Skocz do zawartości

beGM - Draft 2019 [komentarze]


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dość długo myślałem nad Jeromem, podobał mi się w higlightach. Później przeczytałem gdześ porównanie "mniej atletyczny Jose Calderon". Najpierw się uśmiałem, że to przecież niemożliwe lol. Po czym pooglądałem go trochę więcej i stwierdziłem, że kurde fucktycznie. Nie żeby mi to spędzało sen z powiek, ale w sumie Calderon miał dość udaną karierę jakby nie było.

Ale z moich dwóch wyborów jestem chyba zadowolony - jeden high floor low ceiling z morderczym rzutem, powinien się ostać w lidze na długo. Drugi ma w sobie potencjał na bycie czymś więcej niż 3&D.

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.06.2019 o 17:39, ignazz napisał:

Z 41 numerem jest zgryz na równi z decyzja czy Webber czy Penny. 

Tu trzeba czasu bo może błąd kosztować utratę szans na dynastie. ;)))))

Tyle się mówiło jaki ten Draft płytki a teraz widzę ze są nadzieje na gracza... który w tym roku zagra w D league 

FA i wężyk two-wayi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba każdy liczył, że jego zawodnik trafi do Popa. Spurs byli mocno zainteresowani Bitadze, pisałem january'emu, że byłoby pięknie jak Goga tam trafi. 18. pick, Pacers, myślę sobie - jest, Indiana na pewno nie weźmie Gogi, po co im Bitadze, skoro mają Sabonisa i Turnera, Pop już zrobi z Gruzina wymiatacza.

Hehe, thanks. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

Chyba każdy liczył, że jego zawodnik trafi do Popa. Spurs byli mocno zainteresowani Bitadze, pisałem january'emu, że byłoby pięknie jak Goga tam trafi. 18. pick, Pacers, myślę sobie - jest, Indiana na pewno nie weźmie Gogi, po co im Bitadze, skoro mają Sabonisa i Turnera, Pop już zrobi z Gruzina wymiatacza.

Hehe, thanks. 

W takim razie dobrze, ze Luka przeciętnie wypadł na workoutach w Pacers - rzut mu nie siedział :) Fajnie, ze poszedł w pierwszej rundzie, miodzio ze trafił do Spurs 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co jeszcze 30 wyborów i leci undrafted?

Teraz, BMF napisał:

Huh, Cavaliers ze Sextonem, Ziziciem, Porterem i Garlandem. Nie ukrywam, trochę słabo, że cała przyszłość moich Clippers leży w rękach Dana Gilberta. 

No nie jest to za ciekawa perspektywa, ale hej zawsze mogło być gorzej i mogli iść do Phoenix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ozzy110 napisał:

No nie jest to za ciekawa perspektywa, ale hej zawsze mogło być gorzej i mogli iść do Phoenix

Dla mnie to cholerne słabe i będę to musiał wszystko przemyśleć, to ten moment gdy zdaję sobie sprawę, że będę oceniany tutaj za to, jak patole z Cavaliers rozwiną moich prospektów. I jeszcze Bitadze z pięknymi perspektywami na regularne granie obok Sabonisa i Turnera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestawienie miejsc wyboru graczy w RL NBA względem wyboru w BeGM:

Jordan Poole (+23)

Chuma Okeke (+17)

Romeo Langford (+16)

Cameron Johnson (+14)

Jaylen Nowell (+14)

Darius Bazley (+12)

Tyler Hero (+11)

Dylan Windler (+11)

Carsen Edwards (+11)

Jaxson Hayes (+10)

PJ Washington (+7)

Alen Smailagic (+7)

Ignaz Brazdeikis (+7)

Admiral Schofield (+6)

DeAndre Hunter (+5)

Ty Jerome (+5)

Daniel Gafford (+5)

Ja Morant (+2)

Luka Samanić (+2)

Bruno Fernando (+2)

Isaiah Roby (+2)

