Skocz do zawartości

Boston Celtics - 17/18, czyli Rozkrok Danny'ego


obywatelPP

Rekomendowane odpowiedzi

Za rgm to Danny sadzi się na kolejny słaby rok w Nowym Orleanie. Liczy, że albo w td, albo po sezonie bez PO i odejściu DMC, Antek będzie miał dosyć.

 

Wtedy jest gotowy do uderzenie, a potwierdzać ma to, ze trade Irvinga to nie tylko upgrade na PG, ale coś więcej w rekrutacji, bo Davis i Irving to best buddies w NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo stracą go za free za rok?

a to niby czemu ?? Przeciez bedzie RFA. Opcje ktora wybral to betowanie na siebie i w wiekszosci wypadkow kiedy gosc jeszcze nic nie pokazal i jest polamancem to sie nie oplacalo... takze fantazje na bok zreszta tez nie bardzo jego nowy kontrakt o ktorym on marzy by pomiescili w salary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to niby czemu ?? Przeciez bedzie RFA. Opcje ktora wybral to betowanie na siebie i w wiekszosci wypadkow kiedy gosc jeszcze nic nie pokazal i jest polamancem to sie nie oplacalo... takze fantazje na bok zreszta tez nie bardzo jego nowy kontrakt o ktorym on marzy by pomiescili w salary

Będzie UFA a nie RFA. Nic go nie trzyma w mavs po sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no będzie UFA, ale rynek jest c***owy jak był i w sumie poza Mavs to są jakieś miejsca gdzie dostanie ten swój wymarzony gruby hajs? może Bulls? ale tak serio to nie widzę tego, Mavs są w komfortowej sytuacji i na ich miejscu bym się tylko śmiał z Noela i jego agenta Seby głupoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie UFA a nie RFA. Nic go nie trzyma w mavs po sezonie.

my bad przeciez teraz jest/byl RFA. Ale tak czy siak nie widze tego zeby sie o niego bili, gosc w zasadzie to tylko potencjal jeszcze ktory z roku na rok albo bedzie pokazywal ze warto o niego walczyc albo ze to tylkl potencjal ktory nie byl wykorzystany. Przy opcji nr2 niezle sie sparzy, bo jak zagra zly albo nawet przecietny sezon to Mavs i tak wiecej niz teraz (inni raczej tez) nie zaoferuja, nie mowie juz o tym jakby nie daj boze sie polamal... a przy opcji nr1 to Mavs po prostu da mu tego co chce Noel i tyle, maja go na rok za grosze i potem na przyszlosc. Jasne tu jest ryzyko ze ktos inny go zwerbuje, ale ja zawsze wole wierzyc w to ze jak gosc ma super CY i to jest jego 1 wysoka wyplata to zostaje z druzyna dzieki ktora stworzyla mu ta sytuacje. No jak bedzie zobaczymy ale latwiej mi by bylo uwierzyc w to ze go straca za darmo niz oddadza za 2 rundowy pick jak niektorzy pisza (a 1 rundowe to obecnie chyba najcenniejszy asset w lidze, wiec nikt go nie da, zwlaszcza wysokiego picku z 1 rundy)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za rgm to Danny sadzi się na kolejny słaby rok w Nowym Orleanie. Liczy, że albo w td, albo po sezonie bez PO i odejściu DMC, Antek będzie miał dosyć.

 

Wtedy jest gotowy do uderzenie, a potwierdzać ma to, ze trade Irvinga to nie tylko upgrade na PG, ale coś więcej w rekrutacji, bo Davis i Irving to best buddies w NBA.

#DavisComingHome2020 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

e tam

#JahilOkaforComingHome2018

Ale tak serio to nie zdziwiłbym sie gdyby Bulls przygarnęli w jakimś dealu Jabariego. Pytanie jak go Baksy cenią i jak długo bedą cenić. Może jabar plus c***owy deal za cap relief (trade exeption JB) i jakiego Granta czy Portisa? No nie teraz jeszcze, ale za kilka miesiecy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak serio to nie zdziwiłbym sie gdyby Bulls przygarnęli w jakimś dealu Jabariego. Pytanie jak go Baksy cenią i jak długo bedą cenić. Może jabar plus c***owy deal za cap relief (trade exeption JB) i jakiego Granta czy Portisa? No nie teraz jeszcze, ale za kilka miesiecy?

