Skocz do zawartości

Boston Celtics - 17/18, czyli Rozkrok Danny'ego


obywatelPP

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Dlaczego Ainge nie chciał dać picku 2018 Brooklynu za PG, lub Butlera, a oddaje go za Kyriego?Co się zmieniło?Podpisanie Haywarda?Czy niezły offseason Nets, przez co pick może nie być tak wartościowy?

Ciekawe ile Stevens wyciągnie z Kyriego.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciszej nad tą trumną. Ainge chyba upadl na glowe.

 

Nie no pewnie.

 

Ile razy ja już to tutaj czytałem. Że jaki on to poyebany jest a wychodziło koniec końców że to on rozegrał wszystkich. Ilości przykładów nawet żal przytaczać.

 

Standardowy GM zostawił by to co miał a za rok był by zonk bo i Bradley i IT chcieli by mocnej kapusty a tu ni ma. Dalej ligowe średniactwo. A tak oba problemy poszły out.

 

Jak by nie patrzeć to Irving jest w każdym aspekcie lepszy od IT. Obaj są beznadziejnymi obrońcami ale jednak Kyle trochę mniej. O wartości ofensywnej nawet szkoda gadać.

 

Pick nets? A śledzicie wschód? Tam taka padaka że Nets owszem mogą mieć i jedynkę ale mogą też ocierać się o PO i co im wtedy z picku który może być w końcówce loterii.

 

Zaje deal dla Celtics. 

 

Zizic czy jak mu tam jeszcze nic nie pokazał a tu płacz jak by przynajmniej Horforda oddali.

 

 

LuL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ainge chciał wziąć George'a, ale to by blokowało możliwość podjazdu pod Haywarda, który w oczach Stevensa mógł być priorytetem. Mógł, ale nie musiał. Tak czy siak biorąc Haya nadal byłyby finansowe szanse na George'a. Tyle tylko że Pritchard się uparł i chciał zrobić PG na złość, a jak widać decyzje podejmowane pod wpływem emocji są marne #oladipo.

 

To a propos PG, a Jimmy był w oporowej cenie dla Bostonu od dwóch lat. Szczerze wolę obecny skład osoby Hayward - Brown - Smart - Tatum, niż jeżeli za dwójkę z nich miałbym dostać Butlera.

 

Dla mnie wymiana bez picku to byłby prawdziwy win-win. Teraz jednak uważam, że wygrali CC, ale jako fan C's nie czuję się wydymany. 

Co więcej, jeżeli potoczy się to tak jak pisze Eld, że Netsi wystrzelą w tym sezonie to i ugrają coś w stylu top10 na wschodzie. To nie będę płakał po 9-10 seedzie w drafcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryzykowny deal dla C's. Kyrie musi zostać liderem jakim on chce być, aby C's ten trade wygrali. Czy KI jest w stanie? We'll see.

 

CC dostają cos na dziś - IT, Crowder - oraz na "jutro" Zizic, pick. Nie spodziewałem sie. Mega dobry trade Kyrie.

 

Ale z perspektywy C's nie jesteśmy w stanie ocenic do konca tej wymiany.

 

A nets na wschodzie wejda do PO. Zobaczycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzowie (w RS) konferencji wymienili 4/5 pierwszej piątki, nie pamiętam takiej sytuacji.

 

I to wymienili korzystnie! Jedynie do zmiany Bradleya na Browna można się czepiać, chociaż nie skreślałbym Browna, bo rozwija się bez przerwy, dodatkowo ma lepsze warunki.

 

Jedyne, czego mi teraz brakuje, to mięso pod koszem. Mają tylko Ala i Morrisa, który do grania środku się nie nadaje. Sam nie wiem, jak mogliby się jeszcze wzmocnić, ale tanio jakiegoś kabana na kilkanaście minut masowania można byłoby próbować dostać. Musi pójść jakiś trade lub próba podpisania kogoś z FA. Assetów prawie nie ma. Rozier i jakieś picki jeszcze zostały - za to można coś ciekawego próbować ściągnąć. 

 

Co z tym Yabusele? Nadaje się do czegoś?

 

Z FA? Plumlee warty zainteresowania, ale nie wiem jak jego sytuacja i oczekiwania. Len? 

 

Ja bym próbował wskrzesić karierę J.Okafora, mimo tego, jaką macie tutaj o nim opinię. Kilkanaście minut na mecz, nowe otoczenie, może jakiś nowy pomysł. Do wzięcia jest prawdopodobnie za grosze. Nie wiem, dlaczego nikt nie chce krótkoterminowo zaryzykować, również spośród drużyn z czołówki. Kawał mięsa, które może się przydać na te kilka-kilkanaście minut w meczu, zależnie od matchupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne, czego mi teraz brakuje, to mięso pod koszem. Mają tylko Ala i Morrisa, który do grania środku się nie nadaje. Sam nie wiem, jak mogliby się jeszcze wzmocnić, ale tanio jakiegoś kabana na kilkanaście minut masowania można byłoby próbować dostać. Musi pójść jakiś trade lub próba podpisania kogoś z FA. 

 

Już to zrobili - podpisali Aarona Baynesa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O trejdzie Kyriego juz zostalo za duzo napisane by dodac cos nowego, ale jak byscie teraz ocenili cale offseason Celtics?

