Skocz do zawartości

Cleveland Cavaliers 2017/18 w oparach absurdu


memento1984

Cleveland  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gilbert vs Griffin

    • Team Gilbert
      12
    • Team Griffin
      33
  2. 2. Wzmocnienia, wrozka

    • PG13
      5
    • Butler
      3
    • obaj
      0
    • zaden
      37
  3. 3. Gracz "zagrozony" wymiana?

    • Love
      23
    • Shumpert
      7
    • Frye
      2
    • Ryszard
      0
    • Tristan
      8
    • JR
      5


Rekomendowane odpowiedzi

Cieszę się z dwóch powodów. Po pierwsze Rose nie pójdzie do Bucks czego się bardzo obawiałem. Szkoda by mi było gdyby tam dostał minuty kosztem Brogdona. Drugie to że Cavs będą mieli w miarę sensownego rozgrywającego bo patrząc na to jak przebiega sprawa Irvinga, odnoszę wrażenie, że pójdzie za frytki (w najlepszym wypadku za spadające kontrakty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sytuacji cavs - steal. Derona nie bylo sensu sprawdzac drugi raz. Derrick wybral resustytacje swojej kariery. Jak bedzie cancerowal to go przy takich zarobkach zwaivuja. Ciezko AZ uwierzyc, tylko 28lat.

Ps

Ani butler ani George nie bylo dla zadnej druzyny ze wschodu. Myslicie, ze jesli Te plotki o KI Sa prawdziwe, Cavs wysla go na wschod?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orlando powinno być aktywne jeśli chodzi o Irvinga. Dla nich to duża szansa na topowego rozgrywającego.

Irving+Tavares za Vucevic+Augustin+pick drugorundowy?

 

skąd taki pomysł wyjebałeś?

 

chciałem zlecieć z krzesła z niedowierzania ale w ostatniej chwili stwierdziłem, że to jakaś prowokacja i teraz od 5 min szukam sarkazmu w tym co napisałeś, ale ze zgrozą stwierdzam, że Ty chyba na poważnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd taki pomysł wyjebałeś?

 

chciałem zlecieć z krzesła z niedowierzania ale w ostatniej chwili stwierdziłem, że to jakaś prowokacja i teraz od 5 min szukam sarkazmu w tym co napisałeś, ale ze zgrozą stwierdzam, że Ty chyba na poważnie

Miałem podobne odczucia, gdy pisałeś, że nie oddałbyś picku suns za Porzinigisa i jaki to ten draft  18' będzie zajebisty

 

abstrahując od tego, że oferta Vucevica za Irvinga jest dość zabawna.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobne odczucia, gdy pisałeś, że nie oddałbyś picku suns za Porzinigisa i jaki to ten draft  19' będzie zajebisty.

 

sam pick to bym raczej oddał, tam chyba chodziło o Bookera+pick

 

ale nie pamiętam tej dyskusji - mogłem nawet tak napisać bo Bagley ma być przec***em, więc nawet 25% szans na jego wydraftowanie może być warte więcej niż porzi

 

no i draft 18, a nie draft 19 - serio nie wiem na co się teraz powołujesz, jakąś dyskusję z fantasy?

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie bylby to swietny ruch, gdyby byl zmiennikiem irvinga

niestety bedzie jego nastepca...

 

ciezka sprawa. ja tego nie postrzegam w ramach "stoczenia sie", jak to niektorzy tu nazywaja

 

tak niestety wyglada rynek, ze slabi gracze dostaja miliony w husteczkowych klubach bo nikt inny nie chce tam isc. natomiast wielu dobrych grajkow dostaje male pieniadze w dobrych klubach bo... wola byc w tycvh dobrych.

 

imo zaryzykowal mocno ale to byc moze ostatnia szansa na zredefiniowanie swojej kariery. 10 lat temu lebron dochodzil do finalow z mo williamsem, wiec on tu nie potrzebuje 25ppg rose'a. jest love, jest paru innych grajkow. nie wiem co uda im sie wyciagnac za kyriego ale rose ma ten konfort, ze moze sie tu odbudowac. mysle, ze gdyby gral to, co rok temu w knicks i ci doslziby do ECF, rose pewnie dostalby tego lata jakas solidna oferte.

 

jesli pokaze sie z dobrej strony, dojdzie z cavs do finalow jako solidny grajek s5 czy rotacji, droga otwarta do dobrych pieniedzy.

 

btw. imo kluczowe jest utrzymanie w skladzie thompsona. lebron-love-thompson praktycznie gwarantuja im przejscie wschodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam pick to bym raczej oddał, tam chyba chodziło o Bookera+pick

 

ale nie pamiętam tej dyskusji - mogłem nawet tak napisać bo Bagley ma być przec***em, więc nawet 25% szans na jego wydraftowanie może być warte więcej niż porzi

 

no i draft 18, a nie draft 19 - serio nie wiem na co się teraz powołujesz, jakąś dyskusję z fantasy?

To nie był post z tematu fantasy, tylko z tego w którym obecnie piszemy.

 

 top5 tego draftu może być mega kozackie, w życiu bym tego picka za porzingisa nie oddawał, ale Suns mogą dać pick 2019 albo jeden z picków Miami i dorzucić jakiegoś młodego np Chrissa

Edit; W sumie to pick Heat z poza loterii+Chriss za Porzingisa to podobna dawka śmiechu, co Vucevic za Irvinga 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie był post z tematu fantasy, tylko z tego w którym obecnie piszemy.

 

hmmm, chyba obstaję przy swoim zdaniu - doncic, porter i bagley każdy z nich ma dużo więcej superstar potencjału niż kristaps, na miejscu Suns bym nie dawał tego picka i próbował wcisnąć trzy inne nieco gorsze ale nadal dobre assety

 

i porównujesz tę moją opinię [która się notabene broni] do propozycji DJ qrwa augustin i Vucevic za Kyriego?? no litości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, chyba obstaję przy swoim zdaniu - doncic, porter i bagley każdy z nich ma dużo więcej superstar potencjału niż kristaps, na miejscu Suns bym nie dawał tego picka i próbował wcisnąć trzy inne nieco gorsze ale nadal dobre assety

 

i porównujesz tę moją opinię [która się notabene broni] do propozycji DJ qrwa augustin i Vucevic za Kyriego?? no litości

Do każdego z nich można mieć większe lub mniejsze zastrzeżenia, więc poczekałbym z tak kategorycznymi sądami, jak Ty to robisz.

 

 

i porównujesz tę moją opinię [która się notabene broni] do propozycji DJ qrwa augustin i Vucevic za Kyriego?? no litości

Tak, porównuje, bo podejrzewam, że nie znajdziesz nawet jednej osoby tu na forum, która uważa, że twoja teza się "broni"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.