Skocz do zawartości

FBL - sezon 2004/05: Zapisy


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

Chętnych do uczestnictwa w tegorocznych rozgrywkach zapraszam od wpisania się w tym topicu. Dotyczy to tylko nowych uczestników. W zależności od ilości chętnych powstaną dodatkowo jedna lub dwie ligi (FBL #3, FBL #4). Jednakże zanim podejmiecie tą ważną decyzję, odsyłam to przeczytania FAQ'u o FBL.

Aha: koniecznie podawajcie swoje maile i numery GG. Zgłoszenia bez tych danych nie będą uznawane. Jeśli ktoś nie chce podawać publicznie swoich danych, może mi wysłać emila (stromile@op.pl).

 

Dotychczasowych graczy prosiłbym o nie wpisywanie się tutaj, chyba, że chcą ogłosić swoją rezygnację z gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie i ja sie na to pisze. Po zeszlym sezonie kiedy to mialem ardzo perspektywiczny sklad niestety tropiony przez kontuzje zajalem marne nie pamietam nawet jakie miejsce :) Powracam po roku silniejszy o doswiadczenia i zamierzam was rozwalic i dostac sie do elity FBL I :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chciałbym zgłosić swój udział w tej grze. O ile jest to możliwe. Za pozytywne rozpatrzenie z góry dziękuję :D

Twoja petycja została pozytywnie ropatrzona. Choć zastrzegam, że z pewną rezerwą odnoszę się do uczestników z tak znikomą liczbą postów...

 

To nic osobistego - chodzi o to, żebyście nie zniknęli po jakimś czasie (np. po nieudanym drafcie lub transferze) i psuli reszcie zabawę. Mam nadzieję, że będziecie aktywni w naszej lidze przez cały sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orwell jest 12stym nowym uczestnikiem, który się zgłosił do naszej nowopowstałej ligi FBL #3 i tym samym wyczerpuje się limit miejsc.

 

Rejestrację uważam więc na dzień dzisiejszy za zakończoną, chyba, że ktoś zrezygnuje lub znajdzie się jeszcze przynajmniej 7 chętnych. Wtedy pomyślimy nad kolejną ligą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo. Cierpliwie poczekam na lige#4. Jestem nowy wiec za dużo o mnie sie nie dowiecie :lol: prosze tylko o uwzglednienie mnie w tej grze jesli nadarzy sie ku temu okazja a mowie ze na pewno bede w tym uczestniczyl. Elo i z gory dzieki.

 

lakow@poczta.fm

 

GG: 2468306

jesli by były jeszcze miejsca to jestem chetny

 

gg 4025737

e-mail dynakr@gazeta.pl

Macie szczęście - z powodu rezygnacji dwóch osób zostaliście przyjęci do tegorocznych rozgrywek Fantasy Basketball na e-NBA. Gratuluję.

PM'y z szczegółami rejestracji zostały wysłane. Prośba o szybką rejestrację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.