Skocz do zawartości

Cleveland Cavaliers 2017/18 w oparach absurdu


memento1984

Cleveland  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gilbert vs Griffin

    • Team Gilbert
      12
    • Team Griffin
      33
  2. 2. Wzmocnienia, wrozka

    • PG13
      5
    • Butler
      3
    • obaj
      0
    • zaden
      37
  3. 3. Gracz "zagrozony" wymiana?

    • Love
      23
    • Shumpert
      7
    • Frye
      2
    • Ryszard
      0
    • Tristan
      8
    • JR
      5


Rekomendowane odpowiedzi

LJ lata całe robił kosmiczne on/off co się skonczyło, a ludzie to delikatnie chcą pomijać. Wymień LJ na czołowego F i z tym rosterem widzę spokojnie opcje na lepszy bilans

 

Co do konfliktu - wyżej wypisane

Bronball - odpuszczenie D, za dominację O

Lubowałeś się w przytaczaniu statystyk Wade'a, a 100 razy nie odpisywałeś na fakt, że niewielu graczy na planecie mogło tak pogaraszać jego staty jak LJ (kwestia gry z piłką Wade'a i cofnietego na 12 metr LJ).

 

Co do TT i Smitha - LJ zalatwil im gigantyczne umowy, gdy I TAK zostaliby w Cavs za znacznie mniejsze pieniądze.

 

Curry, CP3, Harden, Butler, Dipo, Giannis, Davis, Embiid - 8 typów do których nie ma podjazdu w tym RS

 

Lillard, Irving, Westbrook, Durant, LMA, Jokic -> to jest mniej więcej poziom LJ w tym sezonie w RS (pewnie kogoś jeszcze pominąłem). Yup, w styczniu pisałem że nie 3 piątka, polepszył swoją grę więc 2-3 piątka.

Masz tyle samo racji w obecnyn pojeździe po Lebronie jak miałeś kiedy stawiałeś go poniżej Kobiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie tu jest pojazd? Czyste fakty.

 

Najprawdopodobniej w PO LJ zacznie bronić i znów będzie top5 koszykarzem na planecie z najwyższym potencjałem na bycie #1.

Ale jak oceniamy wyłącznie obecny RS, to fakty są takie, a nie inne.

Fakty są takie, że Oladipo ma lepszy skład i gorszy bilans. Butler dużo lepszy skład i gorszy bilans. To, że nie lubisz tych faktów, to akurat twój hejteryzm LBJ jest oczywisty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesujaca teoria przy fakcie, że ten dużo lepszy skład Butlera robi be niego -6.0/100, lepszy jakoby skład Indy bez Oladipo robi -8.3/100. a ten fatalny roster LJ bez niego jest dodatni +1.7/100

 

(suchy on/off jest dość głupi, ale sam bilans stokroć głupszy).

 

Drugi najlepszy gracz Cavs to Nance JR, którego oddałeś za dwa 2nd round picki przekonując wcześniej, że to fatalny obrońca, który pozbawia minut Zubaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubowałeś się w przytaczaniu statystyk Wade'a, a 100 razy nie odpisywałeś na fakt, że niewielu graczy na planecie mogło tak pogaraszać jego staty jak LJ (kwestia gry z piłką Wade'a i cofnietego na 12 metr LJ).

To nie jest fakt, tylko opinia. Faktem jest, że Wade był notorycznie kontuzjowany w playoffach począwszy od g5 finałów 2011. Dodać do tego, że w sezonie 10/11 pomimo posiadania LeBrona dalej grał na poziomie top5 ligi, a potem do tej dyspozycji w playoffach nawiązał jeden raz, to Twoja teoria (Wade robił kiepskie statystyki w playoffach 12-14 przez LeBrona) nie trzyma się jakiegokolwiek sensu, po prostu jest nie do obrony. 

 

A nawet gdybyś miał rację - a, patrz wyżej, nie masz - to świadczy to bardzo źle o supporcie LeBrona, że był do niego tak fatalnie dopasowany. ZAWSZE ocenia się dopasowanie supportu względem lidera, Ty, z wiadomych względów, robisz wyjątek, i krytykujesz Lebrona za to, że źle pasował do Wade'a. Jak Butler musiał grać obok Rondo i Wade'a to pisałeś, że ''niewiele gwiazd na obwodzie mogło tak pogarszać spacing Bulls jak Butler'' czy raczej ''LOL, ich kompletnie pojebało, że podpisali Rondo i Wade'a"? :]

 

Najzabawniejsze, że LeBron z okresu Heat to jeden z najlepszych rozgrywających, scorerów i (obwodowych) obrońców w historii, więc chyba jednak można mu wybaczyć, że nie był świetnym spot up shooterem offball. :]

 

Oczywiście Wade i LeBron to był dosyć słaby fit, ale nie przeszkadzało to w sezonie 10/11 temu pierwszemu grać na poziomie superstara.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytaty, bo zmyślasz - zwłaszcza z tym Zubacem.

 

Napisałem, że zawalał D w Lakers grając na C - co było prawdą i że jest chimeryczny (co było prawdą) i nie daje spacingu (co było prawdą), plus i tak musiałem go oddać, bo nie wyrównałbym oferty w 2019. Lubię go fajnie, że wymiata w Cavs, zwłaszcza w defensywie.

