Skocz do zawartości

Oklahoma City Thunder 2017/18


barcalover

Rekomendowane odpowiedzi

Jak piłkę trzyma tylko RW to nie dziwne że bez wjazdów na kosz i własnej kreacji spadły % PG.

 

Swoją drogą mając tak "inteligentnego" lidera nic ta ekipa nie osiągnie :smile:

https://www.instagram.com/p/BcyH0W5FZAD/

 

Nie widzę w tym żadnej różnicy od wakacyjnych odlotów tanecznych i śpiewanych LeBrona.

 

bald-bron.jpg?quality=100&w=650

Edytowane przez Wyparlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypieprzasz się dla przypieprzania, 23-9 z jednym all-starem vs. 16-15 z 1,5 all stara Westbrooka :grin:

A to Kevin Love w zeszłym roku nie był nominowany do ALL Star?

 

Poza tym można wiele napisać o tegorocznych Thunder ale przypieprzanie się akurat do Russella który znów robi TD 23,5/9,9as/9,5 zb i gra naprawdę dobrze nawet w obronie to jest delikatnie mówiąc nieporozumienie

 

Thunder ma wiele problemów ze zintegrowaniem nowych nabytków a przede wszystkim z porządną grą ławki

 

Oczywiście RW jest mega nieefektywny bo TS poniżej 50% jest nieakceptowalny ale to nie wynika tylko z samej gry RW a tego jak dziwaczną ofensywę wprowadził Donovan

 

Thunder rzuca ogromną ilość za 2 daleko od kosza. Jest mało pozycji uwalniających graczy na obwodzie . Mało akcji z wjazdami pod kosz. Za to jakieś 30-50% to izo na mid range. Russell w tym roku rzuca slabo te rzuty ale to wynika z tego że często na jego klepce stoi już albo Carmelo albo PG i RW ma te rzuty jakieś dziwnie rwane./

Tak izolacyjnej ofensywy to ja nie widziałem od lat. Teraz trochę to lepiej wygląda ale wciąż Thunder opiera ofensywę na najmniej efektywnych rzutach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile wody musi upłynąć i ilu graczy musi zaliczyć dobry sezon po odejściu z OKC aby ludzie zrozumieli, że RW jest jednocześnie zbawieniem okc ale i powodem czemu mają problemy jakie mają. No bo od KD, przez nawet Waitersa, Kantera, Douga na Oladipo kończąc wszyscy zrobili skok jakościowy w porównaniu z czasem okc. Jaki był ich wpólny mianownik w thunder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile wody musi upłynąć i ilu graczy musi zaliczyć dobry sezon po odejściu z OKC aby ludzie zrozumieli, że RW jest jednocześnie zbawieniem okc ale i powodem czemu mają problemy jakie mają. No bo od KD, przez nawet Waitersa, Kantera, Douga na Oladipo kończąc wszyscy zrobili skok jakościowy w porównaniu z czasem okc. Jaki był ich wpólny mianownik w thunder?

Przecież Waiters gra fatalnie obecnie

Z Kanterem to też bym się wstrzymał bo po rewelacyjnym początku ostatnio gra tak jak w czasach Thunder a może i słabiej

 

Więc ja bym tak się nie rozpędzał z tymi skokami jakościowymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w czym konkretnie? Bo ma dwóch superstarow i allstara, wiec już nie daje ciała w playoffach?

 

Więc zostaje jeden Oladipo, który w wakacje zrobił bardzo duży progres, o czym sam mówił.

ps

 

Bo to logika a'la Durant, poszedłem do 73W teamu, zagralem w końcu świetne finały, wiec "jestem na tym samym tierze co LeBron", który ten 73W team ograł gdy ja popisowo dalem ciała.

 

Tak, on serio powiedział, że jest w tym samym tierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w czym konkretnie? Bo ma dwóch superstarow i allstara, wiec już nie daje ciała w playoffach?

 

Więc zostaje jeden Oladipo, który w wakacje zrobił bardzo duży progres, o czym sam mówił.

ps

 

Bo to logika a'la Durant, poszedłem do 73W teamu, zagralem w końcu świetne finały, wiec "jestem na tym samym tierze co LeBron", który ten 73W team ograł gdy ja popisowo dalem ciała.

 

Tak, on serio powiedział, że jest w tym samym tierze.

Przypisujesz mi już jakieś logiki KD, a ja tylko mówię, że KD gra lepiej. Może to kwestia lepszego supportu (w obecnym runie też?) A może fitu, nie wiem. Dla mnie KD lepiej blokuje, zbiera i lepiej czuje grę (chodzi mi o to, że lepiej wyglada jego wyczucie kiedy ma zagrac sam, kiedy podać a kiedy zagrać jeszcze co innego). Dla mnie to progress.

 

Oczywiście gadanie z finałów o tym że mu LeBron przekazał pałeczke to lol i nic wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Durant grał wybitną obronę w WCF z GSW wtedy, zresztą, co progres w obronie miałby wspólnego z Westbrookiem? Tak czy siak, nawet jeśli Durant gra lepiej, to na ile jest to jego indywidualny progres, a na ile granie w ATG zespole, jest nie do udowodnienia, więc to malo fortuny przykład. :)

 

George rzuca z midrange na 28%, na ile to jest wina Westbrooka, a na ile Donovana, skoro liczba rzutów i asystowanych rzutów mu się zmieniła tylko minimalnie?

 

Zostaje z w/w Oladipo, ale jak już pisalem w temacie Pacers - nie widzę powodów żeby zakładać, że to byla wjna Westbrooka, a nie indywidualnego progresu VO, jakkolwiek to pierwsze tłumaczenie jest pewnie dużo łatwiejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choćby w tym ale i zeszłym to aż za bardzo widac. Może staty mu nie skoczyły, ale przy jego poziomie to ciężko aby tak było. Ale oglądając go to widać

W 3 ostatnich sezonach z RW Durant był 5, 1 i 2 w MVP voting, po odejściu od RW był 9. Jak widać zrobił znaczący regres. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 3 ostatnich sezonach z RW Durant był 5, 1 i 2 w MVP voting, po odejściu od RW był 9. Jak widać zrobił znaczący regres.

Naprawdę? Naprawdę podajesz ten argument MVP gdzie w dużym stopniu decydują cyferki które normalnie spadają kiedy przechodzi się do zespołu 73-9 z trzema all starami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.