Skocz do zawartości

Cleveland Cavaliers 2017/18 w oparach absurdu


memento1984

Cleveland  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gilbert vs Griffin

    • Team Gilbert
      12
    • Team Griffin
      33
  2. 2. Wzmocnienia, wrozka

    • PG13
      5
    • Butler
      3
    • obaj
      0
    • zaden
      37
  3. 3. Gracz "zagrozony" wymiana?

    • Love
      23
    • Shumpert
      7
    • Frye
      2
    • Ryszard
      0
    • Tristan
      8
    • JR
      5


Rekomendowane odpowiedzi

Przecież ruchy Cavs bardzo dobre, musieli coś zrobić i taki shake-up z Perkinsem na pokładzie jest najlepszym co mogli zrobić. I tak nie mieli gdzie picku Nets upchnąć. 

 

Argument że następny rok mają z głowy bo LBJ odejdzie jest bez sensu. Akurat z Love'm mogą coś pograć zobaczyć jak będą grali Hood czy młodzież z LA i ogrywać Osmana + Top5 (optymistycznie pick) albo handlować Love'm i iść w tank. Kontakty są tutaj bez znaczenia bo czyszczenie salary nie miało sensu a tak zrobili to co w tej sytuacji mogli zrobić czyli zespół jest lepszy niż przed wymianami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co im dawał Wade przecież były raporty że chcą i tak jego rolę ograniczyć aby grać więcej Osmanem który broni podobno 3 pozycje w jakimś tam stopniu. Wade nie rzucał za 3,nie bronił.

Cavs zrobili co mogli I są to dosyć dobre ruchy nie było trejdu który dawał im jakiekolwiek szanse z GSW. A wzmocnii rzucanie za 3,obronę i całkowicie przrczyścili atmosferę. Wycieli raka IT i pozybli się Shumperta zachowując pick Nets

 

Są młodsi, lepsi za 3,lepsi w D teoretycznie oczywiście.

 

Piątka Hill-Hood/Smith-LBJ-Nance/TT-Love nie wygląda przerażająco ale jest lepsza niż ta patologia w której się pogrążyli.

 

Ulatwili też robotę Ty Lue bo oprócz LBJ nie ma żadnych świętych krów jak IT czy Wade i może dowolnie układać rotacje bez patrzenia czy IT czy Wade będą kręcić nosem.

 

Skoro nie mogli nic zrobić aby dogonić GSW zrobili co się dało aby wzmocnić zespół i przeczyścić atmosferę.

Edytowane przez Dante
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ci Cavs zaklikają, to propsy dla Altmana, nie powiem.

chyba dla jamesa jak zawsze, przecież to od niego zależy jak beda pykać Cavs

 

tylko widze to tak że skoro Wade odszedł to musiał nie widzieć szans na wygranie mistrza, a skoro on nie widział to James pewnie też

i skoro Wade poszedł to albo kończy w tym roku kariere i chce w Heat ją zakończyć albo James tez znika w lecie (albo jedno i drugie :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulatwili też robotę Ty Lue bo oprócz LBJ nie ma żadnych świętych krów jak IT czy Wade i może dowolnie układać rotacje bez patrzenia czy IT czy Wade będą kręcić nosem.

 

Z tego co sie orientuję Wade grzecznie grał z ławki i nie miał problemów z charakterem.

IT to dla mnie zawsze byłą wtopa, ale oddanie Wade'a też mi sie słabe wydaje. Trzymał rezerwy w kupie jak LBJ odpoczywał. Inna sprawa ze skoro za drugorundowy pick to widac były powody i czegoś nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie orientuję Wade grzecznie grał z ławki i nie miał problemów z charakterem.

IT to dla mnie zawsze byłą wtopa, ale oddanie Wade'a też mi sie słabe wydaje. Trzymał rezerwy w kupie jak LBJ odpoczywał. Inna sprawa ze skoro za drugorundowy pick to widac były powody i czegoś nie wiem.

Zapewne słabo mu się żyło w mroźnym Ohio. Całe dorosłe życie spędził na Florydzie przecież. W dodatku jego rodzina została w Miami. Ślepi nie są z LBJ, musieli widzieć, że o żadnym mistrzostwie nie ma mowy więc bez sensu w tym trwać jeśli ich celem pierwotnie było chociaż pozorowanie takiej walki. Ten przedwczesny powrót może też oznaczać, że po sezonie Wade zakończy karierę, skoro już na tym etapie może zaliczyć pożegnanie z Heat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie orientuję Wade grzecznie grał z ławki i nie miał problemów z charakterem.

IT to dla mnie zawsze byłą wtopa, ale oddanie Wade'a też mi sie słabe wydaje. Trzymał rezerwy w kupie jak LBJ odpoczywał. Inna sprawa ze skoro za drugorundowy pick to widac były powody i czegoś nie wiem.

też skoro ma tam grać Clarkson i Hood t oejdnak trzeba dac im minuty 

Wade jednak swoje 20 minuty zabierał, też mi się wydaje ze mogli go zostawić bo same jego "weteraństwo" jest wartością dodaną

no i oczywiscie Wade pewnie chciał juz wrócic bo nie widzieli z Jamesem szans na majstra, a co za tym idzie IMO James już wystawia dom na sprzedaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne słabo mu się żyło w mroźnym Ohio. Całe dorosłe życie spędził na Florydzie przecież. W dodatku jego rodzina została w Miami. Ślepi nie są z LBJ, musieli widzieć, że o żadnym mistrzostwie nie ma mowy więc bez sensu w tym trwać jeśli ich celem pierwotnie było chociaż pozorowanie takiej walki. Ten przedwczesny powrót może też oznaczać, że po sezonie Wade zakończy karierę, skoro już na tym etapie może zaliczyć pożegnanie z Heat

 

Krążą plotki że Wade nie zamierza teraz kończyć kariery a pozostać w Miami i podpisać coś na 2-3 lata. Pewnie kontrakt typu Korvera, albo nawet mniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.