Skocz do zawartości

Cleveland Cavaliers 2017/18 w oparach absurdu


memento1984

Cleveland  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gilbert vs Griffin

    • Team Gilbert
      12
    • Team Griffin
      33
  2. 2. Wzmocnienia, wrozka

    • PG13
      5
    • Butler
      3
    • obaj
      0
    • zaden
      37
  3. 3. Gracz "zagrozony" wymiana?

    • Love
      23
    • Shumpert
      7
    • Frye
      2
    • Ryszard
      0
    • Tristan
      8
    • JR
      5


Rekomendowane odpowiedzi

Nie byłoby problemu gdyby sędziowie w końcówkach gwizdali normalne faule, a nie tylko takie w c*** oczywiste, bo normalnych się boją. To jest oczywisty schemat. A ja potem czytam, że Durant zamknął LeBrona (gdy realnie sędziowie pozwolili na obronę która w 95% posiadan nie w crunch time to faule), albo, że Roberson to łajza, bo nie trafił layupa na gamewinnera gdy Embiid go ewidentnie faulował. A potem czytam jeszcze, że nawet jak był faul, to i tak (sic!) LeBron może mieć pretensje do siebie, LOL, gdy realnie powinien mieć dwa fts przy -3 na 25 sekund do końca.

 

Jak patrzę na takie sytuacje to ciężko nie przyznać JVG racji, przecież to wypacza spotkania. Wiec skoro sędziowie boja się gwizdac w końcówce - a to psychologicznie jest dosyć oczywiste, bo największa presja - to może psucie flow gry i tak jest lepsze niż sytuacje w/w? Bo Oklahoma powinna mieć dwa fts na sekundę do końca drugiej dogrywki z Sixers (Roberson statystycznie jednego by trafił), zamiast tego Sixers mieli pilke i była trzecia dogrywka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już chyba wolałem jadowitożmije

Napisz na priv jak masz zaśmiecać forum, ewentualnie coś metorycznego co warto by było przeczytać i przedyskutować. Potem ktoś chce przeglądnąć forum i czyta takie dyrdymały. Jestem fanem tej drużyny, jak i fanem KD. Wyraziłem swoją opinię, uważam, że jest najlepszy i tyle. Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można teraz trochę inaczej popatrzeć na porażkę z Warriors. Cavaliers wpadli w dołek, a szczególnie LeBron, który gra słabiej i ma ogromne problemy, aby mijać 40-letniego Vince'a Cartera, Bogdanovica czy innych graczy Sacramento.

 

Dla mnie te spotkanie było cofnięciem w czasie o jakieś 7-8 lat i sezon 2008/09 lub 2009/10, kiedy Vince Carter grał dla New Jersey Nets i często pojedynkował się z LeBronem. Najlepsze, że dzisiaj w sumie 40-letni Vince wygrał pojedynek z LeBronem. Do całej kolekcji dzisiejszych rzutów zabrakło tylko jakiegoś efektownego dunka. Carter trafił buzzera na koniec jednej z kwart z praktycznie tego samego miejsca, co w meczu ze Spurs. Były fade-awaye, trójki. Zagrania dwójkowe z Cauleyem-Stainem niczym Brookiem Lopezem właśnie w sezonach, które wymieniłem. Carter zakończył mecz z 24 punktami 10/12 FG, 5 zbiórkami, 3 asystami i +21, kiedy był na parkiecie. Sacramento swoimi rezerwami też totalnie zdominowali największą broń od wielu spotkań Cavs, czyli ich rezerwowy tercet: Wade - Korver - Jeff Green. Dzisiaj Narkotykowiec Smith grał o wiele lepiej od nich.

 

W każdym razie, jeśli ktoś jest fanem Vince'a Cartera to musi zdecydowanie obejrzeć ten mecz, bo to jedno z jego lepszych show ostatnich lat i możliwe, że ostatni mecz z 20 punktami w NBA. Szczególnie świetne, że zrobił to przeciwko jednej z lepszych ekip w NBA i przeciwko LeBronowi, Crowderowi i Jeffowi Greenowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MISC	                GP	TECH	PF	PFPG	PF/48	FLAGR	EJECT	DQ
1 Cousins, DeMarcus NO 	33	9	122	3.7	5.0	1	2	0
2 Durant, Kevin GS 	29	8	66	2.3	3.1	0	3	0
2 Green, Draymond GS 	28	8	76	2.7	4.0	0	1	0
4 Howard, Dwight CHA 	33	6	111	3.4	5.5	2	0	2
4 Westbrook, Russell 	34	6	87	2.6	3.4	2	0	0
4 Morris, Markieff WSH 	26	6	80	3.1	6.2	2	1	0
4 Warren, T.J. PHX 	36	6	85	2.4	3.6	1	1	2
8 Nowitzki, Dirk DAL 	35	5	60	1.7	3.2	1	0	0
8 Anthony, Carmelo OKC 	33	5	90	2.7	4.0	1	1	0
8 Gasol, Marc MEM 	34	5	79	2.3	3.2	0	0	1
8 Harden, James HOU 	32	5	87	2.7	3.6	0	1	1
8 Matthews, Wesley DAL 	35	5	77	2.2	3.1	0	0	1
8 Booker, Devin PHX 	26	5	81	3.1	4.4	1	0	3

wiceliderem, przy czym liczba techników raczej nie świadczy o badbojowości, a o słabej psychice i nie trzymaniu nerwów na wodzy :positive:

 

 

GSW Normalnie Bad Boys 2

 

Draymond most hated motherfucker in most hated team

Kevin wannabe most hated motherfucker

DPOTY and wannabe DPOTY

 

Chyba do serca wzięli sobie to

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtf, Isaiah ma zagrac we wtorek, ale ma nie grać w b2b, więc nie zagra w srode w Bostonie...

nie mogą poczekać jeden dzień dłużej i wpuscic go na Boston do chooya? Nie zabierajcie mi najlepszego meczu RS w 2018..

 

Irving vs Lebron, Ainge vs Isaiah... 

lepszych podtekstow juz nie bedzie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtf, Isaiah ma zagrac we wtorek, ale ma nie grać w b2b, więc nie zagra w srode w Bostonie...

nie mogą poczekać jeden dzień dłużej i wpuscic go na Boston do chooya? Nie zabierajcie mi najlepszego meczu RS w 2018..

 

 

Irving vs Lebron, Ainge vs Isaiah... 

lepszych podtekstow juz nie bedzie!

 

Mogą, ale nie chcą. To wiadome przecież. 

 

Właśnie przez te podteksty. Po takim czasie bez gry przeżuliby go w Bostonie Smart z Kyriem nawet i byłoby głupio. Może podjęliby inną decyzję gdyby Cavs grali równy i dobry basket, a tu nie wadomo nigdy co wypadnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wade i James w wywiadach pomeczocowych wspomnieli o IT bardz fajnie zwłaszcza Wade którego nie zapytano jak Jamwsa wprost tylko jako że w 17 minut zrobił niezle staty na rezerwach Portland to wzięli go do wywiadu i Stary dobry wujek Wade zamiast grzać sie w blasku swoim to od razu zacZął opowiadać jak to świetnie ze IT wrócił i co im daje itd

Fajnie, dla mnie DW po raz kolejny klasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.