Skocz do zawartości

beGM - Draft 2019 [komentarze]


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Alonzo napisał:

ale Ozzy jest cały czas na forum czekając na pojawienie się Kungfu, zatem.. ;) 

Zgadza się. Ja do końca dnia/pojawienia się kungfu jestem a że mam do niego sprawę to...

8 minut temu, january napisał:

Dość podejrzane dla kungfu chyba :D 

Od razu podejrzane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tangiers napisał:

Troche mnie BMF zaskoczyl, Garland to bardzo podejrzany playmaker, podobnie zreszta jak Sexton,  bedzie chyba jeszcze jakis handel ;]

Bardzo wierzę w Sextona po drugiej części sezonu, mam Garlanda jako #3 tego draftu i nie będę patrzeć w tym momencie na fit, skoro mój roster to dno - takie są przyczyny tego wyboru. Jak za jakiś czas będzie go brakować, wtedy będę kombinować, w long runie jak będę dobrze wybierać to nie będzie to miało większego znaczenia u nas. Culver, Hunter? Meh. 

Do tego byłem w słabej pozycji z handlowaniem #3, bo: nie cenię kolejnych picków w tym drafcie; czołowi prospekci z poprzedniego draftu mieli świetne sezony i ciężko byłob coś tutaj ugrać biorąc pod uwagę reputację tego draftu; przyszłe picki to loteria; nie mam powodu by handlować w tym momencie po gwiazdy.

Dlatego nie nastawiałem się na Ziona i wiedziałem, że sytuacja Clippers jest wciąż daleka od kolorowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, BMF napisał:

Bardzo wierzę w Sextona po drugiej części sezonu, mam Garlanda jako #3 tego draftu i nie będę patrzeć w tym momencie na fit, skoro mój roster to dno - takie są przyczyny tego wyboru. Jak za jakiś czas będzie go brakować, wtedy będę kombinować, w long runie jak będę dobrze wybierać to nie będzie to miało większego znaczenia u nas. Culver, Hunter? Meh. 

Z Culverem czy tym bardziej Hunterem tez bym nie wyskakiwal, ale w Moranta bym juz pewnie zainwestowal; ewentualnie rozmienienie picku na dwa loteryjne.  Co do Sextona to faktycznie niesamowicie sie poprawil i przy jego charakterze powinien notowac staly postep. Czesto sobie myslalem, ze jakby Wiggins mial jego ,,napęd'' to bylby gosciem na maxa ;] Jakkolwiek nie widze w Sextonie potencjalu na all stara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tecu napisał:

Tylko zastanawiam się nad czym się tak zastanawiałeś i czekałeś na kung-fu. Pasuje do Ciebie, do tego bezpieczny pick bez większego ryzyka. Wolałeś kogoś innego?

Przy okazji - dorwałeś kung-fu? 😀

Miałem do niego pewną sprawę. Dorwałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zmienił(a) tytuł na beGM - Draft 2019 [komentarze]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.