Coby White (+1)

Rui Hachimura (+1)

Deividas Sirvydis (+1)

Jalen McDaniels (+1)

Zion Williamson (0)

Matisse Thybulle (0)

Grant Williams (0)

Rj Barrett (-1)

Jarret Culver (-1)

Eric Paschall (-1)

Jaylen Hands (-1)

Darius Garland (-2)

Keldon Johnson (-3)

Cam Reddish (-4)

Sekou Doumbuya (-4)

Nic Claxton (-4)

KZ Okpala (-4)

Nickeil Alexander-Walker (-5)

Brandon Clarke (-7)

Terance Mann (-7)

Goga Bitadze (-11)

Mfiondu Kabengele (-11)

Nassir Little (-12)

Kevin Porter jr (-13)

Talen Horton-Tucker (-23)

Bol Bol (-29)

Najwyższy wybór, który nie został wybrany w drafcie (31) Louis KIng i (32) Dedrick Lawson.

Najwyższy wybór w RL NBA, który nie został u nas wybrany Marcos Louzada Silva (35)

Łącznie wybraliśmy 47 graczy, którzy poszli w drafcie w RL NBA.

Przy okazji zacytuję podobne zestawienie z zeszłego roku. Rekordy "najlepszego" i "najgorszego" wyboru nie zostały pobite:

Cytat

 

Picks - best vs NBA 

1. J.Robinson (LAL) +31

2. A.Holiday (UTA) +17

3-4. Shamet (DAL) +16

3-4. G.Allen (MEM) +16

5. A.Simons (LAC) +14

6. T.Brown (SAC) +12

7-8. M.Wagner (DET) +11

7-8. Kurucs (WAS) +11

9. Diallo (OKC) +9

10. Hutchison (GSW) +8

 

Picks - worst vs NBA

1 Milton (SAS) -31

2 Bates-Diop (UTA) -29

3 Melton (LAL) -21

4-5 K.Williams (PHX) -20

4-5 K.Thomas (PHI) -20

6. M.Robinson (PHI) -16

7. McCoy (UTA) -14

8. R.Williams (SAC) -12

9-11. Bonga (LAC) -11

9-11. Duval (BKN) -11

9-11. Kostas Ant (UTA) -11

 

 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bol Bol mocno spadł, co martwi. Z drugiej strony trafił do Denver, więc może coś tam z niego wystrugają :P Sekou pod Caseyem może się rozwijać, chociaż Pistons to akurat ostatnio nie byli dobrym przykładem rozwijania młodzieży, czas to zmienić ;) 

Mam nadzieję, że Thybulle zgarnie sporo minut, na niego najbardziej liczę w 1 sezonie. Suns chyba liczą na Jerome, więc on powinien mieć tam regularne minuty :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.06.2019 o 17:13, january napisał:

Ogólnie dużo dobrych picków w 2R w tym roku, odrobiliście lekcję z zeszłego draftu, podoba mi się to ;>

Raczej kiepsko to teraz wygląda. Trzynastu zawodników wybranych u nas w drugiej rundzie jest Undrafted.

Ogólnie szalony draft w którym mocki można było wyrzucić do kosza

Co do rekordów to nie do pobicia jest Motley z nr 21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie cieszy że Paschall poszedł do Golden bo to będzie idealne miejsce, żeby uczyć się pod okiem Draymonda i kto wie może kiedyś go zastąpić. 

Mann jeśli utrzyma się i dostanie kontrakt w LAC też ma szansę zostać fajnym uzupełnieniem a jak jeszcze Kawhi do nich przyjdzie to mógłby wziąć go pod swoje skrzydła. 

Co do Moranta to nie ma co się rozpisywać. 

Ten Hayes z #8 najbardziej mnie zdziwił, ale za 2-3 może będzie z niego solidny backup na te 20 min 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zmienił(a) tytuł na beGM - Draft 2019 [komentarze]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.