Skocz do zawartości

Boston Celtics - 17/18, czyli Rozkrok Danny'ego


obywatelPP

Rekomendowane odpowiedzi

DEzNrYHXcAAyftL.jpg

Tak wygląda roster Bostonu. Super, że Celtics docenili Nadera i dali mu 4 lata- 6 mln, chyba najrówniejszy jeśli chodzi o forme w  Summer League z Bostonu i do tego MVP D-League. A Ojeleye udowodnił, że może byc fajnym wzmocnieniem z ławki na 3/4, po obu stronach parkietu, może z większym wskazaniem na defensywe a ma czym sie masować ^^ łapska i sylwetka jak terminator. Ale i tak przy takim młynie chyba nie mają za bardzo co myśleć o minutach, ale kto wie. Za to ten pan może dostać spore.  Zizic ostatnie dwa mecze w SL :

1. 17 minut :  12 pkt / 13 zbiórek / 2 asysty / 1 blk  ( 5/7 ).
2. 17 minut :  14 pkt / 10 zbiórek / 2 asysty / 3 blk  ( 3/5 ).

Optymistycznie czekam na sezon :smile:

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby już takie s5 jak podał Ptak to myśle, że Brown predzej na SG a Hayward na SF. Brown w rookie sezonie najwiecej czasu na SG spędził, ze względu na kontuzje Bradleya i spisywał sie tam najlepiej . Ale myśle, że najbardziej prawdopodbne s5 na ten  moment to :

IT/Hayward/Crowder/Morris/Horford lub IT/Hayward/Crowder/Horford/Zizic ( Baynes)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam,że póki co Brown i Tatum przy takim rosterze zaczną sezon na ławce

 

S5: Thomas, Crowder/Hayward, Hayward/Crowder, Morris, Horford

 

Bench: Smart/Rozier, Smart/Brown, Brown/Tatum, Yabusele, Baynes

 

0-10mpg: Nader, Ojeleye, Theis, Zizic

 

Pewnie tak to będzie +- wyglądać.Brakuje mi tu chociaż jednego,dwóch wyjadaczy z ławki(Gerald Green,Tony Allen etc).Jestem też bardzo ciekaw naszego czarnego Birda ;).Koleś spisywał się całkiem nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jeszcze pod uwagę brać jeden ważny aspekt - potencjalne zawieszenie Morrisa.

Ja jednak strzelam, że na początku sezonu główna piątka (nie zawsze muszą wychodzić w takim składzie) to będzie:
IT - Smart - Hayward - Crowder - Horford

Edytowane przez Maju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://clutchpoints.com/celtics-have-informed-cavaliers-their-interest-in-kyrie-irving/

 

Po co ja się pytam? Mam nadzieję,że to tylko plota

 

potencjalnie pytam

masz na stole wymiane IT + Crowder + pick (nie brooklynowski tylko po prostu np bostonu 1 rundowy) za Irvinga

 

bralbys czy nie?

bo ja bym nawet okiem nie mrugnal 

 

 

edit :

xD nie wszedlem od razu w linka tylko widzialem ze jest "celtics have informed cavs their interest in kyrie irving"

heh, a tam wlasnie taka propozycja

 

w kazdym razie na miejscu Celtow zrobilbym to bez zastanowienia, a na miejscu Cavs juz nie koniecznie

Edytowane przez zalias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pick jak już sam widziałeś albo Brooklyn albo Lal 2018/Sacto 2019.Imo Kyrie nie jest aż takim upgrade'm nad IT żeby dodawać do niego Crowdera i pick top10.Poza tym zrobiła by się niezła gównoburza po takiej wymianie apropo lojalności,bo Thomas stał się swoistą maskotką Celtics,przejął tą drużynę po erze big3,ma wielkie serducho,angażuje się w sprawy klubu i za to Boston go kocha.Wymiana na kręcącego nosem Irvinga,który bez Lbj nie potrafił uciągnąć drużyny byłoby marketingowym strzałem w stopę.Jedyny plus to jego kontrakt,bo coś czuje,że Thomasowi trzeba będzie dać więcej niż teraz ma Irving.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danny Ainge i lojalnosc - wybierz jedno. Takze ta kwestie mamy z glowy. Co do Crowdera oni i tak maja za duzy tlok na SF - Hayward, Tatum, Brown i Crowder, troche tloczno a ze jeszcze Crowder jest mega kaprysny i unosi sie honorem nie zdziwie sie jak bedzie robil sceny po tym jak cale lato krazyly ploty o jego wymianie + moze troche mniej minut dostawac. Ma super kontrakt jeden z lepszych w lidze i generalnie dlatego jego wartosc powinna byc wyzsza niz same umiejetnosci, no ale jak pisalem tloczno bardzo wiec jakby go wymienili bym rozumial dlaczego. Takze najwieksza strata to ten pick ktory sprawia ze IT zamieniany w Irvinga. Tutaj ja mam takie zdanie ze chociaz rzeczywiscie to nie jest na dzien dzisiejszy duzy upgrade a moze dla niektorych wcale nie jest, ale wg mnie ostatni sezon IT to jego sufit, a Irving ma jeszcze sporo rzeczy ktore moze poprawic lub dolozyc chociazby w momencie jak bedzie mial pilke w lapie czesciej, ktora obecnie ma LBJ. Ostatnia kwestia mnie osobiscie martwi kontuzja IT ta ostatnia biodra, ona jest troche tricky to samo mial Johnny Flynn i generalnie ona zatrzymala i uniemozliwila mu rozwoj kariery w NBA, a Flynn tak samo jak IT w duzej mierze bazowal na swojej szybkosci, ktora mu po tej kontuzji nigdy nie wrocila. Gdybym mial pewnosc ze IT zagra jeszcze chociaz 2-3 pelne sezony takie jak poprzednie to w sumie dyskusji by nie bylo, ale jak napisalem po 1 boje sie o biodro a po 2 to jest juz wg mnie jego sufit, a Irvinga jeszcze nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli na ten moment:

