Skocz do zawartości

Cleveland Cavaliers 2017/18 w oparach absurdu


memento1984

Cleveland  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gilbert vs Griffin

    • Team Gilbert
      12
    • Team Griffin
      33
  2. 2. Wzmocnienia, wrozka

    • PG13
      5
    • Butler
      3
    • obaj
      0
    • zaden
      37
  3. 3. Gracz "zagrozony" wymiana?

    • Love
      23
    • Shumpert
      7
    • Frye
      2
    • Ryszard
      0
    • Tristan
      8
    • JR
      5


Rekomendowane odpowiedzi

warunki wczoraj obie ekipy mialy podobne. gsw bez curry'ego i zazy. cavs bez IT. w czerwcu obecnosc tych grajkow bedzie robic roznice

 

Paczulię w tej wyliczance bym pominął, bo nie ma praktycznie żadnej wartości tak powrót Curry'ego, jak i IT to wielkie wzmocnienia... GSW. Przecież nawet jak z IT grać będzie Wade, LeBron, Crowder i Thompson to nie da się ukryć tego jak IT jest fatalny w defensywie. O ile IT bardzo lubię i mocno mu kibicuję oraz uważam, że może cholernie LeBrona odciążyć, tak przeciwko GS to będzie minusowy strasznie przez obronę zapewne. To ten sam problem co z Miłością - przeciwko 28 drużynom w lidze to ból głowy jak uporać sobie z takim match upem, ale przy możliwościach GSW to idealny przeciwnik do poradzenia sobie z nim i to na swoich warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe, ze Lue znowu nie sprobowal Frye'a chociazby w miejsce tego zasranego nieudacznika Tristana. ja wiem, ze to ze tamto, ale gorzej sie nie dalo niz TT, a gosc nie dostal nawet szansy od chyba 6 spotkan z gsw. 

Tristan z Korverem razem to moga sobie spokojnie goldeny podwajac Korvera i smiac sie w twarz.

Wczoraj kwartet TT / Green (slaby dzien) / Korver / Wade mial off rating ~40 (!)

 

jak tak dalej beda grac, to kontrakty JRa, TT i Shumperta to bedzie najwieksza c***nia z grzybnia tercet w tej lidze.

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat JVG też był bez formy, bo dużo pierdolił. Na przykład jak West agresywnie, ale czysto zblokował TT, to ten zaczął piać przez 5 minut jak to można protestować przy tak ewidentnym faulu, podczas gdy... faulu nie było, a jak był to na pewno nie ewidentny.

Ale props za to, że wykazał się trzeźwością umysłu przed "zasłonie" Jeffa Greena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat JVG też był bez formy, bo dużo pierdolił. Na przykład jak West agresywnie, ale czysto zblokował TT, to ten zaczął piać przez 5 minut jak to można protestować przy tak ewidentnym faulu, podczas gdy... faulu nie było, a jak był to na pewno nie ewidentny.

 

 

akurat powtórka [faulu westa na TT], która została pokazana dwukrotnie podczas meczu kończyła się na wysokości przedramion Thompsona i nie było zupełnie widać, czy był faul czy nie, więc naprawdę nie wiem jak potrafisz stwierdzić czy faul tam był czy go nie było.

 

Anyway, ja nie oceniam komentatorów wg. tego ile razy mają rację a ile razy nie. Dla mnie ważniejsze jest jakieś świeże spojrzenie, żarty przy jednocześnie byciu rzeczowym [ale nie rzeczowym w stylu Hubie Browna, który zawsze zasypuje mnie statsami z basketball reference, ale takimi raczej lame-statsami, i to jest dla mnie mało atrakcyjne], a w tym JVG nie ma sobie równych. Np "gift of time" jak Breen ich spytał jaki był ich ulubiony prezent z dzieciństwa, albo to o potencjalnym drugim techniku Duranta, gdzie JVG powiedział "no tak, dostałby dacha gdyby nie miał pierwszego, ale miał pierwszego więc nie dostał, nie dostanie, to jest wyjątek i to jest ok" [nie pamiętam słowo w słowo, tak plus minus]

 

a to o tej zasłonie no to nie wiem, serio. Green, nawet jeśli zrobił zasłonę, to wydawał się nie wiedzieć gdzie jest Bron, więc nie wiem jak to traktować :)  

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kevin Durant, czyli najlepszy gracz na ziemi. Hejterzy niech hejtują i się nie zgadzają, ale Durant już dawno prześcignął Lebrona, w zasadzie we wszystkim. Czas na zmianę warty, dla LeBrona jego dominacja się już skończyła. Przyszedł czas Duranta. Jeśli wygra jeszcze z 3 pierścienie to All Time będzie wyżej niż Lebronek.