 

No Jabari to mega problematyczny grajek. Ofensywny potencjał bardzo wysoko przy mega wysokiej częstotliwości kontuzji. Gość jest wciąż bardzo młody i już pokazywał świetną grę w ataku. Ogólnie na miejscu Bulls chyba nie bałbym się przepłacić w FA, ale w wymianie? 

 

Picku swojego na pewno nie oddacie, a nie wiem czy macie jakieś inne? Dla Bux to żaden deal oddawanie Parkera za cap reliefy, bo równie dobrze można go pogonić w FA. Grant czy Portis to benchwarmerzy, ten drugi może jeszcze coś pokaże, ale ogólnie to ludzie na 15sty spot w rosterze i two-way contract. 

 

Może paczka w stylu Dunn/LaVine + Markkanen za Jabariego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Jabari to mega problematyczny grajek. Ofensywny potencjał bardzo wysoko przy mega wysokiej częstotliwości kontuzji. Gość jest wciąż bardzo młody i już pokazywał świetną grę w ataku. Ogólnie na miejscu Bulls chyba nie bałbym się przepłacić w FA, ale w wymianie?

 

Picku swojego na pewno nie oddacie, a nie wiem czy macie jakieś inne? Dla Bux to żaden deal oddawanie Parkera za cap reliefy, bo równie dobrze można go pogonić w FA. Grant czy Portis to benchwarmerzy, ten drugi może jeszcze coś pokaże, ale ogólnie to ludzie na 15sty spot w rosterze i two-way contract.

 

Może paczka w stylu Dunn/LaVine + Markkanen za Jabariego?

Broń boże Markkanen. Jego Bulls nie oddadzą za Goscia po(w czasie) kontuzjach w contract year.

 

Mi chodziło np. Problematyczny deal Teletovica + Parker za niskoopłacanego Portisa czy Granta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broń boże Markkanen. Jego Bulls nie oddadzą za Goscia po(w czasie) kontuzjach w contract year.

 

Mi chodziło np. Problematyczny deal Teletovica + Parker za niskoopłacanego Portisa czy Granta

 

To w sumie ciekawe, ale mi się wydaje, że w Bux liczą na Parkera i raczej untouchable będzie bez większych roszad. A widziałeś coś Markkanena na eurobaskecie w barwach Finlandii? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w sumie ciekawe, ale mi się wydaje, że w Bux liczą na Parkera i raczej untouchable będzie bez większych roszad. A widziałeś coś Markkanena na eurobaskecie w barwach Finlandii?

No dla mnie lepiej niż ciekawie gra na Eurobaskecie. Dla mnie na ten moment Lauri jest untouchable w Bulls. Ma dużo do poprawy ale w ataku już powinien być lepszy niż Mirotic był kiedykolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broń boże Markkanen. Jego Bulls nie oddadzą za Goscia po(w czasie) kontuzjach w contract year.

 

Mi chodziło np. Problematyczny deal Teletovica + Parker za niskoopłacanego Portisa czy Granta

ZarZąd Bulls nie umie robić deali

Nie ma bata ze ktoś na to wpadnie

 

Będzie tank i liczenie ze Silver da jakiegos franchise playera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kibice Celtics,

 

w naszej lidze beGM zwalnia się właśnie wakat w drużynie z Bostonu i poszukiwany jest nowy general manager. Wymagana jest w zasadzie przede wszystkim aktywność w grze , a jedynie zalecana jest jakaś tam minimalna znajomość zasad rządzących NBA, wartości rynkowej graczy etc. Ale też bez obaw bo wszystkich tych niuansów można się z czasem nauczyć. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieli by sie sprawdzić w roli GMa. Więcej informacji znajdziecie na forum w dziale All Time Fantasy.

 

Poniżej aktualny roster Celtics i stan skrzynki Dannego z pickami - jest trochę inaczej niż w realu, ale też chyba dosyć ciekawie ;)

 

nQa3K9a.jpg1naz1Tl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.