Skocz do zawartości
memento1984

Cleveland Cavaliers 2017/18 w oparach absurdu

Cleveland  

45 użytkowników zagłosowało

1. 1. Gilbert vs Griffin

• Team Gilbert
      12
    • Team Griffin
      33
  2. 2. Wzmocnienia, wrozka

• PG13
      5
    • Butler
      3
    • obaj
      0
    • zaden
      37
  3. 3. Gracz "zagrozony" wymiana?

• Love
      23
    • Shumpert
      7
    • Frye
      2
    • Ryszard
      0
    • Tristan
      8
    • JR
      5

Rekomendowane odpowiedzi

Decyzja Cavaliers jak najbardziej zrozumiała. Sam nie chciałbym, aby ten wielki powrót IT do Bostonu miał wyglądać w ten sposób, ale pobiega zardzewiały przez kwadrans. Niech się szykuje na luty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kwadrans? na razie poszło info ze ma grywać po 8-12 minut z ławki, bez meczów b2b. Taki powrót to zaden powrót byłby 

Edytowane przez iglo13

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to niewiele się pomyliłem, strzelałem, że więcej niż 15 minut na początku nie dostanie. Na jedno wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się boję, że pójdzie śladem KO JJ i jebnie jakieś 50pkt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wade i James w wywiadach pomeczocowych wspomnieli o IT bardz fajnie zwłaszcza Wade którego nie zapytano jak Jamwsa wprost tylko jako że w 17 minut zrobił niezle staty na rezerwach Portland to wzięli go do wywiadu i Stary dobry wujek Wade zamiast grzać sie w blasku swoim to od razu zacZął opowiadać jak to świetnie ze IT wrócił i co im daje itd

Fajnie, dla mnie DW po raz kolejny klasa

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wrócił Thomas i super poustawia hejterków po kątach.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo jak nie jesteś bucem a wskoczysz na pewien poziom to nic nie musisz. Oni swoje ugrali i wiedzą że IT grający 3/4 tego co rok temu wchodząc razem z Wade z ławki zrobią rzeź na parkiecie. Bo trudno o lepszą ławkę niż IT w formie i DW grający to co obecnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

IT w pełnej sprawności będzie grał z ławy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

szczerze mowiac, to nie wiem czy to pytanie retoryczne, ale jak cos to  ->  http://www.espn.com/espn/wire?section=nba&id=21944912

No właśnie miałem dylemat, bo kto wie czy takie przesunięcie nie byłoby korzystne i dla Cavs i dla IT, podobnie jak w przypadku Wade'a. Ale z drugiej strony zbyt głośne nazwisko, żeby grał z ławy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie miałem dylemat, bo kto wie czy takie przesunięcie nie byłoby korzystne i dla Cavs i dla IT, podobnie jak w przypadku Wade'a. Ale z drugiej strony zbyt głośne nazwisko, żeby grał z ławy.

Nawet nie tyle, że zbyt głośne nazwisko, ale według mnie jest po prostu za dobry, żeby wchodzić z ławki. Wiadomo, że można mu wytykać słabą (lub brak) gre defensywną i inne rzeczy, ale w sumie nie raz udowodnił, że nadrabia to na inne sposoby. Ale najmądrzej będzie poczekać, aż będzie grał w starting5 i btb i wtedy mozemy sobie oceniać co byłoby najlepsze. 

+ trzeba przyznać, że jak na pierwszą gre wczoraj i 19 minut na boisku to poszło mu całkiem nieźle

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

IT będzie grał z S5 tyle że za jakiś czas.

