszeni.

 

Sęk w tym, że dla miliarderów największą frajdą jest zarabianie pieniędzy i to jest najfajniejsza zabawka jaką mogą sobie sprawić. To ich najbardziej kręci, to ich najbardziej podnieca, to ich uzależnia i dzięki temu są kim są, czyli miliarderami.

 

No chyba, że jesteś synem jakiegoś szejka ;) - wtedy możesz sobie myśleć o sprawianiu takich zabawek.

Edytowane przez wilson44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Houston pomimo sukcesów nie są super dochodowi, są na poziomie Nets ( https://www.forbes.com/nba-valuations/list/#tab:overall ), a hala czasami świeci pustkami. Przenosiny do Seattle to marzenie pasjonatów dawnego NBA (zaliczam się do nich), ale już przenosiny do Las Vegas spokojnie mogą być podyktowane zarobkiem. Dlaczego organizacja w Houston ma być bardziej dochodowa niż w Las Vegas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nets funkcjonują na najbardziej dochodowym rynku (oprócz Los Angeles), więc Rockes chyba dobrze sobie radzą. Wg. tego linku są na 4 miejscu w NBA pod względem revenue i operating income tylko po Knick, Lakers i Warriors. Rozumiem magia Las Vegas i te sprawy, ale nie wiem jak przenosiny na trzykrotnie mniejszy rynek miałyby im pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kibicami chyba w Vegas nie jest tak źle, od nowego sezonu w NHL będzie grał klub z Vegas. Również Oakland Raiders z NFL mają się przenieść do Vegas w 2019 czyli popyt na sport chyba jest.

popyt na sport czy kasa? Moze być tak jak jest w Miami. Większość kibiców to turyści, a widownia osiąga januszowy level poziom hard nawet jak na warunki amerykańskie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Houston pomimo sukcesów nie są super dochodowi, są na poziomie Nets ( https://www.forbes.com/nba-valuations/list/#tab:overall ), a hala czasami świeci pustkami. Przenosiny do Seattle to marzenie pasjonatów dawnego NBA (zaliczam się do nich), ale już przenosiny do Las Vegas spokojnie mogą być podyktowane zarobkiem. Dlaczego organizacja w Houston ma być bardziej dochodowa niż w Las Vegas?

A tak z ciekawości Andy to jak Ty rozumiesz słowo dochód?

Bo nie gniewaj się ale jak Houston które ma dochód na poziomie 63 mln jest na poziomie Nets które ma 16 mln ?

Houston jest bardzo dochodowe na 4 miejscu w NBA pomimo tego, że rzeczywiście hala w Houston ma jedno z najniższych obłożeń w NBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Houston pomimo sukcesów nie są super dochodowi, są na poziomie Nets ( https://www.forbes.com/nba-valuations/list/#tab:overall ), a hala czasami świeci pustkami. Przenosiny do Seattle to marzenie pasjonatów dawnego NBA (zaliczam się do nich), ale już przenosiny do Las Vegas spokojnie mogą być podyktowane zarobkiem. Dlaczego organizacja w Houston ma być bardziej dochodowa niż w Las Vegas?

Andy serio? Czy Rockets są tak gorsi od Sonics? Wolałbyś zamienic ich na jakiś dziwny twór z LV ??

Tak btw. Ja np wolalbym nadal aby Nets byli w NJ. Barclays też swieci pustkami.

Silver mam nadzieję nie zgodzi sie na przenosiny Rockets (fan Olajuwona)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości Andy to jak Ty rozumiesz słowo dochód?

Bo nie gniewaj się ale jak Houston które ma dochód na poziomie 63 mln jest na poziomie Nets które ma 16 mln ?

Houston jest bardzo dochodowe na 4 miejscu w NBA pomimo tego, że rzeczywiście hala w Houston ma jedno z najniższych obłożeń w NBA

Rozumiem dochód tak, jak należy rozumieć, jako dochód :rugby:  Ty mówisz o danych, które z grubsza da się okreslić słowem zysk (dochód minus koszty utrzymania, podatki itd. itp.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem dochód tak, jak należy rozumieć, jako dochód :rugby:  Ty mówisz o danych, które z grubsza da się okreslić słowem zysk (dochód minus koszty utrzymania, podatki itd. itp.).

https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-dochod-a-przychod-jaka-jest-miedzy-nimi-roznica

 

Mam wrażenie że mylisz przychód z dochodem bo to właśnie dochód to przychód minus koszty ale jeśli uważasz że istnieje inna definicja dochodu to z chęcią się zapoznam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.