Skocz do zawartości

Cleveland Cavaliers 2017/18 w oparach absurdu


memento1984

Cleveland  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gilbert vs Griffin

    • Team Gilbert
      12
    • Team Griffin
      33
  2. 2. Wzmocnienia, wrozka

    • PG13
      5
    • Butler
      3
    • obaj
      0
    • zaden
      37
  3. 3. Gracz "zagrozony" wymiana?

    • Love
      23
    • Shumpert
      7
    • Frye
      2
    • Ryszard
      0
    • Tristan
      8
    • JR
      5


Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś dziwno logikę stosujesz. Na chwilo obecną Lakers mają wielkie nic. W poprzednim sezonie ich ławka była na poziomie S5, a S5 była na poziomie dna ligi. Wieść gminna niesie, że Lakers nie są nawet w stanie zorganizować spotkania z Dionem Waitersem, a tu nagle w przyszłym roku, dojdzie do nich LBJ, PG13 i kto tam jeszcze. James mówił, że nie będzie grał już na pay-cutach.

 

Pierwsza piątka Lakers była na plusie.

Waiters ma spotkanie dziś. 

James nie musi brać pay-cuta, żeby przejść do Lakers.

Lakers nie mają "wielkie nic" - mają cap space i grupkę graczy na rookie K, które mogą w razie czego posłużyć jako assety. 

 

Gratuluję - tyle błędów w tak krótkiej wypowiedzi to sztuka. :)

​Lakers powinni ogarnąć miejsce na dwa maxy, a jak LBJ zażąda handlowania Ingramem i Ballem, to chyba nikt nie ma wątpliwości, że Magic z uśmiechem to zrobi.

 

Mam nadzieję, że jednak nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza piątka Lakers była na plusie.

 

W czym w ping-pongu?

 

A kto był w tej pierwszej piątce? I gdzie oni są teraz?

 

 

Waiters ma spotkanie dziś.

 

No to otwieramy szampana Dion Waiters spotka się z Lakers. +100 do szacunku na dzielnicy. Dla takich informacji warto się mylić.

 

 

Lakers nie mają "wielkie nic" - mają cap space i grupkę graczy na rookie K, które mogą w razie czego posłużyć jako assety. .

 

Mieli Lou Williamsa, którego zamienili na Brewera+pick. Co stało się później z Williamsem?

Mieli Russella i durny kontrakt Mozgova, który zamienili na spadający kontrakt Lopeza.

 

W 2018 Lakers mają Denga, Ingrama, Balla, Nance Jr., Clarksona, nic tylko dołączać i konie kraść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W 2018 Lakers mają Denga, Ingrama, Balla, Nance Jr., Clarksona, nic tylko dołączać i konie kraść.

Zubaca I Randle'a. A jak chcą uderzać po dwa maksy to mają Ingrama, Balla, Zubaca i Nance'a.

 

Swoją drogą zestaw Ingram, Ball, Randle, Clarkson po 4 sezonach na średnio 22,5 wygrane to jest straszna mizeria i jeżeli James zechce dołączyć do Lakers, to względy sportowe nie będą miały z tym nic wspólnego. A skoro względy sportowe nie będą miały znaczenia, to fakt, czy Cavs wygrają mistrzostwo , czy nie, też nie będzie miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym w ping-pongu?

 

A kto był w tej pierwszej piątce? I gdzie oni są teraz?

 

Niech żyje ignorancja.

 

Russell-Young-Deng-Randle-Mozgov: 403 minuty, OFFRTG 110,8, DEFRTG 103,7, za nba.com.

 

Co mnie obchodzi, gdzie są teraz? Podałeś błędną informację i tyle.

 

No to otwieramy szampana Dion Waiters spotka się z Lakers. +100 do szacunku na dzielnicy. Dla takich informacji warto się mylić.

 

I znów odwracanie kota ogonem. Podałeś błędną informację, więc poprawiłem.

 

Mieli Lou Williamsa, którego zamienili na Brewera+pick. Co stało się później z Williamsem?

Mieli Russella i durny kontrakt Mozgova, który zamienili na spadający kontrakt Lopeza.

