Skocz do zawartości

Boston Celtics - 17/18, czyli Rozkrok Danny'ego


obywatelPP

Rekomendowane odpowiedzi

To się Celtowie posypali. Największe zmartwienie to kolano Irvinga, nie czytałem tego aż tak dokładnie, ale Ainge coś wspominał, że być może będzie potrzebna operacja "kiedyś tam". Ja bym wolał, żeby mu zrobili operację jak najszybciej, jeśli jest problem to niech go rozwiązują. Celtics mają młody skład i jeszcze będzie szansa na wygranie ligi w kolejnych latach. Nie ma co ryzykować zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się Celtowie posypali. Największe zmartwienie to kolano Irvinga, nie czytałem tego aż tak dokładnie, ale Ainge coś wspominał, że być może będzie potrzebna operacja "kiedyś tam". Ja bym wolał, żeby mu zrobili operację jak najszybciej, jeśli jest problem to niech go rozwiązują. Celtics mają młody skład i jeszcze będzie szansa na wygranie ligi w kolejnych latach. Nie ma co ryzykować zdrowia.

 

Z przed dwóch lat.

 

aa1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza ławka wygrała z okc a tu cisza.O Tatumie nie będę pisał bo wiadomo, Rozier od dłuższego czasu też pokazywał że może być kimś więcej niż chłopcem od podawania wody, ale po Morrisie nie spodziewałem się takiej gry. Fajnie że kiedy jedni liderzy wypadają, następni stają się nimi z marszu. Niech wyzdrowieją wszyscy łącznie z Haywardem i sky is the limit :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre jest to, że ten uraz który już od Finałów 2015 mu dokuczał jest już całkowicie wyleczony i nie powinien nawracać.

Przynajmniej wg. oficjalnych doniesień lekarzy.

 

A słyszałeś by lekarze mówili inaczej? Operacje zawodników zawsze kończą się sukcesem.

 

W finale 2015 pękła mu rzepka i operacyjnie ją poskładali (oczywiście operacja zakończyła się sukcesem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słyszałeś by lekarze mówili inaczej? Operacje zawodników zawsze kończą się sukcesem.

 

W finale 2015 pękła mu rzepka i operacyjnie ją poskładali (oczywiście operacja zakończyła się sukcesem)

 

Coś w tym jest..

 

Przed operacją Irving wspominał, że dokucza mu to co raz mocniej jednak jest w stanie grać i nie musi przechodzić tej operacji teraz. Z jakiegoś powodu zdecydowano się by zrobić ją właśnie teraz i wychodzi na to, że nie ujrzymy go w 1 rundzie. Miejmy nadzieję, że na drugą wróci w pełni sił i zdrowia, a ten uraz nie będzie już powracał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słyszałeś by lekarze mówili inaczej? Operacje zawodników zawsze kończą się sukcesem.

 

W finale 2015 pękła mu rzepka i operacyjnie ją poskładali (oczywiście operacja zakończyła się sukcesem)

Ostatnia operacja potwierdziła, że operacja z 2015 się udała i z rzepką wszystko jest ok. Przyczyną bólu u Irving'a był drut, który wtedy został wstawiony.

Jeśli Celtics uda się przebrnąć 1st rd to na drugą Irving powinien już być w pełni gotowy, więc nie jest tak źle. Bucks Heat czy nawet Wizards i Pacers na pewno są do łyknięcia nawet bez Kyriego (albo z Kyriem lekko zardzewiałym po tej przerwie).

Edytowane przez Regis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia operacja potwierdziła, że operacja z 2015 się udała i z rzepką wszystko jest ok. Przyczyną bólu u Irving'a był drut, który wtedy został wstawiony.

Jeśli Celtics uda się przebrnąć 1st rd to na drugą Irving powinien już być w pełni gotowy, więc nie jest tak źle. Bucks Heat czy nawet Wizards i Pacers na pewno są do łyknięcia nawet bez Kyriego (albo z Kyriem lekko zardzewiałym po tej przerwie).

to co, teraz trzeba kolano rozcinac, zeby wyjac ten drut? Niezle, to co kolano irvinga trzymalo sie ten caly czas jak uklad wydechowy VW od niemca, co plakal jak sprzedawal. ile games irving opuscil w tym roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny mecz Celtics. Rozier i Morris najlepsi. Tatum również bardzo dobre spotkanie. W pierwszej kwarcie doskonale w ofensywie prezentował się Baynes.

 

Jeżeli ktoś kombinuje, że fajnie byłoby wpaść w pierwszej rundzie na osłabionych Celtów, może się strasznie przejechać...

Dziś energia, agresja, walka na najwyższym poziomie. Nie było łatwo, Raptors przez większą część spotkania mieli delikatną przewagę, ale końcowa faza meczu należała już do Celtów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym zwycięstwie Celtowie mają tylko 2 mecze straty do Toronto. Jeśli wygrają z nimi 4.04 to zrobi się tylko mecz i tie breaker po stronie Bostonu. Toronto może jeszcze przegrać np. z Cleveland czy Indianą. Myślicie, że pierwszy seed na wschodzie wbrew pozorom jest jeszcze nieobsadzony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym zwycięstwie Celtowie mają tylko 2 mecze straty do Toronto. Jeśli wygrają z nimi 4.04 to zrobi się tylko mecz i tie breaker po stronie Bostonu. Toronto może jeszcze przegrać np. z Cleveland czy Indianą. Myślicie, że pierwszy seed na wschodzie wbrew pozorom jest jeszcze nieobsadzony?

Małe szanse. Raptors raczej nie dadzą się zepchnąć. Zresztą nie ma się co zabijać o pierwszy seed, lepiej zachować zdrowie i energię na play-offy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że trafiliśmy na drugiego Popovicha. U nas razem z zawodnikami gra trener i system. Ostatnie kontuzje pokazały że czasem nawet bardziej gra trener niż zawodnicy. Brad jest wart wszystkich pieniędzy, no i przy okazji Rozier chyba wykopał Smarta z roli 6mana. Ja osobiście nie widzę Terrego w roli trzeciego PG, kiedy wrócą Kyrie i Marcus. Poczynił za duży progres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to Terry zapewnił sobie miejsce w rotacji na dłużej. Jeżeli miałbym to wyboru longterm Rozier vs. Smart to biorę Terrego all day all night long. 

 

Przecierałem oczy ze zdumienia jak Baynes przylutował 2 tróje, ostatnio mu się zdarzały pojedyncze próby, ale nie brałem tego za poważną opcję, ciekawe czy to wypadek przy pracy, czy zwiastun jakiegoś dłuższego trendu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.