Skocz do zawartości

beGM - Draft 2019 [komentarze]


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Lonnie Walker ❤️

Z moich: Barrett - dramat; Hachimura - spoko aczkolwiek w 1 roku będzie non-factorem, ale potencjał na rozwój widać nawet w SL; Reddish - liczę że dzisiaj zadebiutuje; THT - też bez debiutu; Lawson - z każdym meczem coraz więcej minut i coraz lepsza gra, dzisiaj w nocy już 20 min i sixth man, chyba zaczęli zauważać w nim to co ja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Tecu napisał:

A ja pochwałę nie swojego na przekór.

NAW piękny all around meczyk.

NAV niezwykle inteligentny zawodnik, wyjątkowo wysokie boiskowe IQ. 

Żałuje bardzo że w real nba nie postawili na niego Magic bo tam z miejsca mógłby być głównym ball handlerem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tecu

Oglądałem ten mecz wczoraj czekając na otwarcie koperty przez Julka. Zagrał świetnie, ale w Magic bardziej w oczy mi wpadł Jefferson.

Naturalnie całe show skradli Herro i Robinson w Heat. Mój Yante Maten był opoką pod oboma koszami - solidne statsy i bardzo dobra gra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten Mann. Wbije się pod kosz, poda, zbierze, rzuci trójkę, przechwyci i zablokuje. Dobry all-around player. Mam nadzieję, że tym meczem zapewnił sobie kontrakt w Clippersach

Edit: Zapewnił :D

 

USER_SCOPED_TEMP_DATA_orca-image-1441424623.jpeg

Edytowane przez ozzy110
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiu, jak tak śledzisz grę Edwardsa, to z pewnością uwadze Twojej nie uszły występy najlepszego gracza Celtics w Lidze Letniej - Granta Williamsa, który już od samego początku widać, że jest liderem wokalnym, Ciekawe ile zajmie mu przejęcie szatni real Celtics podczas sezonu? :P Horforda nie ma.. same miękkie lufy tam zostały. Przyda im sie lider ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tangiers napisał:

Brandon Clarke jest cudowny. Dzisiaj jeszcze trafil 2 trojki, spadam z krzesla. Memphis to bedzie team2watch w tym roku ;)

A

Ja już mam sny o cudownych passach Moranta do Clarke'a (Hayesa) i JJJ (Markkanena) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątka z summer league:

PG: Jacob Evans 16,3 PTS 5,8 reb 4,8 ast

Rola rozgrywającego była dla niego obca ale wywiązał się z niej całkiem dobrze, zwiększy to jego uniwersalność.

SG: Khyri Thomas 13,4/3,8/2,2 

Lepsze i gorsze mecze. Fajny shooter, trochę chce za bardzo.

SF: Daquan Jeffries 13,2/3/2 trójka, obrona, atletyzm, pokazał wszystko czego się spodziewałem.

PF: Brandan Clarke 14,7/9,8/1,8 BLK MVP najwyższy per a to wszystko w 22 minuty na mecz. Do tego trójka i dobre procenty FT.

C Mitchell Robinson 15/11/3 BLK

Żadne zaskoczenie, widać, że dojrzewa. Facet wśród chłopców.

Do tego Smailagic, który też pokazał wszystko na co liczę - świetne jak na wiek IQ defensywne, całkiem przyjemny rzut i ogólne czucie gry. 18 lat.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zmienił(a) tytuł na beGM - Draft 2019 [komentarze]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.