Skocz do zawartości

Cleveland Cavaliers 2017/18 w oparach absurdu


memento1984

Cleveland  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gilbert vs Griffin

    • Team Gilbert
      12
    • Team Griffin
      33
  2. 2. Wzmocnienia, wrozka

    • PG13
      5
    • Butler
      3
    • obaj
      0
    • zaden
      37
  3. 3. Gracz "zagrozony" wymiana?

    • Love
      23
    • Shumpert
      7
    • Frye
      2
    • Ryszard
      0
    • Tristan
      8
    • JR
      5


Rekomendowane odpowiedzi

Mistrzami Wschodu raczej będą, bo konkurencja jest żałosna. Jak reszta składu się nie ogarnie, to LeBron najwyżej weźmie ich na barana i sam zaciągnie do Finałów, ale tam dojdzie do brutalnej pacyfikacji i emocje będziemy mieli przednie...

 

Jak będą go tak zajeżdzać pod względem minut w RS to może mu w końcu to ciało cyborga nie wytrzymać i nie będzie miał kto na tego barana wziąć.

 

Jasne, po 10 meczach jest dużo statystycznego szumu i ich przeciwnicy dziurawili siatkę za 3 zbyt dobrze jak na siebie, ale jak dla mnie po tej kompromitacji z Hawks to już jest taki trochę Defcon 3 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No i przy okazji chyba można uznać że Irwing jest niedowartościowany przez ogół forum i to zarówno w ataku jak i obronie. 

 

Eee po prostu ze Stevensem załapał wspólny język i chce mu się dla niego zapierdalać - pewnie po godzinach sobie Kyrie z Bradem gawędzą o teoriach spiskowych JFK i WTC :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to akurat od Brada się odwal. On z Knicks zrobiłby zespół na 2 rundę PO.

Dlaczego Cavs brali Crowdera a nie Bradleya? Avery zapieprzałby w obronie. Zamiast Zizica było brać Nadera. No chyba, że wasz trener to tski lamus, że tylko LBJ nie ma u niego spadku formy, bo sam się ogarnia

Słabiej gra niż w meczach bez Bronka? Tu ma nowy zespół który na dodatek posypał się całkowicie i trzeba było poukładać klocki od nowa

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to akurat od Brada się odwal. On z Knicks zrobiłby zespół na 2 rundę PO.

Dlaczego Cavs brali Crowdera a nie Bradleya? Avery zapieprzałby w obronie. Zamiast Zizica było brać Nadera. No chyba, że wasz trener to tski lamus, że tylko LBJ nie ma u niego spadku formy, bo sam się ogarnia

Słabiej gra niż w meczach bez Bronka? Tu ma nowy zespół który na dodatek posypał się całkowicie i trzeba było poukładać klocki od nowa

Bradleya juz chyba nie bylo w Celts jak taki kierunek z kyriem obrali.

Jae wrocil na swoj poziom 14/15...

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu akurat wyjątkowo nie Celtics tylko o dziwnej sytuacji w Cavs. Obejrzałem ich mecz i oczy bolały. A jak nie przepadam za LBJ to dziwnie on wygląda w takim zespole. A chciałbym mocniejszego wschodu bo tak zdrowiej dla ligi.

Wracam do normalności, piszę tylko w temacie Celtics, trochę o piłce, muzyce i antifie

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchalem sobie podcastu zaleglego z Windhorstem i Lowem, ktory byl nagrywany po meczach z Pelicans i Knicks. Taka ciekawa informacja mi sie wydaje tam padla, ktora chyba jest powodem tego co sie dzieje w Cavs obecnie, ten brak checi i chemii, a mianowicie Windhorst mowil ze wszyscy przed rozpoczeciem sezonu gdzies tam pojechali na weekend, czuli sie dobrze, wypoczeci i nawet glodni gry i potem otrzymali wiadomosc ze Wade bedzie w Cavs i podobno nie tylko sporo zawodnikow sie wkurzylo, ale co ciekawe i Lue ktoremu to pokrzyzowalo plany ktore tam mial na rozpoczecie sezonu, calkowicie zmienilo mu rotacje bo dla "dobra druzyny" musial teraz wepchnac Wade'a do s5 itp itd.

 

w ogole ten Wade to zaprzeproszeniem rak druzyny sie robi, bo juz widzialem jakies jego cytaty nie wiem czy nie powyrywane z kontekstu, ale w ktorych krytykowal gosci z Cavs mimo ze sam jest tu nowy, nie wymieniajac nazwisk ale sugerujac ze Rose gra slabo itp...

