Skocz do zawartości

beGM - FAQ, kącik porad, trudne sprawy...


BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjątki są ustalane teraz, nie możesz ich stracić. Oczywiście u Nas jeszcze po trade można skończyć z innym wyjątkiem. Np. Boston miał MLE i Bi Annual, ale pozrzucał capholdy, uwolnił środki i ma Room MLE. Czyli ma więcej kasy, ale też gorszy finansowo wyjątek.

 

U Ciebie nic się już w 99% nie może zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrany w 1rd zawodnik, którego chcę zestashować ( Yabusele) wlucza się do salary przed FA czy nie.

Z tego co czytałem na temat zrobienia miejsca dla Haywarda w real NBA to nie wlicza się, ale wolę się upewnić, żeby potem nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrany w 1rd zawodnik, którego chcę zestashować ( Yabusele) wlucza się do salary przed FA czy nie.

Z tego co czytałem na temat zrobienia miejsca dla Haywarda w real NBA to nie wlicza się, ale wolę się upewnić, żeby potem nie było.

 

Według CBAFAQ się wlicza

 

"If a first round pick signs with a non-NBA team, his scale amount is excluded from the team salary on the date he signs his non-NBA contract or the first day of the regular season, whichever is later."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie mam znaczenia.

Wszelkie artykuły, jakie na temat zrobienia miejsca dla Hayward'a w NBA czytałem, zakładają że w przypadku stashu Yabu jego kontrakt się nie wlicza, więc u Nas powinno być tak samo.

Ale chcę się upewnić bo to dla mnie dość istotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to mógł grać w D-leuague? z tego co kojarzę grał w chinach, ew. w lidze letniej - teraz chyba dogadują czy przyjdzie do NBA w tym roku czy następnym. Na moje Regis może stashować go i nie wliczać do salary na luzie - zwłaszcza, że przyjęliśmy, że u nas powołanie stasha do NBA może mieć roczny poślizg. 

Zapraszam do czytania!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie mam znaczenia.

Wszelkie artykuły, jakie na temat zrobienia miejsca dla Hayward'a w NBA czytałem, zakładają że w przypadku stashu Yabu jego kontrakt się nie wlicza, więc u Nas powinno być tak samo.

Ale chcę się upewnić bo to dla mnie dość istotne.

 

jak to mógł grać w D-leuague? z tego co kojarzę grał w chinach, ew. w lidze letniej - teraz chyba dogadują czy przyjdzie do NBA w tym roku czy następnym. Na moje Regis może stashować go i nie wliczać do salary na luzie - zwłaszcza, że przyjęliśmy, że u nas powołanie stasha do NBA może mieć roczny poślizg. 

Zapraszam do czytania!

 

Okej, spoko.  

Po prostu tak mi się ten fragment przypomniał i fakt, że grał w D-League, bo sezon w Chinach się skończył w marcu jakoś mu. Dlatego zapytałem, czy to może mieć wpływ, nawet bardziej pod kątem zasad samych w sobie, niż naszej gry.

 

PS Hurd, jeśli tam miał być jakiś hiperlink, to go nie ma ;)

 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, spoko.  

Po prostu tak mi się ten fragment przypomniał i fakt, że grał w D-League, bo sezon w Chinach się skończył w marcu jakoś mu. Dlatego zapytałem, czy to może mieć wpływ, nawet bardziej pod kątem zasad samych w sobie, niż naszej gry.

 

PS Hurd, jeśli tam miał być jakiś hiperlink, to go nie ma ;)

 

 

o kurde to nawet nie zauważyłem, że Yabu grał w d-league w marcu no zobacz...Pewnie chciał sobie trochę popykać i przypomnieć o sobie, ale dla jego statusu nie ma to znaczenia. Jeśli nie podpisuje z celtics i wraca do chin czy europy, to go w rosterze i salary nie ma.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.