Skocz do zawartości

Los Angeles Clippers 17/18


LAF

Rekomendowane odpowiedzi

strasznie dużo guardów się zrobiło w LAC: Rivers, Crawford, Farmar + Williams, Beverley z HOU+ Evans i Thornwell z draftu, pominałem Redicka i Feltona, którzy zapewne odejdą. Ballmer będzi handlowac dalej. Kto wie czy spadkobiercą CP3 nie powinien być wielce obiecujący Jawun Evans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie dużo guardów się zrobiło w LAC: Rivers, Crawford, Farmar + Williams, Beverley z HOU+ Evans i Thornwell z draftu, pominałem Redicka i Feltona, którzy zapewne odejdą. Ballmer będzi handlowac dalej. Kto wie czy spadkobiercą CP3 nie powinien być wielce obiecujący Jawun Evans

Nie żeby to było istotne ale Farmar jest wykupiony od 1,5 roku więc jego kasa wisi na stanie ale jego samego już nie ma w składzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm jak teraz wypada urządzić wyprzedaż to ciekawe jak się Ainge zapatruje na DAJ? Rozwiązało by to problem pod dziurą u Celtów. 

 

Osobiście odpuścił bym PG13 bo jest za duże ryzyko że tylko jeden rok u nich pogra i uderzał bym do LAC.

 

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=ybe74ocn

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO DAJ nie pasuje do ekipy Stevensona, zbiórki poprawi i obrone ale jst bez rzutu

 

edit:

 

no może inaczej wg mnie nie będzie po niego dealował bo Stevens nie da mu zielonego swiatła, jeśli jednak będzie deal to Stevens musi go chciec

 

ale pewnie nie będzie 

 

wiem że głupio napisałem ale nie jestem fanem DAJ w Bosotnie i coś mi mowi ze Stevens tez nie 

no może inaczej wg mnie nie będzie po niego dealował bo Stevens nie da mu zielonego swiatła, jeśli jednak będzie to Stevens 

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO DAJ nie pasuje do ekipy Stevensona, zbiórki poprawi i obrone ale jst bez rzutu

 

edit:

 

no może inaczej wg mnie nie będzie po niego dealował bo Stevens nie da mu zielonego swiatła, jeśli jednak będzie deal to Stevens musi go chciec

 

ale pewnie nie będzie 

 

wiem że głupio napisałem ale nie jestem fanem DAJ w Bosotnie i coś mi mowi ze Stevens tez nie 

no może inaczej wg mnie nie będzie po niego dealował bo Stevens nie da mu zielonego swiatła, jeśli jednak będzie to Stevens 

 

Dobra, rozumiemy o co Ci chodzi :D

 

Ale post zacny. Pierwsza rzecz jaka mi dziś humor poprawiła ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, rozumiemy o co Ci chodzi :grin:

 

Ale post zacny. Pierwsza rzecz jaka mi dziś humor poprawiła ;).

Ha ;D

rzeczywiscie słabo wyszło, to dlatego że jedną reką pisałem, drugą eksalowałem coś w pracy a jeszcze coś tłumaczyłem koledze jak ma coś dla mnie przygotować

ciezki dzisiaj jest dzien :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAJ w Bostonie biorę z pocałowaniem ręki. Chłop pewnie w open market nie jest dużo wart, a jako opcja na 25-35 minut w meczu - zależnie od matchupu - rozwiązuje dużo problemów Celtics. Jedyne co by mnie martwiło to jego EGO, a dokładniej jak będzie znosił granie tych 20 minut raz na jakiś czas i standardowe 2-3 minuty w Q4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imo to też by było dla mnie mega rozwiązanie,ale niestety Brad nie gra typowym mięsem pod koszem.No i DeAndrzej jakiś mega inteligentny nie jest. Może nie ma tu cancer alert, ale sama ta jazda z barykadowaniem się przed Cubanem raczej go skreśla z listy potencjalnych wzmocnień. Troche casus Boogiego. Nawet się nim nie interesowalismy, nie mówiąc o złożeniu jakiejkolwiek oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale takie mięsko pod kosz było by jak znalazł, szczególnie w obliczu takiego obwodu co ładnie sypie za 3 pt. + Al który kocha midrange a masować się za bardzo nie lubi.