 

W 2018 Lakers mają Denga, Ingrama, Balla, Nance Jr., Clarksona, nic tylko dołączać i konie kraść.

 

Ale wiesz, że za tego Ingrama mogli mieć Cousinsa lub George'a, prawda?

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech żyje ignorancja.

 

Russell-Young-Deng-Randle-Mozgov: 403 minuty, OFFRTG 110,8, DEFRTG 103,7, za nba.com.

 

 

Tak z ciekawości, to w ilu meczach ta piątką startowała w poprzednim sezonie? Bo te 400 minut wygląda jakby oni grali ze sobą średnio 4,8 minuty na mecz w sezonie regularnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to piątka, która spędziła zdecydowanie najwięcej czasu ze wszystkich lineupów Lakers. 

 

W całej lidze więcej minut spędziło na parkiecie 16 innych piątek.

Gdzie można znaleźć takie staty? Sprawdziłem, żę startowali w 27 meczach, także to niesamowite, że w minutach są na 16 miejscu w lidze. Zawsze myślałem, że w każdej drużynie znajdą się przynajmniej dwie piątki, które grają ze sobą przynajmniej 10 minut w meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Zawsze myślałem, że w każdej drużynie znajdą się przynajmniej dwie piątki, które grają ze sobą przynajmniej 10 minut w meczu.

 

Dwie raczej nie - robi się "staggered" line-upy, trochę starterów + trochę rezerwowych. S5 w idealnym świecie gra ze sobą po co najmniej 10 minut w meczu, a średnią zaniżają kontuzje - z tego co widzę 50 meczów kiedy wszyscy są do dyspozycji to spory sukces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Russell-Young-Deng-Randle-Mozgov: 403 minuty, OFFRTG 110,8, DEFRTG 103,7, za nba.com.

 

To mi pojechałeś z zaawansowanego stata. Normalnie nie wiem czy się pozbieram. Skoro nba.com znasz to sprawdź sobie ile punktów zdobywała ławka i S5 Lakersów powiedzmy przed All-star. I jak to się ma to mojej błędnej informacji.

 

Dlaczego do All-star bo po wymienili Lou, który wchodził z ławki, a później "zamknęli" Mozgowa i Denga.

 

 

Ale wiesz, że za tego Ingrama mogli mieć Cousinsa lub George'a, prawda?

 

Wow ze dostałem zaawansowanym statem to jeszcze, socjotechniko jak od kiepskiego telemarketera.

 

Cousins jest w NOP, George w OKC panie Twardo stopujący po ziemi i trzymający się faktów. Prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi pojechałeś z zaawansowanego stata. Normalnie nie wiem czy się pozbieram. Skoro nba.com znasz to sprawdź sobie ile punktów zdobywała ławka i S5 Lakersów powiedzmy przed All-star. I jak to się ma to mojej błędnej informacji.

 

Dlaczego do All-star bo po wymienili Lou, który wchodził z ławki, a później "zamknęli" Mozgowa i Denga.

 

A co mnie to obchodzi? Ta piątka spędziła na parkiecie najwięcej czasu i była na plusie. Nie pasuje Ci zaawansowany stat, za to Twoje widzimisię jest lepsze? Walnąłeś bzdurę i tyle, a teraz próbujesz się wykręcić.

 

Wow ze dostałem zaawansowanym statem to jeszcze, socjotechniko jak od kiepskiego telemarketera.

 

Cousins jest w NOP, George w OKC panie Twardo stopujący po ziemi i trzymający się faktów. Prawda

 

Jaka socjotechnika? Pisałeś, że to co mają Lakers jest niewiele warte. Tymczasem poważne źródła podawały, że Kings chcieli Ingrama za Cousinsa. Lakers się nie zgodzili. Możesz się burzyć do woli, ale po swojej stronie masz znowu tylko swoje widzimisię. No nic, próbuj dalej.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tylko 80 minut. 

To prawie 2 pełne mecze, spora próbka

A ma Currego? Bo wtedy to już nie jest takie ciekawe, tylko po prostu logiczne :smile: Tłuczemy to z Chytruzem od dłuższego czasu.

W pełni się zgadzam z tym co tłuczecie, sam też gdzieś to tłukłem na forum

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.