 

#KDBestSF

#CurryBestPG

#KlayBestSG

#DraymondBestPF

@matek

Daj znać czyje to drugie konto i nie bawmy się w pusty trolling

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kevin Durant, czyli najlepszy gracz na ziemi. Hejterzy niech hejtują i się nie zgadzają, ale Durant już dawno prześcignął Lebrona, w zasadzie we wszystkim. Czas na zmianę warty, dla LeBrona jego dominacja się już skończyła. Przyszedł czas Duranta. Jeśli wygra jeszcze z 3 pierścienie to All Time będzie wyżej niż Lebronek.

 

#KDBestSF

#CurryBestPG

#KlayBestSG

#DraymondBestPF

to już chyba wolałem jadowitożmije

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MISC	                GP	TECH	PF	PFPG	PF/48	FLAGR	EJECT	DQ
1 Cousins, DeMarcus NO 	33	9	122	3.7	5.0	1	2	0
2 Durant, Kevin GS 	29	8	66	2.3	3.1	0	3	0
2 Green, Draymond GS 	28	8	76	2.7	4.0	0	1	0
4 Howard, Dwight CHA 	33	6	111	3.4	5.5	2	0	2
4 Westbrook, Russell 	34	6	87	2.6	3.4	2	0	0
4 Morris, Markieff WSH 	26	6	80	3.1	6.2	2	1	0
4 Warren, T.J. PHX 	36	6	85	2.4	3.6	1	1	2
8 Nowitzki, Dirk DAL 	35	5	60	1.7	3.2	1	0	0
8 Anthony, Carmelo OKC 	33	5	90	2.7	4.0	1	1	0
8 Gasol, Marc MEM 	34	5	79	2.3	3.2	0	0	1
8 Harden, James HOU 	32	5	87	2.7	3.6	0	1	1
8 Matthews, Wesley DAL 	35	5	77	2.2	3.1	0	0	1
8 Booker, Devin PHX 	26	5	81	3.1	4.4	1	0	3

wiceliderem, przy czym liczba techników raczej nie świadczy o badbojowości, a o słabej psychice i nie trzymaniu nerwów na wodzy :positive:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponoć poszło info że sędziowie się przyznali do błędów przy faulach Duranta, nie moge w necie znaleźć 

ktoś poratuje?

 

bez znaczenia. nie musza sie do niczego 'przyznawac' [wszak od czego jest 'raport dwuminutowy']...

 

http://official.nba.com/wp-content/uploads/sites/4/2017/12/L2M-CLE-GSW-12-25-2017.pdf

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a swoją drogą tutaj cenna była uwaga JVG, że to takie smutne że nie można no-call sprawdzić z replay center. 

Choć oczywiste jest, że jest to awykonalne bez wpływania na flow gry, pewnie dlatego nie można i nigdy [albo przynajmniej: jeszcze długo] nie będzie można.


anyway, to ten mecz był tak beznadziejny, że nie mam zadnego żalu do sędziów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rw, własnie moim zdaniem to też się zalicząło do pi****lenia JvG. Bo rozumiem, że sytuacja, gdy sprawdza się replay o coś tam, podczas gdy w tej samej chwili wydarzyło się coś innego również mogącego wpłynąć na mecz - a tego nie można  sprawdzić, no, jest słaba. Ale Panie JvG, poproszę o konstruktywną krytykę, a nie "ja tego nie lubie!!!!!" w stylu pięciolatka.

Jakiś "flow" of the game musi być. Każda sekunda meczu transmitowanego na cały świat, czasami też w TNT/ESPN jest warta fortunę. Silver wprowadził zmiany w timeoutach, które przyspieszają mecz o ~13,44 sekund i wszyscy się jarają i doceniają. Jak wprowadziliby zasadę "sędziowie, sprawdzajta se co chceta, byleby błędów nie było", to mecz trwałby wieczność.

Wszyscy wiemy ile zajmuje czasami roztrzygnięcie czy stopa była na lini czy nie - nawet z ultra HD kamerami czasami schodzi im kilka minut. Ale to i tak nic, jak jest jakaś sytuacja z dachem/flagrantem - to już masz pewność, że możesz sobie zrobić kolację/umyć się/iść na dwójkę, a jak wrócisz, sędziowie nadal będą rozmieniali co z tym wszystkim zrobić. 

Dlatego to takie ważne, że sędzia jak idzie do powtórki, to ma do podjęcia zero-jedynkową dycyzję, którą może w miarę szybko podjąć,  bo jak by do tego dochodziły inne/wcześniejsze sytuacje, to trwałoby to wieczność. My, jak jeszcze oglądamy sobie mecze z odtworzenia po południu po pracy/uczelni to jeszcze spoko, bo w sumie co za różnica wcisnąć zbindowaną na "5 sekund do przodu" strzałkę w prawo kilka razy więcej i dalej sobie oglądać. Ale większość ogląda mecze na żywo, a ich cierpliwość i tak jest już naciągnięta do granic możliwości. 

Edytowane przez microlab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.