Skocz do zawartości

Cleveland Cavaliers 2017/18 w oparach absurdu


memento1984

Cleveland  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gilbert vs Griffin

    • Team Gilbert
      12
    • Team Griffin
      33
  2. 2. Wzmocnienia, wrozka

    • PG13
      5
    • Butler
      3
    • obaj
      0
    • zaden
      37
  3. 3. Gracz "zagrozony" wymiana?

    • Love
      23
    • Shumpert
      7
    • Frye
      2
    • Ryszard
      0
    • Tristan
      8
    • JR
      5


Rekomendowane odpowiedzi

ten pick Suns jest za to mega cenny zwłaszcza, że Marvin Bagley chce się wbić do tego draftu i coś tam działa z formalnościami, więc top5 tego draftu może być mega kozackie, w życiu bym tego picka za porzingisa nie oddawał, ale Suns mogą dać pick 2019 albo jeden z picków Miami i dorzucić jakiegoś młodego np Chrissa

 

każdy pick loteryjny w obecnej NBA jest cenny (przeceniany nawet) - ale cały czas draft to loteria, a tutaj dostają pewny potencjał (pozbycie się Bledsoe nie powinno ich boleć w ogóle bo chyba i tak nie mają go w jakichś dalszych planach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy pick loteryjny w obecnej NBA jest cenny (przeceniany nawet) - ale cały czas draft to loteria, a tutaj dostają pewny potencjał (pozbycie się Bledsoe nie powinno ich boleć w ogóle bo chyba i tak nie mają go w jakichś dalszych planach)

 

Bledsoe jest na wylocie tak czy inaczej - po tym jak mu nie dali grać i poszli w full tank chyba się wnerwił, a organizacja jest all-in na młodzież i myślami w roku 2019

 

dlatego Suns będą najprawdobniej walczyć o miano najgorszej drużyny w lidze i top3 pick jest bardzo prawdopodobny - a Bagley, Doncic i Porter są chyba uważani za prospektów lepszych od kogokolwiek z ostatniego draftu, a na pewno ten pierwszy, na którego hype jest nie z tej ziemii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kosyzkarsko może i tak, koszykarsko to można polemizować :tongue: (+ POTENCJAŁ - czyli najbardziej chodliwy towar w NBA)

 

pewnie chodzi Ci, że Melo + Bledsoe - to się zgodzę, w zasadzie Bledsoe to +/- poziom Irvinga (a to Irving niby chce odejść)

 

chociaż w takim 3-wayu w sumie same winy

 

1. Cavs - dostają za Irvinga gracza na podobnym poziomie + Melo w bonusie

2. Suns - za Bledsoe + pick dostają Porzygusia - a duet Porzingis/Booker to fajny młody/rozwojowy core

3. NYK - celebrycki klub dostaje swojego koszykarskiego celebrytę w postaci Irvinga, który będzie dużo lepszą wersją Rose'a z poprzedniego sezonu i powinien idealnie tam błyszczeć co przełoży się na $$$ dla klubu (a że winy za tym nie pójdą to well....oni i tak są przegrywami od prawie 20 lat  :grin:) + b.wysoki pick pod ewentualnego nowego-przyszłego franchise playera

 

 

Gorszych głupot nie czytałem od dawna... 

 

Dlaczego Knicks mieli by oddawać Porzingisa w ogóle ??? Dlatego, że Kyrie z Lebronem i super teamem weszli na słabym wschodzie 3 razy do finałów i raz zdobyli fartem majstra ? Ktoś tu napisał koszykarsko Porzingis < Kyrie w ogóle z dupy porównanie graczy na różnych pozycjach.

 

To zadajcie sobie pytanie, co osiągnął by Kyrie gdyby nie GM Lebron i jego ruchy 3 lata temu - odpowiedź : góóóóóóóóówwwwwwwwnnnnnooooo ----- > to samo gówno jakie osiągnął w tym momencie Porzingis...

 

Dolan ma najwięcej $$$ jako właściciel w NBA i nie potrzebny mu Kyrie do zwiększania budżetu --- dla porównania Gilbert dołożył 40 milionów po mistrzostwie Cavs - kolejny absurdalny argument czyli przełożenie się na $$$ po transferze KI

 

Kolejna bzdura --- KI lepszą wersją Rosa w Knicks --- Lepszą wersją Rosa w Knicks są : . Baker . Randle i Frank , tak to wygląda niestety dla Dariusza i zainteresowania jego osobą w to lato... 

 

I na samym końcu wisienka --- po co nam Irving bez Porzingisa w składzie, żeby tankować po wysoki pick od Suns ----

To po to mamy tą młodzież w Knicks + jeden kontrakt niewymienialny (Noah) , żeby skutecznie tankować, "wymieńmy pół składu za KI z Porzingisem na czele żeby lepiej zatankować" ----- no k...a co Ty ćpiesz kolego, dej mi tego troche ... 

Edytowane przez Kuzyn Kalondzelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorszych głupot nie czytałem od dawna... 