 

Bramka numer 1 czyli konserwatywne trzymanie sie tego co mieli:

IT [na wygasajacym kontrakcie]

Bradley [na wygasajacym kontrakcie]

Crowder [na dlugim kontrakcie]

pick #1 [Fultz?] [na dlugim kontrakcie]

pick Nets 18

Zizic

Olynyk [na dlugim kontrakcie]

~20M$ w cap space [za malo na Haywarda, podpisaliby kogos z grupy Pope, Gallo, GHill, Iggy] plus Room Exception

 

Bramka numer 2 czyli co z w/w maja na dzisiaj:

Irving [na 2-letnim kontrakcie]

Hayward [na dlugim kontrakcie]

Morris [na 2-letnim kontrakcie]

Tatum [na dlugim kontrakcie]

pick Lakers18 lub Kings19

Baynes

 

Ktora bramke byscie wybrali?

 

Przy okazji ten ostatni trejd pokazuje jak spektakularnie spartolili Bulls i Pacers swoje sytuacje.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym wybrał bramke nr 3:)

 

Fultz  w Drafcie

JB plus RL z chicago za IT, AB i pick nets (ewentualne jakieś kombinacje gdyby sie Salary nie zgadzało)

Nie mieli takiej bramki bo Bulls woleli wejsc w przebudowe niz brac graczy na teraz [i salary sie mocno nie zgadza].

 

Ale jak sie podsumuje offseason Celtics to zamienili troche glebi i upside'u w odleglej przyszlosci na 2 gwiazdy w prime.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już to zrobili - podpisali Aarona Baynesa.

Mało.

 

a skąd wezmą cap space na nich? celtics mogą chyba dać maks bi-annuala albo minimum, w tym momencie pole manewru mają mocno ograniczone 

No i tutaj rozchodzi się o to, na ile rynek ich wyceni. Osobiście widzę Lena biorącego i minimum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skąd wezmą cap space na nich? celtics mogą chyba dać maks bi-annuala albo minimum, w tym momencie pole manewru mają mocno ograniczone 

Mogą tylko dać minimum - Bi annual nie mogą bo podpisali Haywarda w ramach cap space

Mało.

 

No i tutaj rozchodzi się o to, na ile rynek ich wyceni. Osobiście widzę Lena biorącego i minimum. 

Ale wtedy Suns może wyrównać bo Len jest nadal RFA i w ogóle nie wiem czy RFA możesz dać mniej QO dopóki są zastrzeżeni

 

Ale jak sie podsumuje offseason Celtics to zamienili troche glebi i upside'u w odleglej przyszlosci na 2 gwiazdy w prime.

Nie do końca bo oddali 80% swojej s5 w tym najlepszego zawodnika ( przypominam 2 nd All NBA) i wszystkie assety - w tej chwili został im tylko wybór od 76ers i brak puzzli by zrobić kolejna wymianę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak sie podsumuje offseason Celtics to zamienili troche glebi i upside'u w odleglej przyszlosci na 2 gwiazdy w prime.

 

Co w ich sytuacji jest moim zdaniem mądra decyzją zważywszy na to, że potrzebuja tez ogrywac Browna i Tatuma.

Głębia bym się tak nie martwił, sa atrakcyjnym rynkiem, będą przez najbliższe lata Contenderem więc paru vetsów za minimum sie skusi, a i jeszcze picki zostały. Kluczowe jak dla mnie bedzie sie pozbycie za rok Horforda, z pozostałymi assetami za dobrego centra. Myślę, że AD to ciagle mokry sen Dannyego, ale w tej lidze niczego nei mozna wykluczyć.

 

By the way myślę, że celem Bostonu nie jest ten sezon tylko dłuższa perspektywa, a jełsi się potwierdzi odejscie Lebrona na Zachód w przyszły offseason, to maja na tyle elastyczności żbey zrobic cos grubego za rok.

Edytowane przez Stryder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tutaj rozchodzi się o to, na ile rynek ich wyceni. Osobiście widzę Lena biorącego i minimum.

"Suns tendered $4.2M qualifying offer" - po co mialby brac minimum?

 

Kluczowe jak dla mnie bedzie sie pozbycie za rok Horforda, z pozostałymi assetami za dobrego centra. Myślę, że AD to ciagle mokry sen Dannyego, ale w tej lidze niczego nei mozna wykluczyć.

Czy ta wymiana Celtics sie przypadkiem nie wypisali z ewentualnej walki o Anthonego Davisa [gdyby ten wyladowal na rynku w najblizszym roku z hakiem]? Bo paczka typu Smart, Tatum, Brown, pick Clippers/Grizzlies i Lakers/Kings juz chyba nie bylaby automatycznie najlepsza oferta? Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą tylko dać minimum - Bi annual nie mogą bo podpisali Haywarda w ramach cap space

 

 

no właśnie tak też myślałem, ale nie chciało mi się sprawdzać ;) Len raczej poza zasięgiem, minimalny kontrakt Suns wyrównają na pewno

 

chyba im zostaje Bogut :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwołując się do pomysłu Matka - ciekawe czego Philly oczekuje za Okafora. Jeżeli cena nie jest wyżyłowana i wystarczy pakiet złożony z dwójki spośród Rozier - Yabs - Nader - Ojeleye - Theis  i paczka podrzędnych picków to myślę, że warto zaryzykować. Myślę jednak, że 76ers nie puści Jahila póki obawiają się o zdrowie Joela...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.