Skocz do zawartości

Cleveland Cavaliers 2017/18 w oparach absurdu


memento1984

Cleveland  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gilbert vs Griffin

    • Team Gilbert
      12
    • Team Griffin
      33
  2. 2. Wzmocnienia, wrozka

    • PG13
      5
    • Butler
      3
    • obaj
      0
    • zaden
      37
  3. 3. Gracz "zagrozony" wymiana?

    • Love
      23
    • Shumpert
      7
    • Frye
      2
    • Ryszard
      0
    • Tristan
      8
    • JR
      5


Rekomendowane odpowiedzi

Możliwe, a moze to efekt tego ze taka piątka ma z jednej strony maksymalny możliwy zasięg rzutu (Kura) i jednocześnie największe zagrożenie dunkowaniem z powietrza (Mcgee). Największa "rozpiętość ataku" ze tak to określę.

Nienajgorsza teoria. Kiedys zreszta mowilem, ze wbrew powszechnej opinii Shaq poprawia spacing, bo spacing dziala w dwie strony.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ze najlepsza ofensywnie piątka ma w składzie Igiego i Mcgee a nie ma Duranta.

 

http://bkref.com/tiny/r0UCF

Możliwe, a moze to efekt tego ze taka piątka ma z jednej strony maksymalny możliwy zasięg rzutu (Kura) i jednocześnie największe zagrożenie dunkowaniem z powietrza (Mcgee). Największa "rozpiętość ataku" ze tak to określę.

 

z Pachulią w miejsce McGee mają jeszcze lepszy ortg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawialem sie nad tym chwile, jesli myslicie, ze James zostawi supermaxa na stole to jestescie w bledzie. Nikt mu nie mode dac wiecej jak Cleveland, ktore ma full bird rights teraz I mode podpisac ponad cap, chyba zeby trafili na przyszly sezon hard cap, co sie nie wydarzy. Lebron poszedlby tam, gdzie bedzie young star talent na rookie scale contract I wlasciciel ktory bedzie placil grubo luxtax na kilka jego zachcianek. W Lakers jest unproven ball I patyk Ingram. Wlasciciel? 40kk $ w plecy na kontrakcie I warriors w konferencji I wlasciciel ktory nie udowodnil jamesowi, ze ma wlasciwy commitment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd aż taka dysproporcja pomiędzy nba.com i bball-reference.com?? Teraz trochę zgłupiałem co jest bardziej wiarygodne.

 

nba.com źle liczy possessions, tak więc b-r jest wiarygodniejszym źródłem, a jeszcze lepszym jest nbawowy (bo zamiast szacunków używają pbp).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może moje wyobrażenie NBA jest błędne, ale jednak myślę, że koleś jak LeBron finansowo raczej by zyskał idąc do Los Angeles, Ely.

Ja z kolei jestem prawie pewien, że Lebron po maxie, ktory teraz weźmie powędruje do Chin na 2-3 lata. 

Podejrzewam, że mogłaby paść kwota 8 cyfrowa za sezon. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większości ruchów Cavs nie rozumiem

 

Calderon, Jeff Green to są minusowi gracze i to mocno minusowi rzekłbym Bottom 25 tej ligi

Niech jeszcze pójdą po Afflalo i będa mieć komplet

 

To nie są żadne wzmocnienie a jedynie pieniądze wyrzucone w błoto i na dodatek kosztowne bo podatek za chwilę naprawdę zarżnie właściciela

Golden dorzuciło Bella z draftu  , Young, Casspi to wszystko ma wartość dodaną. To co robi Cavs to chyba tylko po to by w lutym zaoferować komuś takie kontrakty za kolejnego Korvera , który nota bene tez ma minusowy wpływ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większości ruchów Cavs nie rozumiem

 

Calderon, Jeff Green to są minusowi gracze i to mocno minusowi rzekłbym Bottom 25 tej ligi

Niech jeszcze pójdą po Afflalo i będa mieć komplet

 

To nie są żadne wzmocnienie a jedynie pieniądze wyrzucone w błoto i na dodatek kosztowne bo podatek za chwilę naprawdę zarżnie właściciela

Golden dorzuciło Bella z draftu  , Young, Casspi to wszystko ma wartość dodaną. To co robi Cavs to chyba tylko po to by w lutym zaoferować komuś takie kontrakty za kolejnego Korvera , który nota bene tez ma minusowy wpływ

dzieki za przypomnienie o Afflalo, napewo Altman nasluc***e....

: >

 

pieniedzy Gilberta chyba nikomu nie szkoda, ale szkoda by bylo jego pasje, wariactwo i finansowe zaangazowanie rozmienic na Calderonow i Afflalow NBA. 

 

Bulls i Indiana zrobily wszystko zeby nie wzmacniac Bostonu ani Cavs, ale tez obie druzyny nie mogly zaoferowac czegos nie do odrzucenia (ja to rozumiem, sam bym tak zrobil). wiec jest jak jest, kasy na jakis Dedmonow czy Williamsow (obu!) nie ma, trzeba grzebac po smietniku z magnesem w postaci pierscienia Lebrona.

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

O shit. ESPN informuje, że Irving poprosił o trade w zeszłym tygodniu. Lekki szok nie powiem. Przykro się patrzy, jak Cavs się rozpadają na naszych oczach. W takim razie pozostanie LeBrona w przyszłym roku wydaje mi się już praktycznie niemożliwe. Jeśli mam być szczery, to na miejscu Cavs już teraz trejdowałbym i Bronem, i Irvingiem. Przecież za nich można złapać masę młodych gwiazd, przynajmniej tak mi się wydaje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.