 

Dlaczego Knicks mieli by oddawać Porzingisa w ogóle ??? Dlatego, że Kyrie z Lebronem i super teamem weszli na słabym wschodzie 3 razy do finałów i raz zdobyli fartem majstra ? Ktoś tu napisał koszykarsko Porzingis < Kyrie w ogóle z dupy porównanie graczy na różnych pozycjach.

 

To zadajcie sobie pytanie, co osiągnął by Kyrie gdyby nie GM Lebron i jego ruchy 3 lata temu - odpowiedź : góóóóóóóóówwwwwwwwnnnnnooooo ----- > to samo gówno jakie osiągnął w tym momencie Porzingis...

 

Dolan ma najwięcej $$$ jako właściciel w NBA i nie potrzebny mu Kyrie do zwiększania budżetu --- dla porównania Gilbert dołożył 40 milionów po mistrzostwie Cavs - kolejny absurdalny argument czyli przełożenie się na $$$ po transferze KI

 

Kolejna bzdura --- KI lepszą wersją Rosa w Knicks --- Lepszą wersją Rosa w Knicks są : . Baker . Randle i Frank , tak to wygląda niestety dla Dariusza i zainteresowania jego osobą w to lato... 

 

I na samym końcu wisienka --- po co nam Irving bez Porzingisa w składzie, żeby tankować po wysoki pick od Suns ----

To po to mamy tą młodzież w Knicks + jeden kontrakt niewymienialny (Noah) , żeby skutecznie tankować, "wymieńmy pół składu za KI z Porzingisem na czele żeby lepiej zatankować" ----- no k...a co Ty ćpiesz kolego, dej mi tego troche ... 

 

ależ ja się zgadzam z tym że sportowa wartość Porziego >>>>> sportowa wartość Irvinga

 

ale:

 

a) do Waszej celebryckiej organizacji jeden z większych celebrytów NBA - Uncle Drew pasuje jak ulał. Epickie buzzer beatery w grudniu i te sprawy :D

B) do Irvinga doszedłby topowy pick (wg. mojej propozycji) czyli szansa na znalezienie nowej przyszłej gwiazdy (która i tak zmarnujecie pewnie tak jak Kristapsa :>)

Kolejna bzdura --- KI lepszą wersją Rosa w Knicks --- Lepszą wersją Rosa w Knicks są : . Baker . Randle i Frank , tak to wygląda niestety dla Dariusza i zainteresowania jego osobą w to lato... 

 

ten fragment szczególnie fajny - fakt, że 95% grajków ligi daje większy impact niż Róża nie zmienia chyba faktu, że zarówno Róża jak i Irving to comboguardzi - tak więc skoro Irving jest lepszym comboguardem to chyba logiczne, że będzie lepszą wersją Rose'a? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ ja się zgadzam z tym że sportowa wartość Porziego >>>>> sportowa wartość Irvinga

 

ale:

 

a) do Waszej celebryckiej organizacji jeden z większych celebrytów NBA - Uncle Drew pasuje jak ulał. Epickie buzzer beatery w grudniu i te sprawy :grin:

B) do Irvinga doszedłby topowy pick (wg. mojej propozycji) czyli szansa na znalezienie nowej przyszłej gwiazdy (która i tak zmarnujecie pewnie tak jak Kristapsa :>)

 

ten fragment szczególnie fajny - fakt, że 95% grajków ligi daje większy impact niż Róża nie zmienia chyba faktu, że zarówno Róża jak i Irving to comboguardzi - tak więc skoro Irving jest lepszym comboguardem to chyba logiczne, że będzie lepszą wersją Rose'a? :grin:

 

 

Kolego strasznie filozofujesz ----- buzzery i tym podobne, Knicks budują na młodzieży skład. Czy KP się zmarnuję, zajżyj za 7 lat na to forum. Knicks w ogóle nie rozważają wymiany KP za KI. KP jest untouchable ... Widzę że ciężko Ci to zrozumieć, nie wiem dlaczego ? Bo to knicks - i to jest argument , który przewija się w Twoim przesłaniu ;] ? 

 

Podobno rozważają Melo + 1runda 2018 - KI - mam mieszane uczucia z oddawaniem picków przez Knicks, ale kto wie czy na tym słabym wschodzie (prawdopodobne zaoranie Cavs w ciągu 2 lat sorry chłopaki) taki transfer + rozwój młodzieży nie dałby Knicks może nawet play-offs w sezonie 2018/2019 , All-In w sumie, tylko mogło by boleć nie wejście do PO w tym sezonie bez 1 rundy .. 

 

Lepszą wersja rozgrywającego (nie combo) dla Knicks wymieniłem wyżej Frank,Baker,Randle...

 

Jeśli Knicks dają Bakerowi 9 baniek na 2 lata , a Rosowi nie chcą dac minimum dla weterana (obserwując jego grę z pozycji drużyny w której występował ostatnio) , to odpowiedz sobie sam na pytanie jaką w ogóle "wersją" jest Rose dla kogokolwiek... 

