Skocz do zawartości

Minnesota Timberwolves 17/18


DamianOItalianO

Rekomendowane odpowiedzi

Wiggins lider Wolves hahaha, dobre! Do czasu kontuzji LaVine to był tak naprawdę 4 gracz... To ekipa KATa i nie boje się powiedzieć - nawet z Butlerem tak będzie! Butler uwielbia być 2 opcja, trochę rozgrywającym i stoperem w defensywie. Więc tak będzie, a co do ekipy, to szczerze wolałbym LaVina zamiast Wigginsa, bo i na SG jest lepszy i jako 6th man. A tak to mamy i PG i SG które nie rzuca za 3 :)<br />Z młodszych i dobra def. bralbym Holidaya, bo choć nie jest asem za 3 to pasuje do TT. Z innych to Hill/Teague, Korver na 1-2 sezony lub Ingles, no i może Pope.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Po 30/06/2017 Jordan Hill ma gwarantowany kontrakt, więc chyba do tego dnia bym jednak go zwolnił z tego obowiązku.

 

 

4 bańki extra do salary.

 

https://twitter.com/...444763304505345

 

Ruch jak najbardziej zrozumiały, należało się go spodziewać.

Można znaleźć tańszego weterana do przybijania piątek przy ławce.

Edytowane przez DamianOItalianO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak spodziewałem zwolnienia Hilla, tak wymiana z Jazz mnie lekko zaskoczyła.

Trochę źle się wyraziłem, szykowałem się na zmianę na pozycji rozgrywającego, ale liczyłem, że... za Rubio dostaną więcej niż miejsce w salary i pierwszorundowy odległy pick (chroniona top 14 od Oklahomy)

Chociaż chyba na tym Laydenowi i Thibodeu najbardziej zależało. Muszą myśleć, że wkrótce będą musieli podpisać duże i długie umowy z Katem i Wigginsem.

 

Szykują się gruba kasa dla Lowry. Czy to dobry pomysł?

Lubię go, ale już 31 na karku. W sumie to zbliżony przebieg do Rubio, który chyba od 15roku życia gra profesjonalnie w basket i miał kontuzję acl. Dlatego kwestia długości tego kontraktu, 4letni maks będzie pewnie..

Liczę tylko, aby nie szykowali kasy na długoletni kontrakt dla Rose.

 

I pytanie, jak to jest?

Pekovic przechodzi na medyczną emeryturę. Klub nie płaci graczowi, tylko firma ubezpieczeniowa. Jednak jego gaża, jest wliczona w salary na długość jego kontraktu? I czy jest liczony jako gracz, czy aby zamknąć roster musimy zatrudnić 15graczy, nie licząc Peka?

Edytowane przez DamianOItalianO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I pytanie, jak to jest?

Pekovic przechodzi na medyczną emeryturę. Klub nie płaci graczowi, tylko firma ubezpieczeniowa. Jednak jego gaża, jest wliczona w salary na długość jego kontraktu? I czy jest liczony jako gracz, czy aby zamknąć roster musimy zatrudnić 15graczy, nie licząc Peka?

 

 

Zwolnili go z powodów medycznych, bo nie zagrał przez okrągły rok, więc ten jego kontrakt znika z salary. Logiczne wydaje się, że nie jest też liczony jako część rostera, ale nie jestem pewien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwolnili go z powodów medycznych, bo nie zagrał przez okrągły rok, więc ten jego kontrakt znika z salary. Logiczne wydaje się, że nie jest też liczony jako część rostera, ale nie jestem pewien.

 

nie jest, to jest chyba taka sama sytuacja jak z Boshem

ani w salary, ani w rostrze i jeszcze inny klub moze sobie go podpisac za ile chce i w takim wypadku klub ten poprzedni czyli w wypadku Pekovica Minnesota jakby placi roznice miedzy oryginalnym kontraktem, a nowym (po za salary oczywiscie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zalias

 

 

nie jest, to jest chyba taka sama sytuacja jak z Boshem

ani w salary, ani w rostrze i jeszcze inny klub moze sobie go podpisac za ile chce i w takim wypadku klub ten poprzedni czyli w wypadku Pekovica Minnesota jakby placi roznice miedzy oryginalnym kontraktem, a nowym (po za salary oczywiscie)

Poszedłeś dużo dalej niż moje oryginalne pytanie.

Mówisz o sytuacji po powrocie z emerytury medycznej. Miało to już kilka razy miejsce i wówczas aby taka sytuacja mogła zajść musi być spełnionych kilka warunków:

1. obowiązywać kontrakt w poprzedniej drużynie,

2. w nowej drużynie musi zagrać jakąś minimalną liczbę meczy (7, może 15 nie pamiętam szczegółowo)

Wtedy wliczał się ten kontrakt do salary jego poprzedniej drużyny.

Swego czasu chyba Portland miało takiego gracza i wtedy na ten temat o tym czytałem.

Tutaj z Pekovicem nie będzie takiej sytuacji, bo mu zdrowie na to nie pozwoli, a dwa to center nie do takiej szybkiej koszykówki jak teraz (chociaż uwielbiałem go oglądać)

 

Ja pytam tylko o to czy gaża Pekovicia, jest wliczona w salary na na ten sezon? (Inaczej jest na hoopshype, inaczej w basketball insiders)

Jeśli jest liczony do salary to czy jest liczony jako gracz, czy aby zamknąć roster musimy zatrudnić 15graczy, nie licząc Peka?

Edytowane przez DamianOItalianO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pytam tylko o to czy gaża Pekovicia, jest wliczona w salary na na ten sezon? (Inaczej jest na hoopshype, inaczej w basketball insiders)

Jeśli jest liczony do salary to czy jest liczony jako gracz, czy aby zamknąć roster musimy zatrudnić 15graczy, nie licząc Peka?

Musisz mieć minimum 13 graczy na kontraktach i max 15 albo 20 ( pomiędzy sezonami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woj potwierdzil znaczy potwierdzone. Teague 57/3 wiec dobry kontrakt, szczegolnie pod względem długości

Ale ja tego nie kupuje

 

Oddali 2 lata Rubio by brać 3 lata Jeffa za większą kasę - gorszy obrońca kreator i akurat rzut za 3 to nie jest jego mocna strona i nie robi to zbyt często.. Jak odliczymy jeden dziwny rok to mają gościa co rzuca za 3 z 34 % skutecznością..

 

Szału ni ma ,że tak powiem

 

Dla mnie poszli w dół w stosunku do Rubio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tego nie kupuje i jestem trochę zawiedziony. Oczywiście należy się cieszyć że to nie Rose, ale chyba tylko i wyłącznie zdrowie przesądziło że zrezygnowali z Rubio i wzięli Jeffa.

 

Choć z drugiej strony kiedy się będzie kończyć Jeff oni będą musieli miec dużo kasy na KAT'a i Butlera. Tyle że teraz patrzę w rooster i oni pod kontraktami nie licząc Jeffa mają 8 gości więc to nie koniec ruchów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.