Skocz do zawartości

beGM - Draft 2019 [komentarze]


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, BMF napisał:

Dlaczego? Pytam z ciekawości, co w nim widzisz, bo z mojej perspektywy ma kompletnie niepasującą do NBA charakterystykę.

Jest długi a jednocześnie sprawny, powinien w przyszłości być w stanie bronić każdej pozycji, dodatkowo ma ładną fomę rzutową i tylko kwestią czasu powinno być zwiększenie dystansu do pewnej trójki, dobrze się odnajduje w kontakcie. Jest trochę powolny ale to nie zawsze jest minus. Napisałbym więcej ale dzisiaj dzień w podróży :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, BMF napisał:

Dlaczego? Pytam z ciekawości, co w nim widzisz, bo z mojej perspektywy ma kompletnie niepasującą do NBA charakterystykę.

Dla mnie Rui ma gałę - w pierwszym sezonie będzie IMO statystycznie wyglądał na supersteal, top5 draftu, pojedyncze mecze powinny być super, ale wydaje mi się że za 3 lata wszyscy już będą mieć go w dupie bo dużo wyżej nie podskoczy a przestanie dostawać kredyt za bycie rookie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Jeśli @MMM2121 się nie odezwie finalnie to o północy Bulls dostają Brandona Clarke'a, a od 00:01 wybierają z 13ką Thunder.

I trza będzie szukać nowego GMa Byków.

Z tym szukaniem bym się wstrzymał. Niecały miesiąc temu prowadziłem z MMM ożywione negocjacje oraz sam podsyłał oferty. Być może coś się tam nieoczekiwanego stało w życiu ale tak łatwo bym nie skreślał osoby po zaledwie miesiącu nieobecności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Alonzo napisał:

@january no to jest pierwszy Twój zonk  odnośnie typów w top 14 ;)

NAW pewnie zastąpi tu Bola.

Pytanie, czy Little do Thunder, a Hayes do 76ers? 

Brawo Alonzo. Świetnie typowałeś.

Miałem wczoraj wieczór jeszcze nadzieję na Huntera ale Kolader mi ją rozwiał przez co mi się źle spało.

Dodatkowo - Rui był moim mocnym typem ale niektórzy rozwiązali mi ten problem i wzięli go wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Brawo Alonzo. Świetnie typowałeś.

Miałem wczoraj wieczór jeszcze nadzieję na Huntera ale Kolader mi ją rozwiał przez co mi się źle spało.

Dodatkowo - Rui był moim mocnym typem ale niektórzy rozwiązali mi ten problem i wzięli go wcześniej.

Nie miałbym nic przeciwko, gdyby w innym drafcie (tym za 2 tyg.) Little został wybrany z tym samym numerem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś negocjowalem z MMM2121 trade Korvera. Dogadany deal, wszystko dograne, wycofał się w ostatniej chwili. Niedługo potem dostalem dużo lepszą ofertę, a on przeprosil, wiec nie kruszylem kopii, aczkolwiek bylo to co najmniej mocno wątpliwe.

Teraz dogadalem z MMM2121 deal Zizic+17 <=> 12, nawet go wrzucilismy. Okazalo sie ze jest zly ale zeby go poprawić trzeba drobnej korekty, pewnie nawet dalbym 2nd roundera dodatkowo za Henryego freakin Ellensona. MMM2121 nie odpisal przez tygodnie, i sobie wybral z tym 12. pickiem. Może się wycofal dlatego ze po ogloszeniu pierwotnej wymiany kilka osob ja skrytykowalo, a dostal pretekst, nie wiem. W kazdym razie, nie polecam tego allegrowicza.

Mam duży dystans do tej gry. Ale ze zmarnowalem troche czasu na scoutowaniu jakiegos randoma, to troche wkurwiajace. Jak sie nie utrzyma moj pick do #17, to mozecie sobie rzucic moneta z tym moim wyborem, nie będę marnowac więcej czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Alonzo napisał:

Nie miałbym nic przeciwko, gdyby w innym drafcie (tym za 2 tyg.) Little został wybrany z tym samym numerem ;) 

Boje się że do Pistons trafi no ale zobaczymy.

5 minut temu, BMF napisał:

 

Mam duży dystans do tej gry. Ale ze zmarnowalem troche czasu na scoutowaniu jakiegos randoma, to troche wkurwiajace. Jak sie nie utrzyma moj pick do #17, to mozecie sobie rzucic moneta z tym moim wyborem, nie będę marnowac więcej czasu.

Szkoda, że się nie odezwałeś w sprawie #13. Pewnie byśmy się dogadali patrząc na to jak się draft układa a Little pewnie by "dożył mi" do #17.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, BMF napisał:

Mam duży dystans do tej gry. Ale ze zmarnowalem troche czasu na scoutowaniu jakiegos randoma, to troche wkurwiajace. Jak sie nie utrzyma moj pick do #17, to mozecie sobie rzucic moneta z tym moim wyborem, nie będę marnowac więcej czasu.

Gdyby mój typ uchował się do #17 to możemy spróbować coś złożyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się jak najszybciej wystartować, ostał się mi jeden gracz z mojego top10, ale czekam jeszcze na odpowiedź jednego gracza, który był żywo zainteresowany innym graczem i gdyby się ostał to mieliśmy rozmawiać. Słowa dotrzymuję, ale tak czy siak dziś wybiorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Tecu napisał:

Postaram się jak najszybciej wystartować, ostał się mi jeden gracz z mojego top10, ale czekam jeszcze na odpowiedź jednego gracza, który był żywo zainteresowany innym graczem i gdyby się ostał to mieliśmy rozmawiać. Słowa dotrzymuję, ale tak czy siak dziś wybiorę.

Oby to nie byl jedyny gracz z mojego top 10:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zmienił(a) tytuł na beGM - Draft 2019 [komentarze]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.