 

Trade Machine dało mi kilka ciekawych wymian i Knicks wyglądają naj atrakcyjniej dla Cavs w sensie wymiany 2 klubów . Nie analizowałem MInesoty , nie wiem kogo tam mogli by oddać. 

 

 

1. Knicks Melo + 1 runda 2018 --- Kyrie 

2. Knicks Melo + Lee - KI + J.R. 

3. Spurs LM + DG - KI + Shump ( nie sądzę żeby POP na to poszedł) 

4. Miami Goran + Richardson - Kyrie  

 

 

Nie wiem jak z pikami Spurs i Miami, ale pick Knicks wydaje się najbardziej atrakcyjny (cieżko to pisać, bo Knicks oddawali już jedynki bez sensu i mogą mieć traumatyczne wspomnienia (Bargnani, Melo) ja też mam wątpliwości , choć szanuję KI) 

 

Cavs będą chcieli picków i to zrozumiałe, ale patrząc za co poszedł Buttler do Soty i Pg13 do Thunder, to różnie może być z tą wymianą,

 

Albo jeśli ... Wujek Lebron poklepie Kyriego i szepnie mu do ucha " Nie marudź, za rok zabiorę Cię ze sobą do LA i tam stworzymy kolejny super team, a nasz "dom" niech się spali z Gilbertem i Lovem, dom jest tam gdzie są pierścienie... " :] 

Edytowane przez Kuzyn Kalondzelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jeszcze zeby dolac oliwy do ognia

 

[Haberstroh] Just gonna leave this here ... Cavs with Kyrie Irving ON, LeBron James OFF last season: -120 in 635 minutes.

 

;)

 

edit:

 

i 0-8 w meczach bez LeBrona w ostatnim sezonie

 

+ post po wygraniu mistrzostwa rok temu hmm ciekawe w sumie

https://www.instagram.com/p/BHHzAWKgs3Y/?taken-by=kyrieirving&hl=en

Edytowane przez zalias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw z innej beczki - Howard Beck albo Begley w tym podcaście u Lowa mówili, że obóz porzingisa dał jakieś znaki, że jeśli Knikcs nie zrobią porządku w dwa lata to kristaps może wywinąć numer i wziąć QO na 5 rok i powiedzieć adios

Z tym Bagleyem to pewne info ze idzie w najblizszym drafcie czy jednak dopiero 2019.

 

W sumie ten Gilbert ma teraz przejebane. Slaba pozycja w negocjacjach, Bron sie wkurwi to tez da noge (licze po cichu ze jednak Houston to realna opcja) i powoli rozmontowanie mistrzowskiej ekipy...nie zazdroszcze...oby juz nigdy Cavs nie dostali #1 w drafcie, szkoda czasu i zachodu...

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak KI odejdzie to pewnie zastąpią go Derrickiem. Jeśli tak będzie to tak naprawdę mała różnica wg mnie kto jest bohaterem drugoplanowym w Cavs ( a może Róża przy Lebronie poczuje "drugą młodość" i będzie grał jak za dobrych czasów w byczkach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak KI odejdzie to pewnie zastąpią go Derrickiem. Jeśli tak będzie to tak naprawdę mała różnica wg mnie kto jest bohaterem drugoplanowym w Cavs ( a może Róża przy Lebronie poczuje "drugą młodość" i będzie grał jak za dobrych czasów w byczkach)

 

bawi mnie to :)

 

ja rozumiem, ze jako kibice myslimy czasem bardzo zyczeniowo i chcemy zeby do formy wrocily gwiazdy ktore kiedys nas zachwycaly, ale gdyby Rose byl chociaz w polowie tak dobry i sprawny jak Kyrie to na tym etapie nie bylby nadal FA ktorego jak ktos zgarnie to za minimum

 

po co dawac 20 mln Teague'owi jesli Rose jest do wziecia? ano wlasnie dlatego ze ten Rose jest ballhogiem, bez obrony i rzutu z dystansu. Wykrecil sporo pts w Knicks, ale nic wiecej, to druzyna ktora o nic nie grala, a on tego nie robil efektywnie i te punkty to jedyne co oferuje, a druzynie jak Cavs ktora szuka zawsze spacingu zeby grac LeBronem +4 strzelcami, ballhog nie jest potrzebny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze że poprawiłem humor z samego rana w sobotni poranek. To jest zdrowe. Natomiast jak sytuacja się potoczy zobaczymy bo jeśli rzeczywiście KI przejdzie do innego zespołu, a Darek podpisze z Cavs to wtedy możemy zobaczyć jak sytuacja dalej się potoczy. Jak dla mnie są dwie opcje - albo ekshumacja trupa albo Deron Williams case.
Druga sprawa - Ja nie planuje jego powrotu do czasów świetności, a jedynie "gdybam" a tak naprawdę jeszcze żadnych kroków nie podjęto - ani KI nie odszedł ani Dareczek nie przyszedł. Po prostu jestem ciekaw jak DRose grałby pod skrzydłami Lebrona.
A z tym że mała różnica to fakt trochę za bardzo popłynąłem. Czekam na dalszy rozwój sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.