Skocz do zawartości

Cleveland Cavaliers 2017/18 w oparach absurdu


memento1984

Cleveland  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gilbert vs Griffin

    • Team Gilbert
      12
    • Team Griffin
      33
  2. 2. Wzmocnienia, wrozka

    • PG13
      5
    • Butler
      3
    • obaj
      0
    • zaden
      37
  3. 3. Gracz "zagrozony" wymiana?

    • Love
      23
    • Shumpert
      7
    • Frye
      2
    • Ryszard
      0
    • Tristan
      8
    • JR
      5


Rekomendowane odpowiedzi

Ale tak na marginesie, to bardzo ciekawe. Ciekawe czy chodzi o to, że mu się znudziło, a może portfel nie jest z gumy? Ciekawe czy to ma cokolwiek z prawdą.

Ostrożnie bym podchodził do tych doniesień odnośnie Cavs. Jak wiadomo dramat świetnie się sprzedaje.

 

A co do jego (Gilberta) portfela to raczej bym się nie martwił, że go nie stać.

Edytowane przez Mirwir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrożnie bym podchodził do tych doniesień odnośnie Cavs. Jak wiadomo dramat świetnie się sprzedaje.

 

A co do jego (Gilberta) portfela to raczej bym się nie martwił, że go nie stać.

Jak najbardziej ostrożnie podchodzę. To może być równocześnie plota puszczona przez kogoś z innej drużyny tylko po to aby zniechęcić choć ciut bardziej LBJa do sytuacji w Cavs. Milion opcji. Ale co fakt, motywacje do kupna/sprzedaży takich ekip zawsze mnie ciekawiły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli rift w szatni jest pomiedzy nowymi a starymi (takie info wyszlo)to spokojnie mozna pakowac dwoch niexadowolonych, IT I Jae - problem taki, ze ich wartosc dzisiaj to jak paczka mentolowych L&M plus zapalki, w swiecie ekskluzywnych cygar.

IT ma strasznie zly timing, malo czasu

Ja bym spakował jednego- tego najbardziej niezadowolonego, (jeszcze przez 2 tygodnie można cos za niego dostać) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no-trade klauzula.

 

Jak to? U obu?

 

No cóż, mnie to jakoś nie dziwi. Przyszło dwóch kolesi z ogarniętej organizacji, w której nad wszystkim czuwał rozgarnięty coach i wszyscy mieli za cel wygrywanie. Teraz trafili do takiego pierdolinka gdzie nikt nie wie co się wyrabia, trener to jakiś parodysta z łapanki, nad wszystkim jest Lebron, który zafundował im taki los swoimi głupimi naciskami, a teraz sam zamiast łatać dziury (obronę głównie) to zabiera się za stat padding, bo trzeba dobrze wypaść w mediach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nabijałem się z LJ ;-)

 

a, teraz rozumiem i zaśmiałem :D 

 

Pytałem, bo coś mi tam w jakimś trademachine.jpg mignęło, że przy Jae był notrade, czego kompletnie nie pojmowałem.

Pozyskanie Hilla to będzie ruch konieczny prawie. Samego jego przyjścia dobrym ruchem bym chyba nie nazwał, ale jeśli w zamian uda się posłać Shumperta/JR i w całej wymianie nie wrzucą 1st roundera to wtedy będzie to dobrze rozegrane. Szkoda teraz tego naciskania na JR i TT na takiej kasie. Graliby za mniej to łatwiej byłoby ich wytransferować. Swoją drogą bardzo mnie dziwi zjazd Thompsona, który był fajny zwłaszcza z tym, że potrafił ustać switche nieźle. Chyba już nie są ziomkami z LBJ, bo przy takim skillsecie to prawdopodobnie jest zwyczajne wyjebanie na grę. O JR szkoda mówić, live by JR, die by JR.

 

Możliwe, że faktycznie przejechali się na braku treningów poważnych, a i uraz IT też z pewnością nie pomógł. Przez poprzednie 3 lata ta grupa była dość stała i zmieniały się tylko jakieś małe tryby o dość ograniczonej roli w grze jak Korver. Teraz zabrano im 2. najważniejszego gracza, a w dodatku przyszedł Crowder, który miał się stał (i miał na to papiery) ważnym elementem rotacji, a nawet s5. Zabrakło pomysłu na trochę nową, zmodernizowaną wersję Cavs 15-17. Gdyby na ławce siedział ktoś ogarnięty to wydaje mi się, że moglibyśmy oglądać teraz najsilniejsze, a na pewno najbardziej wszechstronne Cavs tej drugiej ekopi Lebrona. Bardzo szkoda, że tak się nie dzieje, a sam Bron chyba też jest bardziej zainteresowany linijką niż wygrywaniem.

Lecz oczywiście nie skreślam jeszcze ich i Lebrona, bo w PO i tak będzie inna gadka. Nie wiem, czy wystarczy to na przejechanie się walccem po wschodzie, czy na po prostu awans w równej grze, a może tylko ECF? Ale na pewno nie będzie takiej padaki, bo zbyt wiele zależy tu od LBJ. 

Podobno Cavs są zainteresowani Anthonym Davisem za pick Brooklynu i Tristana + JR.

 

:rugby:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat na przyszłość pick im nic nie da a jeżeli kosztem picku wymieniliby TT na DAJ i Williamsa 

Gdzie jest BMF stróż SC i brakujących 13 mln? ;) Pomijam fakt po co LAC TT... ale gdyby pójść po całej szerokości

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y8lryydg

to wszystko jest możliwe ;) Grunt, że wg hollingera żadna ekipa nie zyska, a większość straci! To jest dopiero deal! ;)

 

Podobno Cavs są zainteresowani Anthonym Davisem za pick Brooklynu i Tristana + JR.

OMFG - skąd ten news? Od upalonego JR-a? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała ta ofensywa transferowa Cavs zamienia się coraz bardziej w szopkę, gdzieś na twitterze mi mignęło że ponoć jest oferta IT za Kembę.  Nawet jeśli deal dojdzie do skutku to i tak nie rozwiązuje on w pełni najbardziej palącego problemu Cavs - kiepskiej obrony na obwodzie. Zresztą wymiany wymianami a szambo coraz mocniej wybija w szatni Cavs,wgl nie próbują tego zmieniać, czekają aż samo się po kościach rozejdzie czy jak? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała ta ofensywa transferowa Cavs zamienia się coraz bardziej w szopkę, gdzieś na twitterze mi mignęło że ponoć jest oferta IT za Kembę. Nawet jeśli deal dojdzie do skutku to i tak nie rozwiązuje on w pełni najbardziej palącego problemu Cavs - kiepskiej obrony na obwodzie. Zresztą wymiany wymianami a szambo coraz mocniej wybija w szatni Cavs,wgl nie próbują tego zmieniać, czekają aż samo się po kościach rozejdzie czy jak?

Podobno cala szatnia wie, ze to IT wyniosl smrody do prasy. Gosc moze byc done.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.