 

no nieciekawie. smutne jest tez to ze LeBron sie stara, a na poczatku RS nie powinien. jeszcze smutniejsze jest to ze te mecze wygladaja tak jakby nie staral sie nikt inny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slabo to wyglada to prawda. I na dzien dzisiejszy nie wiadomo czy to stare kosci ( z wyjatkiem LBJ ) czy poprostu znudzenie i zle przygotowanie do sezonu oraz brak pelnej mobilizacji na poczatku sezonu. Zawsze w takich sytuacja bylem pewien ze Cavs wrzuca bieg wyzej i moga zrobic kilka wygranych z rzedu , teraz nie mam takiego odczucia...

Czekam jak cholera na start IThomasa mam nadzieje ze to bedzie taki zaplon ktorego brakuje oby jak najszybciej.

Ps i tak na dzis stawialbym na Cavs wygraja wschod.

Edytowane przez Montello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, Wade i Nowitzki to walczą w tym roku o nagrodę dla tego kto szybciej się rozsypie na kawałki.

 

Ale też Windhorstowi ja bym nie wierzył we wszystkim co gada bo to obślizła menda i przydupas LeBrona, choć tutaj akurat pewnie jest coś na rzeczy.

 

No i bądźmy szczerzy - Lue to c***owy trener na poziomie Earla Watsona tylko nie wiedzieć czemu chyba najebani po tym fuksiarskim mistrzostwie dali mu 5 mln na rok i teraz  nawet nie ma jak go zastąpić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchalem sobie podcastu zaleglego z Windhorstem i Lowem, ktory byl nagrywany po meczach z Pelicans i Knicks. Taka ciekawa informacja mi sie wydaje tam padla, ktora chyba jest powodem tego co sie dzieje w Cavs obecnie, ten brak checi i chemii, a mianowicie Windhorst mowil ze wszyscy przed rozpoczeciem sezonu gdzies tam pojechali na weekend, czuli sie dobrze, wypoczeci i nawet glodni gry i potem otrzymali wiadomosc ze Wade bedzie w Cavs i podobno nie tylko sporo zawodnikow sie wkurzylo, ale co ciekawe i Lue ktoremu to pokrzyzowalo plany ktore tam mial na rozpoczecie sezonu, calkowicie zmienilo mu rotacje bo dla "dobra druzyny" musial teraz wepchnac Wade'a do s5 itp itd.

 

w ogole ten Wade to zaprzeproszeniem rak druzyny sie robi, bo juz widzialem jakies jego cytaty nie wiem czy nie powyrywane z kontekstu, ale w ktorych krytykowal gosci z Cavs mimo ze sam jest tu nowy, nie wymieniajac nazwisk ale sugerujac ze Rose gra slabo itp...

 

 

A dobrze grają? Jako doświadczony zawodnik nie boi się mówić prawdy. Grając słabo od razu zgłosił, aby wyrzucić go z S5. Oddaje bardzo mało rzutów, gra zespołowo i robi wszystko dla drużyny. Ja nie widzę, aby robił jakieś problemy, a zawodnicy mający z nim problem muszą być debilami. Większym problemem od Wade'a jest zdecydowanie jego kolega z pozycji SG - JR Smith. Oblatywany w obronie, od dawna robiący masę fatalnych w zespołowej obronie. Jego jedynym atutem jest rzut za trzy, a on oddaje ich 4,5 na mecz i trafia na 28%. Rozgrywający Derrick Rose z 1,5 asystą na mecz i 2,9 stratami w 25 minut. Dwóch ważnych kolesi w rotacji z pozycji PG-SG o zerowym pojęciu o rozgrywaniu.

 

Cavs stali się bardzo czytelni, bo wszystko jest w łapach LeBrona, który jest jedynym kreatorem. Ale w ostatnich spotkaniach mocno za rozgrywanie wziął się też Wade, który ma o tym pojęcie i gra przeciwko Hawks zaczęła jakąś wyglądać, kiedy grali ze sobą LeBron - Wade - Korver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecne Cavs mi się kojarzy ze Spurs z ostatnich lat minus Popovich. Drużyny nie mają żadnych assetów i tylko bandę dziadków. Nie chcąc iść w rebuilding i odpaść z bycia w czołówce ligi, ściągając coraz to dalszych veteranów i innych dziadków, przedłużając kogo się da i tworząc dom starców, który wiadomo, że nigdzie nie zmierza, ale jednak jest nieprzerwanie w top5 ligi. Wiadomo, że formuła się wyczerpała, ale jednak chcą jeszcze ten jeden sezon, kolejny sezon być wśród najlepszych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.