Skocz do zawartości

Plotki, transfery, zmianny i inne w jezioranach:)


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie tam Wbeer nie kręci, zupełnie inaczej się ma sprawa z PJ Brownem. Teraz taki zawodnik by nam się bardzo przydał, trzeba stawiac na obronę, bo w ataku sam Kobe potrafi pociągnąć drużynę. Na początku sezonu nasza obrona wyglądała świetnie, teraz jest troche słabiej, może dlatego, że zaczęliśmy grać dużos zybciej.

 

Moim zdaniem i tak sobie poradzimy. Jedyne co mnie teraz martwi, to jaką formę będzie prezentował po powrocie Andrew. Skręcenie kolana to uraz, który może wpłynąc na jego gre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unlike last season, a starting spot is not a prerequisite for Webber, Goodwin said.

 

"He wants to fit in," Goodwin said. "That's not an issue."

jak to BB2 napisał niby S5 nie jest konieczna, ale kto go tam wie co się okaże za miesiąc i czy wtedy nie stanie się nagle niezbędna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra kolejne rumory coraz bardziej oddalaja cwebba. jesli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kase. chyba chce cos wiecej niz minimum dla veteranow ktore ozemu mu zaoferowac.

a blizej podobno dj mbendze ktory byc moze podpisze 10dniowy kontrakt. w sumie goscia zawsze pozytywnie wspominalem. o ile nic szczegolnego nigdy nie gral w ataku o tyle w obronie zawsze fajnie wygladal. nawet ostatnio jak wyszeld przeciwko bynumawo to to tak pieknie nie wygladalo z ab strony. zobaczymy, tylko czy przez 10dni pozna chociaz taktyke?? podobno byl tez wczoraj w staples....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie go podpiszemy bo byl na meczu. Jednak nie jest to zawodnik którego my potrzebujemy, potrzebujemy ofensywnego centra a nie nieporadnego i dobrego obronce, bo takiego jednego już mamy :roll:

Zgadza się, tylko czy tacy są dostępni w tej chwili. Ofensywny center to rzadki towar w tej chwili, trudno znaleźć takiego, który by nie miał klubu w środku sezonu. Chociaż ja ciągle myślę o tym PJ Brownie.

 

Bynum mówi w wywiadzie, że prawdopodbnie kontuzja wykluczy go na te 2 miesiące, chociaż bardzo by chciał wrócić wcześniej. Na szczęśćie uspokaja, że ta kontuzja może wpłynąć poważnie na jego dalsze występy, najwyżej kilka meczów, żeby wrócić do rytmu, ale to przecież jest wliczone w każdą kontuzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michalik ale patrzac na ostatnie mecze browna to mam wrazenie (po tym co zobacyzlem w ostatnim meczu mbengi przeciwko lakers) ze mbenga jest lepszym defensoremod kwame. fakt faktem ze 1on1 nie zagra ale co dostanie to raczej wykonczy. choc ja wciaz wierze w odrodzenie kwame:)

 

pj brown bylby fajny ale odpada bo jego goscie zdementowali plotki.

z dleagule nie bardzo jest kogo sciagnac bo to co zaprezentowali wysocy podpisani przed sezonem na oboz to dramat.

 

juz wole tego dj'a ktory pozytywne wrazenie na mnie zrobil. w warriors nie gral bo chcieli smallball grac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

badboys gdyby Mbenga był więcej niż zapchajdziurą to nie byłby teraz bez pracy :) gość jest 7-footerem niby dobrym defensywnie a tacy są zwykle w cenie więc skoro on nie jest w lidze gdzie ludzi się koszmarnie przepłaca za same centymetry to znaczy, że musi być z nim jednak coś nie tak.

 

Podejrzewam, że jego podpiszą i dobrze będzie na awaryjne sytuacje, Webber i tak nie jest gościem, który by dostarczał punktów z pomalowanego tylko z tych swoich jumperków i przeklinany byłby tak często jak Sasha czy Kwame kiedy zaliczałby mecze gdzie waliłby cegłę za cegłą. Niech wezmą tego Mbengę czy innego zapchajdziurę i tyle. Lakers są uzależnieni od Kwame przez najbliższe dwa miesiące czy to się komuś podoba czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mbenga jest duży, silny i zawsze może te kilka minut pobiegać. My mamy obecnie trzech wysokich (pomyśleć, że przed sezonem wydawało się, że pod koszem jest tłok), tak więc potrzebujemy ludzi do gry.

 

 

Dziwna sprawa z tym Webberem. Sporo sprzecznych informacji. Ja bym go chętnie u nas widzial, mimo jego oczywistych wad. To zawsze spore doświadczenie, pewny jumpshot i przede wszystkim dużo asyst. Mógłby usprawnić egzekucję w ataku, a tego będziemy potrzebować, kiedy osłabnie nasza obrona. Za to taki Mbenga w sumie nic do gry nie wniesie i pewnie w ogóle nie będzie dużo grał. A Chirs mógłby się nam przydać w play-off. No ale zobaczymy co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

webber mimo wszystko uczynilby z nas kompletny zespol w ataku po powrocie bynuma. jednak czym dluzej otym mysle i patrze na rumory to tym mniej w to wierze.