PG:Thomas Rozier i ten nowy z euroligi

SG:Smart Brown

SF Gordon Crowder Tatum Olejeye

PF Crowder Morris Ojeleye i Yabu

C Al Baynes Zizič Theis

Szczerze to gdyby nie to ,że lubie Thomasa i z pkt widzenia marketingu jego obecność jest pożądana to chciałbym aby wysłać go do Clevland za Irvinga.Bez Bradleya nie mamy stopera na przeciwnika z pozycji pg/sg oraz w S5 na SG wyjdzie albo Smart albo Crowder...

Na Browna raczej za wcześnie,aczkolwiek widze w nim w przyszłości zastępce Averego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite w tej historii niedoszłego trejdu jest to, że pozostał spekulacją pomimo tego że Larry i Danny znają się doskonale i mając ofertę OKC bez problemu mogli się dogadać co do lepszego pakietu grając ze sobą w otwarte karty. Tymczasem z tego co wiemy Bird do nikogo już nie zadzwonił tylko zaakceptował transfer, a prezcież spokojnie mógł postawić Ainge'a pod ścianą i powiedzieć mu albo dajesz mi to i to albo za godzinę George będzie w innym zespole.

Edytowane przez PangLoss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite w tej historii niedoszłego trejdu jest to, że pozostał spekulacją pomimo tego że Larry i Danny znają się doskonale i mając ofertę OKC bez problemu mogli się dogadać co do lepszego pakietu grając ze sobą w otwarte karty. Tymczasem z tego co wiemy Bird do nikogo już nie zadzwonił tylko zaakceptował transfer, a prezcież spokojnie mógł postawić Ainge'a pod ścianą i powiedzieć mu albo dajesz mi to i to albo za godzinę George będzie w innym zespole.

Popsuję Ci dzieciństwo.Aigne z Birdem to mógł sobie co najwyżej pogadać o dawnych czasach jak to wojowali z Bulls czy Lakers ;).Od początku maja GMem Pacers jest Kevin Pritchard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popsuję Ci dzieciństwo.Aigne z Birdem to mógł sobie co najwyżej pogadać o dawnych czasach jak to wojowali z Bulls czy Lakers ;).Od początku maja GMem Pacers jest Kevin Pritchard.

 

Nie ma to żadnego znaczenia, Bird jest wciąż związany z klubem, z Kevinem i raczej naiwne jest założenie, że nie wiedział z pierwszej ręki co się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to żadnego znaczenia, Bird jest wciąż związany z klubem, z Kevinem i raczej naiwne jest założenie, że nie wiedział z pierwszej ręki co się dzieje.

Aha czyli uważasz,że Bird mimo tego że był zwolniony to nadal miał wpływ na personalne roszady w składzie Pacers? Że zadzwonił do Pritcharda i powiedział "Ty, bo ja z Dannym wynegocjowałem taka i taka ofertę..."? Błagam bądźmy poważni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówimy nie o zwolnionym Henninganie z Magic, tylko o Larrym Birdzie, od dekad związanym z Indianą, który jak ja to rozumiem sam odszedł ze stanowiska na które wskoczył jego wieloletni współpracownik, pozostając konsultantem w klubie. Jakie niby kwestie miałby konsultować z obecnymi włodarzami jak nie trejd nad którym kilka miesięcy temu pracował?

Ja nie twierdzę, że Bird poza wiedzą Pacers nieformalnie miałby się kontaktować z Dannym tylko się dziwię, że Pacers mając tak doskonałe dojście do jednego z GMów rywali przez Larryego właśnie nie wykorzystali tego na ostatnim etapie negocjacji.

A w teksty o nie trejdowaniu na wschód nie wierzę, czy kiedy w lutym Bird żądał za Gearge'a od Bostonu te wszystkie srebra rodowe to blefował? Nie zrobiłby tego trejdu, nawet dostając ten pakiet marzeń, bo to rywal ze wschodu? Nie wydaje mi się, raczej brzmi to na szukanie usprawiedliwień na siłę po fakcie dlaczego do tego nie doszło.

Edytowane przez PangLoss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.