 

A pisanie, że Nance to 2 najlepszy gracz w Cavs to po pierwsze przekłamanie, po drugie co ma do rzeczy? Support LJa bez niego jest dodatni. Co kogo obchodzi kto tam jest 2, 4 czy 7 graczem? Oceniamy RS.

 

Tylko to, że źle interpretowane statystyki prowadzą Cię do błędnych wniosków.

 

Towns, Gibson, Wiggins to jest świetne trio, a ty próbujesz przekonać, że Butler ma gorszy support, bo bez Niego są bardziej na minusie. Pomyśl przez chwilę jaki materiał ludzki porównujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz, że właśnie po '11 się zaczął bronball? A ty uparcie przywoływałeś a) statystyki DW (na którego fatalnie wpływał LJ swoim cofaniem się na 10 metr i"graj se Wade 4v5 z piłką, jak nie moja akcja to mam to dupie) b ) uparcie pomijałeś wsparcie defensywne tego supportu c) głębie tego supportu. 

Nie pierwszy topowy gracz ligi, który z LJem wygląda gorzej. LJ to GOAT robienie z rolesów legit graczy i to jest jego wymarzony support (grit, grind and 3s).

Twój top10 ligi przed dostaniem się do Cavs - Kevin Love.

Mylisz skutek z przyczyną, bo Bronball się zaczął dlatego, że Wade nie domagał, nie na odwrót. Świetnie to widać na tle porównania serii z Bostonem w 2011 i 2012 roku, serii z Pacers '12 a '13, spadku produkcji Wade'a w RS i playoffach (świetnie to pokazuje nawet proste ws/48), i tak dalej.

 

A ja niczego nie ignorowałem, bo twierdziłem że to był dalej bardzo dobry skład, Ty twierdziłeś, że to był jeden z najlepszych składów w historii też w latach 12-14. :]

 

​Co gorsza, dalej ignorujesz, że Wade w playoffach '12 i '13 nie był zdrowy, a w 2014 był już dużo gorszym zawodnikiem (co pokazuje nawet jego gra w RS), a ignorowanie faktów nie jest poważne.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy rzucałem tezę że LE Bron w tym roku niekoniecznie jest w TOP 5 i nie zasługuje na bycie w pierwszje piątce NBA to spodziewałem się burzy, kontrowersji , dyskusji ale nie spodziewałem się takiego gówna

 

Nie wiem który z obrońców LE Brona podał bardziej kretyński argument czy

 

Marcus Camby z tekstem że ławka Blazers jest lepszy od starterów Cavs

Czy

Rappar ze swoim nieśmiertelnym tekstem ,że Pacers ma lepszy skład od Cavs

 

Naprawdę trudno mi rozstrzygnać który z Was się bardziej ośmieszył

 

Rappar już dawno w obronie Le Brona zamienił się w Vasqueza tzn powtarzanie w kółko tego samego na różne sposoby nawet jak w tym nie ma sensu.

A Marcus walnąłeś farfocla bo totalnie zaprzeczasz nawet takim faktom, że Cavs ma 3 graczy w TOP 40 RPM ( nie mylić z siłą graczy) a Blazers nr 2 chyba jest dopiero na 68 miejscu i jest to Aminu. Że sam jeden Hood był drugim strzelcem w Jazz i robił w bardzo powolnej ofensywie 16-17 pkt na mecz i za 3 miał ok 39. Jeśli dla Ciebie Napier jest lepszy od niego to naprawde nie wiem co powiedzieć

 

Można dyskutować merytorycznie można i na emocjach . Ale tak jak z Wami to się nie da. Bo to jest rozmowa jak w Dniu Świra moja racja jest mojsza nawet jak nie ma za tym żadnej merytoryki poza faktem ja wiem lepiej

 

I podawanie że Le Bron jest na minusie z Cavs nie oznacza ,że on szkodzi ale pokazuje że w tym roku Le Bron nie ma tego impaktu co miał dotychczas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abstrahujac od tego top ile faktycznie jest LBJ w tej chwili to przeciez on robi w tym momencie to co dla niego najlepsze.

 

Do PO wejda na luzie.

Mistrza jako lider juz raczej nie wygra - a jesli tak to max 1? 3 a 4 misie roznicy w dyskusji o GOAT nie zrobia.

 

Co innego chore rekordy na totalach. O slabej obronie za x lat nikt nie bedzie pamietal (szczegolnie, ze w PO pewnie wejdzie kilka poziomow wyzej) a kolo ma szanse na 40k/10k/10k.

To jest kosmos. I to bedzie mega argument w dyskusji o nr 1 all time.

 

LeBron gra o legacy najlepszego gracza ever. Nie o mistrzostwo, albo uznanie paru osob z forum e-nba.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julek nikt nie zostanie GOATem z 3 tytułami i najgorszym bilansem w finałach. Ja szanuje go za 7 mecz finałów z MIA i wygrana serie z GSW, chlop zawsze już będzie w dyskusji o najlepszych graczach, ale na te cyferki nabijane często w garbage time NIKT się nie nabierze. Kiedy mecze były wygrane/przegrane MJ, Magic czy Kobas siedzieli już na ławce i nie nabijali stat jak Robinson czy LBJ. Może dla mnie zrobić te 40/10/10 - bez tytułów zbliży go to tylko do postaci Wilta i Malona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.