Edytowane przez Mirwir

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nie ma opcji żeby nie grał. Ale z taką dyspozycją to z Wade tworzy zabójczą ekipę z ławki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wade i James w wywiadach pomeczocowych wspomnieli o IT bardz fajnie zwłaszcza Wade którego nie zapytano jak Jamwsa wprost tylko jako że w 17 minut zrobił niezle staty na rezerwach Portland to wzięli go do wywiadu i Stary dobry wujek Wade zamiast grzać sie w blasku swoim to od razu zacZął opowiadać jak to świetnie ze IT wrócił i co im daje itd

Fajnie, dla mnie DW po raz kolejny klasa

Przypominam sobie, że przez wiele lat Wade był nazywany bucem, który ma własny pomnik w domu. Trzeba oddać, że kiedyś był trochę bucowaty i napinający się do przeciwników. Jednak końcówka kariery to wzór i przyjął ją o wiele lepiej dajmy od takiego Kobe'go Bryanta czy Allena Iversona, czyli jednych z najlepszych SG ostatnich lat. Oni nigdy nie pogodzili się z byciem rezerwowymi i do końca chcieli grać główne role. Wade jako 35-latek woli się odsunąć w cień i robi wszystkie rzeczy, które dla drużyny będą najlepsze (wchodzenie z ławki, mniejsze minuty). Z tym chwaleniem to już nawet mógłby się uspokoić, bo niedawno chwalił Donovana Mitchella (w sumie to jemu chyba najbliżej z młodych do dawnego Wade'a pod względem stylu gry) i praktycznie w każdym meczu wypowiada się o kimś pozytywnie.

W meczu z Blazers podobał mi się Narkotykowiec Smith. Często gra głupio, bez pomyślunku. Dzisiaj zachował się kapitalnie w jednej z defensywnych akcji, gdzie sprytem ograł Lillarda, który chciał wymusić jego faul przy rzucie za trzy, a Smith miał tylko wysunięte ręce i nie skoczył do niego. Coś tam myśli ten Narkotykowiec Smith.

Natomiast nie wiem, jak Cavs teraz zmieszczą wszystkich czasowo. Już teraz czasowo wygląda to OK (I tak brakuje czasu dla Frye'a i Osmana), a jeszcze nie ma Rose'a i Shumperta. Iman w zasadzie już jest zbędny, a Rose będzie walczył o czas gry z Żulem Calderonem.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wade bez ksywki? Może Stary wujek? :P

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przypominam sobie, że przez wiele lat Wade był nazywany bucem, który ma własny pomnik w domu. Trzeba oddać, że kiedyś był trochę bucowaty i napinający się do przeciwników. Jednak końcówka kariery to wzór i przyjął ją o wiele lepiej dajmy od takiego Kobe'go Bryanta czy Allena Iversona, czyli jednych z najlepszych SG ostatnich lat. Oni nigdy nie pogodzili się z byciem rezerwowymi i do końca chcieli grać główne role. Wade jako 35-latek woli się odsunąć w cień i robi wszystkie rzeczy, które dla drużyny będą najlepsze (wchodzenie z ławki, mniejsze minuty). Z tym chwaleniem to już nawet mógłby się uspokoić, bo niedawno chwalił Donovana Mitchella (w sumie to jemu chyba najbliżej z młodych do dawnego Wade'a pod względem stylu gry) i praktycznie w każdym meczu wypowiada się o kimś pozytywnie.

W meczu z Blazers podobał mi się Narkotykowiec Smith. Często gra głupio, bez pomyślunku. Dzisiaj zachował się kapitalnie w jednej z defensywnych akcji, gdzie sprytem ograł Lillarda, który chciał wymusić jego faul przy rzucie za trzy, a Smith miał tylko wysunięte ręce i nie skoczył do niego. Coś tam myśli ten Narkotykowiec Smith.

Natomiast nie wiem, jak Cavs teraz zmieszczą wszystkich czasowo. Już teraz czasowo wygląda to OK (I tak brakuje czasu dla Frye'a i Osmana), a jeszcze nie ma Rose'a i Shumperta. Iman w zasadzie już jest zbędny, a Rose będzie walczył o czas gry z Żulem Calderonem.

Patrząc na to, że Calderon gra 22 MPG a Smith ponad 30 to na brak minut raczej nikt nie będzie narzekał, bo jest ich dużo

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zasmuciło mnie nie wspomnienie o Jeffie Greenie przez Wyparlo,Jeff Green gra świetny sezon ;)

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi