Skocz do zawartości

beGM - Draft 2019 [komentarze]


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Bell świetny fit dla Porzingisa, ale zarówno on jak i Ojeleye na mój gust za szybko.

Cóż, ostatnio obejrzałem parę spotkań Bella i podchodzę z założeniem, że koniec końców znajdzie się w top15  najlepszych zawodników tego draftu. Podejmuje dobre decyzje na boisku. Jest też niedocenianym passerem, dzięki czemu nie powinien być bezużyteczny w ataku(sprawdzi się dzięki temu w triangle).  Np tu w pierwszej akcji i 1:39  (że było na początku spotkania to długo mi nie zajęło przypomnienie i znalezienie konkretnych momentów. Nie są to jednak na pewno jedyne akcje tego typu).

 

Oczywiście potencjalnie świetny switc***ący, a niezwykle cenie sobie ten aspekt w dobie obecnej koszykówki.

 

Świetne wyniki szybkościowe na testach przed draftem.

 

 

 

Wahałem się jeszcze nad Jarettem Allenem, Adebayo i Bradleyem, ale fit przechylił szale.

 

Gdyby nie było Hermangomeza pewnie podjąłbym inną decyzje, ale podchodzę realnie do sprawy i nie chce zdenerwować KP :tongue:

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Draft jest plytki w 2 dziesiatce, liczylem na jakis trade w dol, ale szkoda mi bylo ryzykowac. Rols na lata.

Tak samo

 

 

 

Szukam jakiegoś pick 30-45. Jeśli nie macie pomysłu to z chęcią oddam jakieś moje dwa przyszły 2-rundowce w zamian.  57 pick z obecnego draftu również.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj za to rozkminiałem pół godziny Anunoby vs Anigbogu i stwierdziłem, że jeden i drugi mogą się nigdy nie ogarnąć w ataku, ale wtedy Anigbogu przynajmniej będzie stawiał screeny i robił ofensywne zbiórki, a OG jednak jako wing będzie bardziej zabijał spacing + jego feel i IQ jest dla mnie mega podejrzany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj za to rozkminiałem pół godziny Anunoby vs Anigbogu i stwierdziłem, że jeden i drugi mogą się nigdy nie ogarnąć w ataku, ale wtedy Anigbogu przynajmniej będzie stawiał screeny i robił ofensywne zbiórki, a OG jednak jako wing będzie bardziej zabijał spacing + jego feel i IQ jest dla mnie mega podejrzany...

Z Anunobym to zależy od fitu, bo mamy w lidze coraz więcej stretch 5. Największy znak zapytania, to jak będzie wyglądał po kontuzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kontuzja to jedno, ale ja tam nie wiem czy on się na C nadaje - nie jest super zbierającym, ja go widzę bardziej jako czwórka

 

taki Kidd-Gilchrist z nadzieją, że będzie solidnie rzucał, ale z red flagiem w postaci tej kontuzji

 

a jeśli chodzi o Anigbogu podoba mi się jego mentalność i rzekomy dobry charakter, widać, że koleś wie, że jest rolesem i sie cieszy jak komus sprzeda czapę albo wyrwię piłkę, widzę tu trochę ducha Bena Wallace'a ;) no ale wiadomo jest surowy na maksa, czeka go caly rok w d-league a może i dwa zanim będzie gotowy na więcej niż garbage time


btw Magic nic nie handlują -  stashe czy 6 rookies w teamie :grin: ?

 

może dwóch dostanie two way contracty? w ogóle trzeba będzie zasady na to opracować, bo na razie nie wiadomo jak to u nas będzie działać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kontuzja to jedno, ale ja tam nie wiem czy on się na C nadaje - nie jest super zbierającym, ja go widzę bardziej jako czwórka

Small ball 5 może grać, ja też go uważam za 4, ale w czasach gdy coraz więcej centrów ciepie trójki, to jego podejrzany rzut na czwórce może nie boleć. Ważne będzie gdzie trafi w realu, bo jest jeszcze mocno nieociosany, ale z potencjałem na all-D team.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdziwie was TJ Leaf !! 

 

jako, ze 1 raz w zyciu ogbejrzalem cokolwiek z draftu to wylacznie bazuje na tescie oka, na draft xeprescos tam koles jest dwudziesty ktorys, a bardzo ladnie wygladal, i do mojego zespolu by idealnie pasowal, a Patton mi wyglada na kolesia ktory na spory upside i moze z niego byc bardzo fajny grajek jak na taki numer (jakos bardzo mobilnie wyglada jak na wysokiego ale specem nie jestem)

Edytowane przez Cris155s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zmienił(a) tytuł na beGM - Draft 2019 [komentarze]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.