 

mbenga moim zdaniem poki co mial pecha. owszme nie bedzie dostarczal 10-10 ale niech poprostu bedzie na tej lawce. jest mimo wszystko lepszym rozwiazaniem na 5 niz turiaf. ten niech spokojnie na pf gra bo wg mnie na 5 sie nie sprawdza. a powracajac do mbengi to jakos zawsze podobala mi sie ta jego obrona i zawsze jest to 6 fauli na C a tegopod nieobecnosc ab nam brakuje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mamy co wybrzydzać, bo niewątpliwie potrzebny nam w tej chwili jakiś wysoki, a skoro Wbber coś wybrzydza, PJ nie chce wracać, to zostaje tylko i wyłącznie DJ, który imo najgorszym defensorem nie jest i zawsze coś tam pomoże swoją fizycznością więc nie ma co się zastanawiać tylko trzeba go podpisa. No chyba, że Chrisowi się coś odwidzi i będzie chciał podpisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli mbenga.

jeszcze info nie potwierdzona ale na 99% ujrzymy go dzis przeciwko nuggets. dobrze bo juz wole zeby to on byl na c i poprostu byl niz turiaf mial grac przeciwko centrom. dzis jeszcze pewnie malo pogra bo moze nie byc potrzebny ale juz na spurs sie napewwno przyda.

 

szkoda ze nie webber, ale prawdopodobnie ten w ogole jednak nie zagra w tym sezonie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam najbardziej mam nadzieje ze brown zacznie wykrecac te aby 10/7 :roll: No sukces jakis by byl. A jakby dostarczal nam tyle co Mihm w 05/06 to juz miodzio.

 

Caly DJ sie przyda bo to C i to wysoki cos poblokuje no i tak jak mowisz bb2 Turiaf nie bedzie grac na C dzieki temu Odom i Ronny na PF i pozostaje sprawa SF.

 

Tak wogole kiedy Vlade wraca i co mu do cholery jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radmanovic ma cos z kostka chyba.

 

co do brown to on spokojnie moze krecac tutaj 10/10 zreszta nawet w meczu z suns pewnie gdyby nie siadl na cala 34 kwarte to wyciagnalby to 10/10 ale problem polega na jakosci tego 1010. bo podobne 1010 robil bynum tylko ze jest tutaj zbyt duza roznica. jak dla mnie brown moze wysiagac 5/5 byleby to bylo zrobione na swietnej skutecznosci, bez strat i zeby gosc ktorego kryje nie zbieral mu pilek. tylko tyle....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraca temat Kidda. Nets przegrywają, Jason chce odejść. Thorn ponoć jest gotowy na rozmowy.

 

 

Oczywiście, my jak zawsze mamy tego pecha, że Bynum odpadł, więc w przypadku oddania Browna zostajemy bez wysokich.

 

 

Opcja zaproponowana przeze mnie, a tak niechciana przez was, też raczej odpada, bo Boone ostatnio gra dobrze.

 

 

Ja bym najchętniej wysłał Nets Odoma i pick, a potem podpisał kontrakt z Webberem, but it's just me.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kidda brać, nie patrzeć na kontrakt, na wiek, tylko brać. Niższej wartości rynkowej to on chyba już nie osiągnie. Kontrakt Kwame, zapychacz Radman, Critt i/lub pick. Nets chyba wreszcie się obudzili, zobaczyli że ten skład nic nie wygra, może to wezmą.

 

I zaryzykowałbym nawet granie small ball aż Bynum wróci. Turiaf i Mbenga na C imponująco nie wyglądają, ale trudno. Podpisać Webbera, Odom zamiennie na PF/SF. Przez półtora miesiąca da się grać. A piątka Bynum/Turiaf lub Webber/Odom/Kobe/Kidd w playoffs miażdży.

 

Tylko nie bardzo jest co zrobić z Farmarem, minut dla niego nie będzie. Ale najpierw trzeba obrabować Nets a potem się nim martwić. Zresztą Phil mam nadzieję to poukłada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wszystko ok, ale Webber jeszcze musi chcieć podpisać z nami za minimum,

O to raczej się nie boję. Webber nas olał bo chcieliśmy go testować na 10-dniowych kontraktach, jak dostanie normalną umowę to na to pójdzie. Bo chyba o kończeniu kariery jeszcze nie myśli, a kolejki chętnych się do niego nie ustawiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję, że nie jesteście w błędzie. :P

 

Co do Kidda, to nawet w naszej sytucji zastanawiałbym się nad oddaniem za niego Kwame+Radman+ Crittenton + pick. Jeżeli podpisalibyśmy Webbera byłoby super, jeżeli nie to zostajemy na C z DJ i Turiafem, a na pf tylko Odom :| na ławce mielibyśmy tylko Fisha, Farmara, Vujcicia i Mbenge więc strasznie cieńko. Nie wiem jakby to wyglądało, ale jak mamy zrobić taki ruch to najpierw musielibyśmy podpisać Webbera i DJ'a, bo on jeżeli się nie mylę jest na 10dniowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowadzimy podobno rozmowy z Memphis w celu pozyskania Gasola. Memphis chca za niego wielki wygasajacy kontrakt i tu pasuje kontrakt Kwame. Pau'owi tez bliżej do nas z racji brata. Bez straty Ronnego też chyba sie nie obejdzie.

 

Nie wiem na ile plota prawdziwa ale jezeli tak to krótko DO IT MICH :lol:

Najlepiej przed ASW co bedzemy mogli w nowym składzie potrenować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.