Skocz do zawartości

Rockets 17/18


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

swoja droga to gruby Shaqtin fool z ta piatka, wiem ze wyjebane, 10 sek do konca i chodzmy do domu, but still - wydawalo sie ze nie wiedzial czemu sedzia zagwizdal, a sam sedzia tez byl zaskoczony

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie uważacie,że sytuacje typu piąteczki z mamą, dzisiejszy pokaz dominacji Hardena nad Johnsonem, Paul rozbawiony jak nigdy i ogólnie łatwość Rockets mogą doprowadzić do popaprania głów wszystkich dookoła w drużynie ? Czy to raczej normalne zachowanie po prostu dobrej chemii i dobrze klikającej ekipy ?

Edytowane przez Adison
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broda jest świetny w tym sezonie. Należy mu się MVP jak psu buda. Szkoda go było gdy przegrywał z Currym MVP w sezonie 2014/2015 i
później z Westbrookiem w 2016/2017, bo szedł z nimi łeb w łeb. Jedynie w 2015/2016 nie było żadnej dyskusji,
bo Curry zagrał wtedy kosmiczny sezon. Niezmiernie jestem ciekaw czy Rockets postawią się Warriors.
Oby C.Paul był zdrowy, a Harden zagrał playoffy na miarę jego możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie uważacie,że sytuacje typu piąteczki z mamą, dzisiejszy pokaz dominacji Hardena nad Johnsonem, Paul rozbawiony jak nigdy i ogólnie łatwość Rockets mogą doprowadzić do popaprania głów wszystkich dookoła w drużynie ? Czy to raczej normalne zachowanie po prostu dobrej chemii i dobrze klikającej ekipy ?

 

 

ogólnie mamy to w pipie. niech zwycięży lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rośnie niezły potwór w Houston. To jest już team, który po dodaniu jednego wzmocnienia będzie na tej samej półce co Warriors. Daryl Morey wie o tym i z pewnością będzie agresywny latem.

Zadanie ma jednak mocno utrudnione, bo na swoją pokaźną dolę dolarów czeka Capela, Paul, Ariza, Mbah a Moute, Green i Johnson, więc utrzymanie obecnego trzonu byłoby już sukcesem. Jaki więc plan ma Morey?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rockets są meega mocni..

 

mowi sie ze moga zrobic miejsce na maksa, no to dawac..

ale jak dla mnie to tak.. chooy z lebronem. dawać mi tu pg13. 

 

wyobrazacie sobie pg13 zamiast arizy w s5, i arize z lawki ?

 

 

line-up smierci

paul--harden-ariza/gordon-george-capela

 

licze ze hou wyjdzie z top1, okc z top4, hou rozprawi sie z okc w 6 meczach i pg13 skuma ze z westbrookiem i melo daleko nie zajedzie...

 

mysle ze hou moglby wybrac ponad lakers, jesli faktycznie zalezy mu na pierscionku.. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 zwycięstw - nowy rekord organizacji.

 

Aż nie chciało mi się w to wierzyć (że tak „mało”). Sprawdziłem i to szczera prawda.

 

58W Rockets zdobyli oczywiście pod skrzydłami Olajuwona w sezonie 1993/94.

 

Jakby nie patrzeć jesteśmy świadkami tworzenia się pięknej historii tej organizacji! :)

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.