Skocz do zawartości

Boston Celtics - 17/18, czyli Rozkrok Danny'ego


obywatelPP

Rekomendowane odpowiedzi

Finał 2017 Celtics - Warriors i dwa lineupy śmierci:

 

Curry - Klay - Durant - Iguodala - Green

 

Thomas - Hayward - Brown - Tatum - Crowder

 

Nie widzę tego :nevreness:

 

Ale z TOP 5 draftu to właśnie Tatum wydawał mi się głównym kandydatem na busta, a wygląda jak dotąd bardzo dobrze. Może będą z niego ludzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieładnie! Tatum to mój ulubieniec, kij z tym że w Cs. Zawsze miałem go na #2. Akurat nie wiem czemu miałby być bustem - naprawdę mało znaków zapytania,

Typ był bardziej na podstawie przeczucia niż rzetelnej oceny potencjału. Przy każdym młodym talencie starasz się znaleźć jakieś sensowne porównanie, mi się Tatum skojarzył na początku z Rudym Gayem, co od razu pociągnęło za sobą przeczucie, ze będzie to bust.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak dowiedziałem się od chłopaków od statystyk, że Bradley jest słabym obrońcą, czekam na statsy potwierdzające, że Aron Baynes to absolutny top defensywy i topowy zbierający na poziomie Dwighta, Rodmana i Bena Wallacea w swoich prime. 

Hehe :rugby:  Baynes jest słaby, nie wiem, po co Celtics go wzięli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogo na centrze ma aktualny mistrz NBA?

Celtics mają mieć pod kosze kolesia za małą kasę ktory zbierze 10 piłek średnio na mecz. Ewentualnie dobije 3 która nie wpadnie. Lepszy byłby Drummond ale nie chciał grać za 5000000$

Warriors mają tyle talentu, że nawet mając Ciebie albo mnie na centrze będą postrachem tej ligi :playful:  U Celtów tyle talentu nie zauważyłem, by wystarczył im byle grajek na centrze. Może za rok ta saga się skończy, jak Ainge wyłowi z draftu Bambę albo Aytona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Alonzo :grin:

 

To była najlepsza dostępna opcja na rynku, masz racje, lepiej by było sciągnać Goberta. Tak jak Wy GH, oh wait.

Dużo musieliście za Haya oddać, a ja cieszę się z zatrzymania JJa, Waitersa i Ellingtona, a doszedł jeszcze Olynyk (tak odnośnie GH).

Gdyby to Heat podpisali Gordona Haywarda, to zamiast tej 4 powyżej byłby tylko JJ lub Waiters.

Super, że macie Haya, podoba mi sie jego gra, ale ja nie byłem fanem odpuszczania połowy składu za niego w Heat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo musieliście za Haya oddać, a ja cieszę się z zatrzymania JJa, Waitersa i Ellingtona, a doszedł jeszcze Olynyk (tak odnośnie GH).

Gdyby to Heat podpisali Gordona Haywarda, to zamiast tej 4 powyżej byłby tylko JJ lub Waiters.

Super, że macie Haya, podoba mi sie jego gra, ale ja nie byłem fanem odpuszczania połowy składu za niego w Heat.

Ja bym odpuścił całą trójkę, a nawet czwórkę wspomnianą przez Ciebie za Haywarda. Inna jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo musieliście za Haya oddać, a ja cieszę się z zatrzymania JJa, Waitersa i Ellingtona, a doszedł jeszcze Olynyk (tak odnośnie GH).

Gdyby to Heat podpisali Gordona Haywarda, to zamiast tej 4 powyżej byłby tylko JJ lub Waiters.

Super, że macie Haya, podoba mi sie jego gra, ale ja nie byłem fanem odpuszczania połowy składu za niego w Heat.

Połowy składu?

 

+ GH, Tatum, Baynes, Morris

- Bradley, Olynyk, Amir, Zeller

 

Wypadło dwóch gości z s5 i wpadło dwóch.

Z tym, że GH + Morris > Bradley + Amir.

Olynka bedzie brakowac, ale na jego miejsce jest troche inny typ grajka - Baynes.

+ "rośnie" nam świetny drugi garnitur. Smart + Brown + Tatum + Zizic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym odpuścił całą trójkę, a nawet czwórkę wspomnianą przez Ciebie za Haywarda. Inna jakość.

Indywidualnie Hay jest zdecydowanie najlepszym graczem z tej 5, ale przy 4 do 1 to już nie jest dla mnie takie oczywiste..

Heat tracą przy Hayu głębię składu, a ich sufit to i tak wtedy tylko druga runda. 

Ciekawi mnie, jak drużyna Heat się rozwinie w tym sezonie.

Nie chcę chłopakom z Celtics o Heat pisać w ich temacie, zatem jakby co.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połowy składu?

 

+ GH, Tatum, Baynes, Morris

- Bradley, Olynyk, Amir, Zeller

 

Wypadło dwóch gości z s5 i wpadło dwóch.

Z tym, że GH + Morris > Bradley + Amir.

Olynka bedzie brakowac, ale na jego miejsce jest troche inny typ grajka - Baynes.

+ "rośnie" nam świetny drugi garnitur. Smart + Brown + Tatum + Zizic.

Zmiany personalne w rosterze Celtics możemy wg mnie rozpatrywać na dwa sposoby:

 

1. Przyszłościowo

2. Na teraz

 

Przyszłościowo się wzmocnili. Tatum obok Smitha i Adebayo jest moim ulubionym rookie.  Hayward powinien teraz zacząć wchodzić w swój prime. Semiego Olejeye bardzo chciałem do Heat, Brown był moim ulubionym graczem Celtics w tegorocznych playoffs (Olynyk najbardziej hejtowanym i los się na mnie zemścił ;) ) i dochodzi jeszcze kilku młodych graczy i słynne piki Danka.

 

I NA Teraz

Celtics stracili Bradleya, który z Izajaszem na boisku musiał bronic za dwóch, toteż Lorakowi takie dziwne statsy wyszły, Amir, który też był niezły w obronie oraz Olynyk, który coby o nim nie mówić był kluczowym rezerwowym Celtics. Boston stracił swoją głębie składu. Kto teraz będzie grał na dwójce? Smart zapewne. Morris jest fajny, ale to kolejny skrzydłowy. Komu zabierze minuty? Haywardowi, czy Crawderowi? Celtics do tytanów zbiórek się nie zaliczali, a teraz pewnie będzie z tym jeszcze słabiej. wg mnie muszą dokonać jakiegoś tradeu przed, czy podczas sezonu, żeby można ich traktować poważnie w walce o Finał, jak zapewne byś chciał.

 

Dla mnie na ten moment są jedną z kilku kandydatów do nr2 na Wschodzie w nadchodzącym sezonie, ale nie są żadnym pewniakiem.

 

Na Tu i Teraz wcale się nie wzmocnili. Jak Tatum i Brown i inni młodzi gracze się bardziej ograją - jasne, ale wiesz - za sezon, czy dwa to się wszystko może wydarzyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.