Skocz do zawartości

beGM - Draft 2019 [komentarze]


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, człowiek...morza napisał:

zajmie się ktoś w końcu spółdzielnią?

Najlepsze jest to ze GM nie ma na forum jakiś czas, oferty nawet za pick nieprzeczytane a jakoś jednak udało się kupić pick 

... innemu GM ;) 

doceniam ze poszedł tu mój pick 

To nawet ma swój smaczek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Najlepsze jest to ze GM nie ma na forum jakiś czas, oferty nawet za pick nieprzeczytane a jakoś jednak udało się kupić pick 

... innemu GM ;) 

doceniam ze poszedł tu mój pick 

Wątpię żeby LBS dostał lepsza ofertę za ten pick u nas , w sumie oddałem mój ulubiony pick , no ale jako ze dostałem za dużo w lutym w wymianie za Lillarda to cóż - dobry deal dla Denver a ja miałem frajdę z draftu- win win

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam z tym problemu dopóki GM odpisze na ofertę i da znac ze za słaba oferta ... tymczasem wiadomość leży nieodebrana podczas gdy czekając bardzo długo na wybór dowiadujemy się ze pick sprzedany 

 

dportowo gratuluje bo to doskonały wybór Luka i tu oczywiście chwale. 

Okoliczności znowu dziwne ... 

pisze bez żalu i dramy oczywiście 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to 36 godzin 

8 minut temu, Qcin_69 napisał:

Wątpię żeby LBS dostał lepsza ofertę za ten pick u nas , w sumie oddałem mój ulubiony pick , no ale jako ze dostałem za dużo w lutym w wymianie za Lillarda to cóż - dobry deal dla Denver a ja miałem frajdę z draftu- win win

Oferta bardzo dobra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Tecu napisał:

Spytaj radnego 😀

A tak na serio to praktycznie do końca jutrzejszego dnia, choć wtedy zmarnujesz całość zaoszczedzonego przez wielu czasu.

Przykro mi, ale jestem zablokowany w niejasnej sytuacji przez trade do którego może nie dojść, a pick potencjalnego kupca mi się nie podoba.

Jeśli deal padnie to najchętniej bym go sprzedał, a pojawiło się sporo satysfakcjonujących mnie ofert lub wybrał kogoś innego.

Tak więc @shevcu @fluber @Regis @MMM2121 @eMeS dawać. Trzech GMów obiecało zagłosować dzisiaj, więc sprawa może się lada moment rozstrzygnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zmienił(a) tytuł na beGM - Draft 2019 [komentarze]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.