 

DAJ sprawia wrażenie rzeczywiście takiego głupiutkiego niggasa i wtedy z tym Cubanem to jajca ostre, ale duży wpływ na niego mieli "koledzy". Koledzy teraz go wystawiają więc who knows? W odniesieniu do DMC który gościem głupim nie jest ale mocno niepokornym to jak Celtowie szukają mięcha aby wzmocnić zbiórkę i straszyć blokiem to był by on jak znalazł.

 

A no i jeszcze jedno. Bradley by został którego osobiście uwielbiam i bardzo nie chce aby odchodził z Bostonu. Nie wiem kto inny mógł by wtedy nadrabiać w obronie obok IT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ainge nie gra typowym mięsem pod koszem bo go po prostu nie ma.Jeśli Clippers nie chcą zostawić DJ-a to już powinni dzwonić do Wizards z propozycja snt za Portera.

To by nie było głupie. WIzards mają bestię pod koszem do dobitek po Wallu :playful: Z kolei Clippers młody skład z fundamentem pod budowę świeżego projektu Westa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrażeniem roboty, którą robi Jerry West. Działa od krótkiego czasu, a zrobił więcej dobrego niż Prezydent Doc. Doc jako "GM" był jednym z najsłabszych GM, tylko wyniki Clippers w RS ratowały go przez negatywnymi ocenami.

 

Do Clippersów trafiło 3 zawodników, których lubiłem, no ale przy Morey'u nie można się przywiązywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ainge nie gra typowym mięsem pod koszem bo go po prostu nie ma.Jeśli Clippers nie chcą zostawić DJ-a to już powinni dzwonić do Wizards z propozycja snt za Portera.

 

I mają 3 centrów na wysokich kontraktach a dzisiejszy rynek bardzo utrudnia uzyskanie czegoś wartościowego w zamian za nich. Bo kto miałby łyknąć takiego Marcinka i co by miał rzucić w drugą stronę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrażeniem roboty, którą robi Jerry West. Działa od krótkiego czasu, a zrobił więcej dobrego niż Prezydent Doc. Doc jako "GM" był jednym z najsłabszych GM, tylko wyniki Clippers w RS ratowały go przez negatywnymi ocenami.

 

Do Clippersów trafiło 3 zawodników, których lubiłem, no ale przy Morey'u nie można się przywiązywać.

Ale miał słabe wyniki w RS. Regres w porównaniu do del Negro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że możesz nie darzyć go sympatią ale to spory upgrade nad Gortatem czy Mahinmim.

Lepszy jest, młodszy też jest ale jest tez 10 milionów droższy, od naszego solidnego rodaka i nie wiem czy nie lepiej było by tą ich różnice w kontrakcie można jakoś lepiej spożytkować na wzmocnienie się jakimś strzelcem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu nie chodzi o lubienie / nie lubienie zawodnika. Tam ktoś musiałby postradać zmysły by brać kolejny duży kontrakt na C. Co oni mieliby zrobić z Gortatem i Mahinmim? Żadnego z nich nie nauczysz grania na 4 (nie widzę predyspozycji). Kisić na ławie? Wymienić? Kto da coś, co wzmocni ławę na innych pozycjach WW i jednocześnie potrzebuje centra? Albo brać duży kontrakt na ławę? Jeszcze na Turner + coś za Gortata bym zrozumiał, lecz i w to wątpie. DAJ to fajny zawodnik, nie umniejszam mu niczego ale do WW przy obecnym roosterze strasznie mi nie pasuje.

 

PS Swoją drogą czy wg was byłyby szanse na deal w stylu Porter + Oubre + pick za Georga? (z S&T Portera). WW fajnie by wyglądało ale prócz C ławki tam nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.