Skocz do zawartości

Cleveland Cavaliers 2017/18 w oparach absurdu


memento1984

Cleveland  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gilbert vs Griffin

    • Team Gilbert
      12
    • Team Griffin
      33
  2. 2. Wzmocnienia, wrozka

    • PG13
      5
    • Butler
      3
    • obaj
      0
    • zaden
      37
  3. 3. Gracz "zagrozony" wymiana?

    • Love
      23
    • Shumpert
      7
    • Frye
      2
    • Ryszard
      0
    • Tristan
      8
    • JR
      5


Rekomendowane odpowiedzi

Można wiele mówić o LBJ, ale on jest mądry w planowaniu kariery. Pójście do Miami, powrót do Cleveland - to były najlepsze decyzje, jakie mógł podjąć.
 
Dlatego nie wierzę, że zostanie w Cleveland, gdzie sportowo nie ma szans na tytuł, przegra (w 2018) trzeci finał z GSW, a finansowo dużo więcej zyska w Los Angeles.

​Po co miałby tam zostać? Tytuł '15 to jedno z największych indywidualnych osiągnięć biorąc pod uwagę cały kontekst w historii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavs sporo ryzykuje przecież te umowy Calderon i Korvera to znów ofensywa z mocno ujemną obroną a podatek będą płacić jakieś 80mln

 

Myślę, że nie straciłby tyle, co za pierwszym razem. Bądź co bądź, przyniósł ten upragniony tytuł. Tym razem IMO całe medialne szambo wylałoby się na Gilberta.

A niby z jakiego powodu? Akurat Gilbert robi dużo dla Le Brona

 

Do tego Le Bron jest mocno lokalny -- myślę, że nie odejdzie. Poza tym dopóki się nie posypią Warriors to nikt nie ma szans na tytuł. A idąc na zachód nawet nie ma szans na finały . A może nawet by nie miał szans na finał Zachodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może moje wyobrażenie NBA jest błędne, ale jednak myślę, że koleś jak LeBron finansowo raczej by zyskał idąc do Los Angeles, Ely.

 

34 lata, drużyna bez perspektyw na tytuł (zakładając wyraźną przegraną z GSW), 4 przegrane finały na 5 ostatnich - to mniej więcej okres na podejmowanie takich decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gilbert nie chciał dać grubej umowy GMowi bo i tak dokłada do tego biznesu...

 

Cavs są najbardziej stratni .... Każdy lider , ktory opuszcza statek jest na straconej pozycji zwłaszcza że nie może jak poprzednio twierdzić ,że Cavs mu nie zapewnili dobrego wsparcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest podobny case jak Miami po 2014 roku, tyle, że w trochę innym kierunku, Cavs nie gwarantują wystarczającego poziomu sportowego (realnej walki o tytuł) podobnie jak Miami, więc LeBron spróbuje czegoś innego, czyt. wybierze Los Angeles.

 

Tak na ten moment bym typował.

 

Tzn. szczerze mam taką nadzieję.

Edytowane przez BigManFan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Why?

Szkoda bilansu finałów + zawsze to coś nowego + może na farcie Lakers wezmą George'a i LeBrona, i przehandlują Balla+Ingrama za jakiegoś allstara ergo sportowo będą lepsi niż Cavs + może skorzystają na tym Sixers.

 

Tzn. uważam, że legacy LeBrona sportowo jest skończone, a zostanie w Cavs z perspektywy fana to nużąca perspektywa. Jeżeli Love nie poleci (a nie poleci) to naprawdę nie wiem co więcej ma robić w Cleveland LBJ.

 

Może lekko życeniowo, ale uważam jego odejście za realne.

Edytowane przez BigManFan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda bilansu finałów + zawsze to coś nowego + może na farcie Lakers wezmą George'a i LeBrona, i przehandlują Balla+Ingrama za jakiegoś allstara ergo sportowo będą lepsi niż Cavs + może skorzystają na tym Sixers.

 

Tzn. uważam, że legacy LeBrona sportowo jest skończone, a zostanie w Cavs z perspektywy fana to nużąca perspektywa. Jeżeli Love nie poleci (a nie poleci) to naprawdę nie wiem co więcej ma robić w Cleveland LBJ.

 

Może lekko życeniowo, ale uważam jego odejście za realne.

 

Jakoś dziwno logikę stosujesz. Na chwilo obecną Lakers mają wielkie nic. W poprzednim sezonie ich ławka była na poziomie S5, a S5 była na poziomie dna ligi. Wieść gminna niesie, że Lakers nie są nawet w stanie zorganizować spotkania z Dionem Waitersem, a tu nagle w przyszłym roku, dojdzie do nich LBJ, PG13 i kto tam jeszcze. James mówił, że nie będzie grał już na pay-cutach.

 

Co zrobi James ciężko powiedzieć, ale Lakersi to jak dla mnie jeden z najmniej prawdopodobnych kierunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waiters to chyba nie chce kolejnego jednorocznego kontraktu w lottery teamie.

​Lakers powinni ogarnąć miejsce na dwa maxy, a jak LBJ zażąda handlowania Ingramem i Ballem, to chyba nikt nie ma wątpliwości, że Magic z uśmiechem to zrobi.
 
Nie wiem kto tam będzie miał miejsce na maxa (w sumie jak Biid byłby zdrowy...), po prostu nie dostrzegam żadnych plusów związanych z pozostaniem w Cavs.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam, że LBJ nie zostanie w Cavs ale naprawdę LAL niczego na chwile obecna nie oferuje. Musieliby Ball z Ingramem pokazać super potencjał do tego Zubac/Nance bardzo mocno sie rozwinąć. Mała szansa że to wszystko się wydarzy już prędzej LBJ pójdzie do Philly jak będą zdrowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

​Lakers powinni ogarnąć miejsce na dwa maxy, a jak LBJ zażąda handlowania Ingramem i Ballem, to chyba nikt nie ma wątpliwości, że Magic z uśmiechem to zrobi.

 

To by świadczyło tylko o tym,ze Magic naprawdę jest idiotą, nie nauczył sie niczego na błędach poprzedników, którzy tez myśleli, że gwiazdy na końcu swojej kariery mogą zapewnić tytuły.

 

Danie jakiegokolwiek maxa 34 letniemu Lebronowi po 8 czy tam ilu finałach z rzędu, z przebiegiem powyżej 50k minut byłoby dobre ze względu na sprzedaż koszulek i tyle. Lakers juz sie pare razy przekonali, ze nie tylko nazwisko, ale niestety i wiek jest ważny i jak juz w końcu oddadza pick za Nasha to będzie kolejne przypomnienie dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.